مستندات سهولت در سراسر آسیا به عنوان ایالات متحده عقب محدودیت

متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید برر

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 اردیبهشت 1399
متحده تعادل بهداشت عمومی و رفاه اقتصادی به عنوان مستندات منقضی; آمریکا و سازمان های اطلاعاتی تایید بررسی اگر coronavirus فرار از آزمایشگاه در ووهان; اپل و آمازون گزارش سود. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Matthew هچر/ایسنا

به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی بخش هایی از آسیا که coronavirus همه گیر دارای مشکلاتی روبرو نقل مکان کرد و نزدیک به حالت عادی به عنوان آنها وارد یک تعطیلات آخر هفته هر چند دولت هشدار داد مردم به ماندن هوشیار به دلیل خطر تجدید حیات.

در سطح جهانی coronavirus موارد بالغ بر بیش از 3.2 میلیون نفر و مرگ و میر بیش از 233,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده در مجموع عفونت صعود به 1,070,026 با بیش از 63,000 مرده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

متحده در سراسر کشور در زمان های مختلف به روش بازگشایی. خرده فروشان در تگزاس و آلاباما در مجموعه ای به بازگشایی با محدودیت ظرفیت در روز جمعه.

روزانه گزارش Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
توجه: برای تمام 50 ایالت و دی سی, ایالات متحده آمریکا سرزمین و کشتی است. اطلاعات به روز شده در روزانه.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در کالیفرنیا, دولت, سواحل در اورنج کانتی یکی از مهمترین آسیب دیده توسط ویروس بسته خواهد شد این آخر هفته برای جلوگیری از جمعیت زیادی پس از بسیاری از ساکنان آنجا جمع شده بودند هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت. آقای Newsom گفت: این تصاویر از سواحل شلوغ در هفته گذشته بودند "نگران کننده" و "مطرح شده زنگ هشدار" به دلیل عدم اجتماعی فاصله.

میشیگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری کاهش یافته است برای حمایت از توسعه دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer وضعیت اضطراری که منقضی شده و در اواخر روز پنجشنبه و به نقل مکان کرد او را به دادگاه بیش از قدرت به موضوع اقدامات مانند یک پتو اقامت در خانه سفارش دهید. خانم Whitmer گفت: سفارش را در محل باقی می ماند با قدرت اجرایی.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت برنامه ریزی برای استخدام "ارتش" تا 17,000 تماس با ردیاب به دنبال راه از کسانی که آلوده و تعیین اینکه آیا مخاطبین خود را باید جدا شده به عنوان محدودیت در نهایت سهولت. همچنین برای اولین بار در بیش از یک قرن از عملیات مترو شهر نیویورک سیستم متوقف خواهد شد در حال اجرا در 24 ساعت شبانه روز. آقای کومو گفت: سیستم 472 ایستگاه خواهد نزدیک بین 1 ساعت و 5 صبح برای تمیز کردن و ضد عفونی.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در آسیا و بسیاری از مکان ها دیده می شود کاهش شدید در موارد شده است.

هنگ کنگ گزارش دو مورد جدید جمعه پس از پنج روز رشته ای از صفر عفونت های جدید. موارد جدید مانده اند زیر پنج گذشته 13 روز.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش 12 عفونت های جدید برای روز قبل با نیمی از کسانی که از خارج از کشور مسافران است.

در کره جنوبی یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در آسیا و در مراحل اولیه این بیماری همه گیر روزانه موارد مانده اند زیر 11 هفته تمام, باعث, بسیاری از مردم به استفاده از شش روز تعطیلات عمومی.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بر 1.1 میلیون با بیش از 63,000 مرگ و میر.
 • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای مورد تصویب 3.2 میلیون; مرگ و میر بیش از 233,000.
 • میشیگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری و فرماندار دموکرات درگیر شدند و بیش از تمدید وضعیت اضطراری.
 • شهر نیویورک مترو سیستم متوقف خواهد شد در حال اجرا در 24 ساعت شبانه روز برای اولین بار در بیش از قرن از عملیات با ایستگاه پایانی بین 1 ساعت و 5 صبح برای ضد عفونی.

هزاران نفر از مردم انتظار می رود به دیدار جنوبی توچال جزیره ججو در طول آخر هفته طولانی آغاز شد که در روز پنج شنبه دولت گفت. یک کره ای هوا رزرو کارمند گفت که چندین بعد از ظهر پرواز بازگشت به سئول از ججو در آخرین روز از تعطیلات طولانی شد به طور کامل رزرو شده است.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب خواست احتیاط هر چند هشدار مردم به احترام فداکاری از مراقبت های بهداشتی کارگران و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی-فاصله اقدامات در طول تعطیلات.

Sunseekers در هانتینگتون بیچ در کشور نارنجی کالیفرنیا در روز پنج شنبه. شهرستان دولت سواحل بسته خواهد شد این آخر هفته برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری.

عکس: لئونارد Ortiz/زوما پرس

"ما نباید اجازه پایین گارد ما در این زمان تعداد موارد," او گفت:. "یک عمل بی دقتی می تواند منجر به شیوع."

هر دو کشور کره جنوبی و هنگ کنگ طرح به سهولت برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات در هفته آینده.

ژاپن را گسترش یک دولت ملی اضطراری در حدود یک ماه فراتر از اصلی پایان تاریخ مارس 6, نخست وزیر شینزو آبه روز جمعه گفت. در حالی که عفونت های جدید کاهش یافته است به شدت ژاپن همچنان ادامه دارد به گزارش نزدیک به 200 موارد اضافی در هر روز.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • آخرین Coronavirus و کسب و کار
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

دولت ژاپن رهبران التماس کرد با مردم به ماندن در خانه در طول تعطیلات عمومی. فرماندار اوکیناوا در زمان به توییتر به درخواست مردم به بازدید از این جزیره یک مقصد توریستی محبوب ملی تا زمانی که این بیماری همه گیر فروکش.

استرالیا گزارش 16 مورد جدید این کشور در وزارت بهداشت گفت: با داده های اضافی نشان می دهد که تعداد روزانه عفونت کاهش یافته است زیر 50 از اواسط ماه آوریل است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت که این کشور تصمیم خواهد گرفت که در مارس 8, که آیا آن را می توانید استراحت اجتماعی-فاصله, قوانین, شتاب تصمیم سه روز.

"ما نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد ما. ما نیاز به راه اندازی مجدد جامعه ما," او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به فرانسیس یون سو در frances.yoon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب