لارکین Sr, جوانترین پسر طمع زمان هم البته در گرجستان کار

این لارکین خانواده است که با در نظر گرفتن این پدر و پسر رویکرد به یک سطح کاملا متفاوت. جک لارکین Sr. یکی از م

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 تیر 1399

این لارکین خانواده است که با در نظر گرفتن این پدر و پسر رویکرد به یک سطح کاملا متفاوت.

جک لارکین Sr. یکی از معتبرترین نام در گرجستان, تازه کار, گلف بازی در کنار پسرش در گرجستان کار برای سال دوم. به جز این سال آن متفاوت است.

این هفته لارکین و متی جوانترین پسر در حال رقابت در 99 گرجستان کار در آتلانتا باشگاه ورزشی. یک سال پیش لارکین و جک جونیور پسرش قدیمی ترین آنها در این زمینه در Ansley باشگاه گلف.

"در ابتدا من فکر کردم آن را عجیب و غریب" متی لارکین گفت. "اما آن را به چیزی خاص را به بازی با کسی که 30 سال مسن تر از شما که هنوز هم می تواند به رقابت بپردازند. شما نمی توانید انجام دهید که در فوتبال یا بسکتبال."

آن می توانست حتی بهتر است. جک لارکین جونیور که در گرجستان به سختی از دست رفته مقدماتی برای گرجستان ، کانر لارکین وسط پسر که جذب نسبت به بیس بال قبل از کشف عشق خود را برای گلف چند سال پیش است حمل پدر کیسه های این هفته است.

"من نمی دانم اگر تا کنون شده است ، ما باید برای انجام این کار است. این امر می تواند سرگرم کننده" لارکین Sr. گفت. "من به آنها می گویم من در حال اجرا خارج از زمان."

آن را تقریبا به اتفاق دو سال پیش زمانی که مسابقات برگزار شد در آتن باشگاه کشور. جک جونیور و متی هر دو واجد شرایط اما جک Sr. در حال جنگ و نمی تواند به رقابت بپردازند. پسران ساخته شده از برش و زخم زوج با یکدیگر آخرین روز.

لارکین Sr. ممکن است کم بها دادن به قفسه خود زندگی است. او 1-تحت همتراز زمانی که یک pop-up رعد و برق پاک اما 5-بیش از شش سوراخ باقی مانده به ساقه 75. متی لارکین به حال زمان سخت تر تیراندازی یک 81 روز جمعه و ترک خود را با زمین به را تشکیل می دهند به منظور در میان 50 بالا که خواهد شد را کاهش دهد.

سالمند لارکین در دانشگاه گرجستان تیم ملی گلف و به عنوان کاپیتان ارشد خود را در سال است. لارکین برنده 1979 ایالات متحده کاربر تازه قهرمانی و واجد شرایط برای آمریکا در تازه هفت بار. تا حدی به دلیل گلف شجره نامه او رفته خارج از راه خود را برای جلوگیری از اعمال فشار بر فرزندان خود را به بازی گلف.

"من قدیمی مدرسه پدر و مادر" لارکین گفت. "زمانی که من بچه ها بازی نمی کنم رفتن آنها را تماشا کنید. من می خواهم آنها را به کودکان و نوجوانان است. تنها چیزی که من می توانم برای آنها انجام شده توسط من, تماشای آنها برای تحت فشار قرار دادن آنها و من قصد دارم به انجام این کار است. آنها می دانند که من آنها را دوست دارم و من از آنها حمایت و می خواهید بدانید که چگونه آنها را انجام داد."

شده اند وجود دارد برخی از لحظات درخشان برای پدران و پسران در گرجستان ، در سال 2010 لی ناکس موفق به کسب قهرمانی در حالی که بازی در همان گروه با پدرش, جف, Knox در دور نهایی در فرود باشگاه در ساوانا. دو پدر و پسر duos برنده مسابقات قهرمانی – دن یاتس جونیور (1939) و دنی یاتس (1977, 1989 و 1996) و هیو Royer جونیور (1958) و هیو Royer III (1986).

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب