مثل کریسمس': دبیرستان تیم های ورزشی از سرگیری تمرینات

میل کریک مربی تیم فوتبال جاش Lovelady در کار بود ساعت 5 شنبه راه اندازی چک در جدول و قرار دادن مخروطهای نارنجی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 خرداد 1399

میل کریک مربی تیم فوتبال جاش Lovelady در کار بود ساعت 5 شنبه راه اندازی چک در جدول و قرار دادن مخروطهای نارنجی رنگ برای 170 بازیکنان فوتبال که در امواج می رسند از 20 در تمام طول روز.

آن خواهد بود 14-تغییر ساعت برای اولین بار چند این هفته است. و Lovelady بود و دوست داشتن آن است.

"کسی اینجا بود گفت: روز دیگر که غیبت باعث می شود قلب رشد fonder," Lovelady گفت. "که عبارت است طنین انداز میان ما مربیان. این fieldhouse شده است خالی برای مدت طولانی. ما از دست بازیکنان ما است. این مثل این است که کریسمس است."

دوشنبه روز اول بود که گرجستان دبیرستان تیم های ورزشی اجازه داده شد به رزومه ورزشی — برای تهویه تنها — از آنجا که گرجستان دبیرستان انجمن تعطیل کردن فعالیت های ورزشی در ماه مارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مترو آتلانتا تیم های ورزشی در Bartow, کووتا, Fayette, Forsyth, Gwinnett و سالن شهرستانهای بودند بلند کردن اجسام وزن و در حال اجرا sprints دوشنبه. Cherokee County, مدارس شنبه شروع خواهد شد.

اکثریت مترو آتلانتا مدارس از جمله کسانی که در کاب Fulton و شهرستان آتلانتا, سیستم مدرسه, در حال انتظار در هفته خود را به زمان بیشتری برای دیدار با ECOWATCH دستورالعمل در اندازه گروه اجتماعی فاصله و مایع.

ناراحتی کنار بازیکنان خود را به اشتراک گذاشته مربیان' شور و شوق.

"هیجان در یک سطح کاملا جدید گفت:" مارکوس نام تجاری افزایش ارشد گیرنده گسترده و دفاعی در کوه مشاهده. "هنگامی که یک بازی شما را خیلی دوست دارم دور گرفته شده است برای مدت طولانی و آن را نگه می دارد به عقب رانده و برگشت در نهایت وقتی که می آید همه سطح واقعا بالا است و آنها در حال آماده به کار."

نام تجاری و دیگر کوه مشاهده بازیکنان خود را در دماهای بررسی آنها به عنوان امضا در. از آنها خواسته شد اگر آنها می خواهم به حال اخیر تب تشخیص داده شده است با COVID-19 شده است و یا در تماس با هر کسی که تا به حال و یا سفر به یک COVID-19 "نقطه داغ."

نام تجاری گفت: یکی از هم تیمی خانه فرستاده شد اما نه به دلیل پاسخ خود را. او فقط دیر است. "که فقط نشان داد آنها نمی بازی هر بازی" با نام تجاری گفت.

ریچارد مورگان مربی 2019 کلاس AAAAAAA قهرمان ماریتا توصیف خلق و خوی به عنوان "موجود هیجان." اجتماعی فاصله آشکار بود.

"همه خوشحال به بازگشت به کار, اما شما نمی تواند بیش از حد هیجان زده با هر یک از دیگر به دلیل شما را مجبور به رعایت دستورالعمل ها و مرزهای" مورگان گفت. "همه می خواستم به آغوش و سلام اما شما واقعا نمی توانید."

ماریتا یک شهر مدرسه که باز شد در حالی که اطراف کاب مدارس شهرستان برگزار کردن مورد نیاز آن در ورزشکاران به سایش پوشش صورت در حالی که بلند کردن وزنه. آنها می تواند آنها را حذف کنید هنگامی که در خارج برای سرعت و چابکی کار می کنند. این ECOWATCH توصیه می کند در صورت پوشش اما نمی قیمومیت آن و عکس در رسانه های اجتماعی پیشنهاد ماریتا در اقلیت است.

"ما نمی خواهیم هر گونه موانع" مورگان گفت: "بنابراین ما در حال رفتن به عنوان امن به عنوان ما می توانیم."

غرب فورسیت مربی دیو Svehla گفت: بزرگترین چالش شده است هماهنگی گروه هشت از 20. این ECOWATCH اجازه نمی دهد که ورزشکاران برای تغییر گروه های بیش از تابستان است.

"ما کارکنان مربیگری صرف ساعت فقط تلاش برای به دست آوردن گروه با هم به طوری که شما می تواند به عنوان کارآمد که ممکن است" Svehla گفت. "بچه ها تابستان برنامه می گویند بچه بازی بیس بال و شما نمی توانید فقط نشان می دهد یک گروه یک روز و دیگری بعد."

Svehla دارای اضافه شدن چالش های جدید به مدرسه خود را. سر مربی در Etowah فصل گذشته Svehla رو غرب فورسیت در فوریه و تا به حال سه هفته برای دیدار با بازیکنان در فرد قبل از مدرسه بسته شده است. او دریافت نمی کند بهار عمل.

اما او می بیند یک مثبت. بازیکنان خود را در حال گرسنه تر از معمول به تحت تاثیر قرار دادن جدید مربیان و شروع به کار.

"فوتبال یک سخت کار کردن و شما را درک نمی کنند چقدر شما از دست آن تا زمانی که شما در حال بازی نیست آن" Svehla گفت. "آنها آن را از دست. آنها هیجان زده برای دیدن عقب بر گردیم در دانشگاه و دیدن دوستان خود را دوباره. سطح انرژی و هیجان حداقل در این هفته است که رفتن به بسیار بالا است."


 

 

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن