کیم جونگ سازمان ملل متحد, سیگار کشیدن و قدم زدن, دوباره پس از سه هفته غیبت

در این جمعه عکس های ارائه شده توسط کره شمالی حکومت " کیم جونگ سازمان ملل متحد قطع نوار قرمز به عنوان

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 اردیبهشت 1399

در این جمعه عکس های ارائه شده توسط کره شمالی حکومت " کیم جونگ سازمان ملل متحد قطع نوار قرمز به عنوان خواهر کیم یو جونگ تماشا به هنگام بازدید از یک کارخانه کود در Sunchon در نزدیکی پیونگ یانگ.

عکس: آسوشیتد پرس

سئول—تازه منتشر شده, عکس و ویدئو نشان داد خندان رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قدم زدن در اطراف یک کارخانه جمعه پایان دادن به یک نزدیک به سه هفته غیبت از انظار عمومی که سوخت شایعات از مرگ او.

آقای کیم, همه در سیاه و سفید و بدون ماسک صورت نشان داده شد برش روبان قرمز در یک کارخانه کود در Sunchon حدود 30 مایلی شمال پیونگ یانگ. او flanked توسط مشاوران از جمله خواهر کیم یو جونگ. در تصویر دیگر 36 ساله آقای کیم نشسته بر روی یک سکو در مقابل یک نشانه بزرگ نمایش کارخانه نام و تاریخ مارس 1, 2020.

نزدیک پیونگ یانگ گفت: مراقب عکس ها به نظر می رسد معتبر و آنها امیدوار به دیدن تصویری برای تایید بیشتر از آقای کیم سلامت. که بعد شنبه که رسمی مرکزی کره ای شبکه های تلویزیونی نشان داد فیلم از سایت بازدید های آقای کیم راه رفتن بدون عمده اختلال—به عنوان به خوبی به عنوان یک شات از او نشسته یک سیگار در دست است.

"کارخانه مفتخر است در ثمر ایجاد شده توسط کسانی که کاملا به دنبال حزب سیاست" آقای کیم به نقل شد.

با آن بالن شناور به آسمان و تشویق جمعیت در آن بود idyllic, طراحی, قسمت, مانند بسیاری دیگر از ستاره تبدیل می شود توسط آقای کیم در سال های اخیر او به عنوان سهام خود را میراث بر احیای این کشور بسته های پول در اقتصاد است. اما این جشن به ارمغان آورده است, نشان می دهد, پس از آنچه تا به حال تبدیل شدن به یک جهانی بازی حدس زدن در مورد اینکه آیا آقای کیم زنده بود یا مرده.

رئیس جمهور تهمت صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در روز جمعه کاهش یافته است به نظر آقای کیم. وقتی پرسید که آیا او می تواند صحبت کردن با کره شمالی رهبر این آخر هفته رئیس جمهور گفت: "من ممکن است."

کیم جونگ سازمان ملل متحد با حضور در جلسه حاکم حزب کارگران کره در پیونگ یانگ مارس 11 آخرین بار او را دیده در عمومی—تا جمعه.

عکس: کره مرکزی نیوز/کره جنوبی سرویس خبری/آسوشیتد پرس

دولت کره جنوبی که تا به حال بارها و بارها تأکید کرد که رهبر کره شمالی زنده بود بیش از هفته گذشته با صدور تاول بیانیه ای در روز شنبه پس از گزارش ظهور آقای کیم بازدید از کارخانه. "اساس مطالب مربوط به کره شمالی در این قسمت باعث سردرگمی و هزینه ها به جامعه ما اقتصاد و امنیت ملی" رسمی برای سئول وحدت وزارت گفت.

آقای کیم تا به حال دیده شده است و در پس مارس 11, زمانی که او در دیدار با رهبران سیاسی ارشد.

او قلم یک مارس 15 جشن تجلیل تاریخ تولد از پدر بزرگ خود را راه اندازی موجی از حدس و گمان است که چیزی می تواند بی مورد. برخی گزارش های تایید نشده پیشنهاد آقای کیم تا به حال عمل جراحی قلب یا ناتوان شدن.

شمال اصلی روزنامه Rodong Sinmun منتشر شده نه عکس از آقای کیم نشسته و ایستاده با مشاوران.

گروه عکس با آقای کیم خواهد بود دشوار است برای جعلی و حضور دیگر مقامات ارشد در این رویداد را به من قرض بدهید یک "درجه صحت" گفت: Ken Gause, یک کره شمالی کارشناس در CNA ویرجینیا-غیر انتفاعی بر اساس فکر می کنم تانک.

"در صورتی که این گزارش نادرست شما باید بپرسید که چرا. برای خرید زمان ؟ آنها در نهایت گرفتار کردن اگر او می میرد و یا مرده است" آقای Gause گفت.

احتمال این که این گزارش و عکس ها معتبر هستند تقویت شده است و با داشتن اجرا در رسانه های داخلی که در آن شمال طول می کشد کمتر از آزادی از زمانی که آن را منتشر گزارش صرفا برای یک خارجی مخاطبان دیرین کیم ناظران می گویند. کسانی که بین المللی قطعات در حال اجرا در زبان انگلیسی یا زبان های دیگر را می توان منتشر شده توسط خبرگزاری مرکزی کره یا دیگر رسانه های وابسته.

"کره شمالی به طور کلی دروغ نمی گویند در مورد این چیزها" گفت: چون در ادم بیکار و بازنشسته سه ستاره کره جنوبی ژنرال ارتش.

کیم جونگ سازمان ملل متحد محل

کره شمالی رسانه های دولتی منتشر شد, عکس از رهبر کشور ساخت مه 1 بازدید از کارخانه خود در اولین حضور عمومی پس از مارس 12.

کیم جونگ سازمان ملل متحد عمومی apprearances* * * * در سال 2020
محل

در نزدیکی پیونگ یانگ

ناشناخته

Jan.

Feb.

1

3

7

18

16

26

29

مارس

مارس

3

10

13

10

18

21

12

15

22

27

رهبر از دست رفته

کشور

مهم ترین

تعطیلات

ممکن است

1

1

آوریل 12

رسانه های دولتی نشان می دهد کیم جونگ سازمان ملل متحد منجر coronavirus جلسه در آوریل 11 و تاریخ مراجعه به یک پایگاه هوایی.

ممکن است 1

رسانه های دولتی منتشر شد عکس از کیم جونگ سازمان ملل متحد حضور در مراسم بریدن روبان در یک کارخانه در خارج از پیونگ یانگ.

*بر اساس تاریخ منتشر شده از, عکس ها و مقالات

منبع: رسانه های دولتی

گسترده عکس های منتشر شده توسط رسانه های دولتی مطابقت با تصاویر ماهواره ای از Sunchon کارخانه کود گفت: مارتین ویلیامز یک محقق در 38 شمالی یک وب سایت است که با تمرکز بر کره شمالی. "من فکر می کنم اینها حلال" آقای ویلیامز گفت.

عدم اطمینان بیش از آقای کیم سلامت و محل نگهداری برجسته چگونه متکی رژیم است که در آن رهبر واحد و چگونه و combustive این وضعیت می تواند تبدیل به اگر او به طور ناگهانی به مرگ. مجهز به فن آوری هسته ای قادر به قابل توجه ایالات متحده به سرزمین اصلی از شمال و عملکرد داخلی خود را مدت طولانی است که مات به خودی خود شدیدا کنترل اطلاعات و تحرک و دسترسی به اینترنت است.

عدم وجود اطلاعات بیش از چند دهه است سوخت ده ها تن از گزارش های نادرست است که آقای کیم—و قبل از او پدر و پدر بزرگ—کاهش یافته بود بیمار و یا قبل از موعد مقرر درگذشت. زمانی که کره شمالی دو رهبران درگذشت, رسانه های دولتی, اطلاعیه آمد یک یا دو روز بعد.

آقای کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال ناپدید شد از چشم های عمومی قبل از. در سال 2014 او غایب بود برای نزدیک به هفت هفته پس از او تحت عمل جراحی مچ پا یک دوره است که همچنین جذب شدید گمانه زنی ها از وضعیت سلامت.

کره شمالی دولت رسانه ندارد یک عادت بین المللی در پاسخ به شایعات در مورد یک خانواده کیم رهبر بهداشت هر چند رژیم سکوت گرفته شده بود به عنوان نشانه ای از سوی برخی از تحلیلگران که چیزی غیر معمول بود.

آقای کیم آشکار دوباره ظهور نمی لرزش پویا خیلی با denuclearization مذاکرات کارشناسان امنیتی می گویند. ایالات متحده و شمال نمی نشستم برای مذاکرات رسمی از اکتبر. در یک سخنرانی سیاست منتشر شده Jan. 1 آقای کیم تمام اما درب بسته به دیپلماسی با واشنگتن تعهد به هرگز تجارت در کشور و عزت برای ایران.

آقای کیم همچنین قول داد که به زودی فاش جدید سلاح های استراتژیک و متعهد او دیگر احساس محدود به یک مهلت قانونی برای سلاح های دوربرد آزمایش. کره شمالی باقی ماند نسبتا آرام در اولین ماه از سال در نظر گرفتن یک حرکت اولیه در ماه ژانویه به بستن مرز خود را به چین بیش از ترس از جدید کروناویروس. اما از ماه مارس کیم رژیم انجام چهار آزمایشات سلاح کوتاه برد سلاح.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, در یک شنبه مصاحبه رادیویی گفت: آقای کیم در شرایطی بود "بی سابقه اما غیر معمول است." آقای Pompeo تصریح کرد که ایالات متحده هدف این است که یک ماموریت منحصر به فرد است که شامل حصول اطمینان از این که کره شمالی "ندارد سلاح های هسته ای است و ما به آینده ای روشن تر برای کره شمالی مردم است."

Philip W. یون یک مقام پیشین وزارت خارجه که در سفر به پیونگ یانگ در اواخر 1990s برای ارشد گفت مقامات اطلاعاتی به احتمال زیاد بررسی آقای کیم عکس های اخیر برای تعبیه شده مقایسه میان تکنیک های دیگر.

"دولت خواهد بود با دقت به دنبال در عکس ها برای تعیین صحت" گفت: آقای یون در حال حاضر مدیر اجرایی امور دنیا یک حزبی فروم.

نوشتن به Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com و اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de