کربی هوشمند: 'نمی شود طبیعی' با داشتن بازیکنان پشت در پردیس

آتن — آیا کربی هوشمند باید نگرانی در مورد گرجستان بازیکنان فوتبال از بازگشت به دانشگاه در هفته آینده. بله تعد

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 8 خرداد 1399

که فقط یکی از چندین takeaways از 26 دقیقه زوم دیجیتال جلسه کنفرانس هوشمند برگزار شد با خبرنگاران صبح روز پنجشنبه از ته-Mehre فوتبال پیچیده در آتن. SEC هفته گذشته به go-ahead برای لیگ کاربران اجازه می دهد تا بازیکنان خود را پشت در دانشگاه به شرکت داوطلبانه در تمرینات شروع ژوئن 8. اما این روند از آوردن آن دسته از بازیکنان است که در حال حاضر به خوبی در حال انجام با یک مناجات از غربالگری و روش های تست و همچنین تمیز کردن و ضد عفونی پروتکل بودن در محل قرار داده.

هوشمند گفت: بازیکنان آغاز خواهد شد trickling بازگشت به شهر طی هفته آینده و هر یک را کامل لازم پزشکی قبل از اینکه مجاز به پیوستن به این تیم برای کسانی که تمرینات آن نیز خواهد آمد با لیست طولانی از دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی.

"این رفتن به حالت عادی" هوشمند تاکید کرد. "این خواهد بود کاملا متفاوت است. و مقدار زیادی از آن به دلیل از دولت ما. ما در حال رفتن به پایبندی به سیاست های دولت ما است."

هوشمند گفت: او یک بازیکن اساسا "آمدن خود به خود" و آنها ملزم به شرکت اگر آنها راحت نیست. او نمی باید تعداد دقیق و در عین حال نشان داد که تا کنون او آگاه از هر بازیکن که نمی تواند شرکت.

گرجستان در حال حاضر دارای 87 بازیکنان در بورس از جمله 25 سال اول signees و دو نقل و انتقالات.

"ما شده است در ارتباط با بازیکنان ما" هوشمند گفت. "ما زوم جلسات با آنها فوتبال-دانا هشت ساعت در هر هفته. مقدار زیادی از آن زمان صرف شده است و نه فقط در X و O است اما در اطلاعات است. ... ما پیش بینی همه آینده را به طور داوطلبانه. ما لازم نیست که هر چیزی را به نشان می دهد که این مورد نیست."

بازیکنان مورد نیاز خواهد بود برای پاک کردن غربالگری پزشکی و فیزیکی خارج از دانشگاه و سپس داده خواهد شد و یک آزمون برای COVID-19 به عنوان به زودی به عنوان آنها می رسند و برگشت در محوطه دانشگاه. یک بار آنها را پاک پروتکل های پزشکی آنها را مجاز به کار کردن در UGA این تسهیلات در گروه 20 نفره تقسیم شده و بیش از هفت.

"پس شما دنبال آن هستید در هفت فرد چرخش در یک 12,000-فوت مربع وزن اتاق و می توان آنها را در فاصله" او گفت:. "در بسیاری از پروتکل است که به آن می رود. ... هر جلسه ما باید آنها را تمیز کردن خدمه است که می آید از طریق هر کجا که هستیم. آنها تنها یک درب در یک درب را نمی توان با استفاده از اتاق قفل است. وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف است که به این."

هوشمند گفت: بیش از نیمی از بازیکنان در حال حاضر برخی از مرتب کردن بر اساس off-campus housing تنظیم. او گفت که آنها هنوز در حال کار با یوگا مسکن قدرت به تعیین که در آن کسانی که نمی خواهد بماند.

هوشمند نیز گفت: گرجستان یک برنامه خاص ایجاد شده توسط پزشکی ورزشی کارگردان Ron Courson در مورد هر یک از بازیکنان خود را تست مثبت است.

"ما باید یک سیاست در محل و پزشکی آن بوده است توضیح داد: به پدر و مادر و بازیکنان" هوشمند گفت. "هر مرد باید این گزینه از رفتن به خانه اگر آنها تست مثبت و ما باید قرنطینه سیاست ما قادر خواهید بود برای قرار دادن بچه ها به آنها باید تست مثبت است. اگر آن اتفاق می افتد در طول تمرین دوره ما تماس بگیرید-ردیابی روش برای بچه ها که کار می کرد با هم. ران و کارکنان خود را از بسیاری از چیزهایی را در محل."

هوشمند گفت که گرجستان پیش بینی نیست چه اتفاقی ممکن است برای این فصل و آنچه در آن ممکن است مانند نگاه کنید اگر آن شروع می شود.

هوشمند گفت: او همان نگرانی های هر پدر و مادر خواهد بود. او گفت: دقت و صحت آزمایشات, هنوز هم به طور گسترده ای مورد بحث در جامعه پزشکی "است که احتمالا ترسناکترین چیز است." او اشاره کرد که او قادر نبوده است به بازدید خود پدر و مادر در فرد پس از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر در ماه مارس است.

به عنوان اگر و هنگامی که فصل فوتبال بازی هوشمند وعده داده است که در ثانیه است که ساخت آن تعیین تنها از "پزشکی و علم" است و نه تاثیر مالی بود و نه یک عامل تعیین کننده.

"آخرین چیزی که ما نیاز داریم در حال حاضر عود" هوشمند گفت.

در پایان آن هوشمند گفت: او با اعتماد به نفس داشتن بازیکنان در UGA به دانشگاه بود امن تر از آنها در خانه.

"ما یکی از بهترین های پزشکی کارکنان در کشور," او گفت:. "... هر جایی که آنها در حال کار کردن در یک باشگاه محلی در منزل در یک حیاط خلوت در هر کجا که شما می توانید می گویند که محیط امن تر از یک است که حرفه ای و تمیز و نظارت و مراقبت از گرفته شده توسط کارکنان ما. به عنوان یک پدر و مادر من می خواهم احساس بهتری درباره من پسر یا دختر بودن قادر به کار کردن در آن محیط و متوجه شدیم که باید مورد با بسیاری از بچه های ما صحبت کرد."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن