شاهین باید $11.6 میلیون در حقوق و دستمزد-کلاه فضای

این حرکت که به شاهین $10.75 میلیون در حقوق و دستمزد-کلاه فضا به طور رسمی در کتاب ترک این تیم $11,677,141 تحت $

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 خرداد 1399

این حرکت که به شاهین $10.75 میلیون در حقوق و دستمزد-کلاه فضا به طور رسمی در کتاب ترک این تیم $11,677,141 تحت $198.2 میلیون کلاه حقوق و دستمزد با توجه به NFLPA اسناد و مدارک.

"مرتبط با: شاهین مجموعه ای برای دریافت حقوق و دستمزد ژوئن امداد

بسیاری از اتاق جدید استفاده خواهد شد به امضای rookie که طول خواهد کشید تا $6.84 میلیون از این پول باقی مانده است.

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff دوست دارد به نگه داشتن حدود 2 میلیون دلار در کلاه فضایی برای شرایط اضطراری که ممکن است تا موسیقی پاپ در طی این فصل است.

به طوری که ترک این تیم با اتاق به اندازه کافی به احتمالا اضافه کردن یک زن و شوهر از اواسط سطح نمایندگی رایگان اما اتاق به اندازه کافی برای تعقیب بزرگ-بلیط رایگان agent مانند Jadeveon Clowney مگر اینکه او طول می کشد یک تخفیف عمده.

شاهین را امضا نکرده هر یک از شش rookie پیش نویس میدارد. در سال گذشته شاهین همه rookies معاملات تکمیل شده توسط مارس 16.

Cornerback A. J. ترل که گرفته شد با 16th کلی انتخاب شده است پیش بینی شده برای امضای قرارداد چهار ساله به ارزش $14.3 میلیون با $7.9 میلیون ثبت, جایزه, حقوق و دستمزد وب سایت Spotrac. ترل معامله به احتمال زیاد خواهد شد به طور کامل تضمین شده است.

پایان دفاعی برایان می سوزد که انتخاب شد 16 به طور کلی توسط Carolina فصل گذشته به امضا رسید و چهار سال $13.5 میلیون به طور کامل تضمین قرارداد فصل گذشته است. او دریافت $7.8 میلیون امضا جایزه.

ترل کلاه تعدادی است که پیش بینی می شود $2.6 میلیون و بالای 51 قرارداد که تعداد نسبت به کلاه. همچنین دور دوم انتخاب Marlon دیویدسون (1.2 میلیون دلار) و دور سوم انتخاب مت هنسی ($860,000) در حالی که دور چهارم میدارد Mykal واکر ($790,000) و Jaylin هاوکینز ($760,000) و هفتم-انتخاب دور استرلینگ Hofrichter ($630,000).

شاهین جوان هستند در cornerback و می تواند اضافه کردن برخی از کمک در اواخر رایگان-بازار. , Cornerbacks لوگان رایان Darqueze extreme networks و Trumaine جانسون در حال تمام عوامل.

رایان 29, بازی های برگزار شده است با پرستان و تیتان است.

Extreme networks, 28, از Twiggs شهرستان بود که در دور اول پیش نویس انتخاب (24 کلی) از Bengals در سال 2014. شاهین در حال حاضر 17 دور اول پیش نویس میدارد در فهرست.

Extreme networks بازی های برگزار شده است و در 77 بازی های NFL و 24 شروع می شود.

جانسون که underperformed پس از امضای سودآور پنج سال 72 میلیون دلار با جت است که در گوشه 6-پا-2 و 213 پوند است.

قابل توجه دیگر رایگان عوامل که می تواند در شاهین' قیمت محدوده شامل linebacker Clay Matthews دفاعی مقابله با مایک Daniels cornerback Dre Kirkpatrick و تنگ پایان Delanie واکر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب