پاکسازی جلسه با جانسون آغاز Coronavirus دوران دیپلماسی

پرنس چارلز و رئیس جمهور پاکسازی بازرسی گارد افتخار در Clarence House در لندن در روز پنج شنبه. عکس:

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

پرنس چارلز و رئیس جمهور پاکسازی بازرسی گارد افتخار در Clarence House در لندن در روز پنج شنبه.

عکس: جاناتان بردی/زوما پرس

لندن—نخست وزیر بوریس جانسون خواست رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای سرعت بخشیدن به مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت در مذاکرات پنج شنبه در یک لحظه نادر از چهره-به-چهره دیپلماسی از شیوع کروناویروس آمار در اوایل این سال است.

آقای پاکسازی دیدار برگزار شد در درجه اول به مناسبت 80 سال پس از فرانسه رهبر ژنرال شارل دوگل بسیج هموطنان خود را به مقاومت در برابر نازی ها در جنگ جهانی دوم است.

این اولین خارجی جلسه برگزار شد در خیابان داونینگ و آقای پاکسازی این اولین سفر خارج از کشور پس از ویروس آمار ارائه یک نگاه اجمالی به چگونه رهبران جهان از سر گرفته خواهد نشست در سن Covid-19.

داخل خیابان داونینگ آنها خطاب میزبان خاردار مسائل از جمله متوقف Brexit ایران مهاجران غیر قانونی سفر بین دو کشور و سخت انگلستان قوانین قرنطینه در محل برای بازدید از اتباع فرانسوی, مقامات گفت.

رئیس جمهور پاکسازی صحبت با محلی شهرداران پس از مراسم در Mont-Valerien در Suresnes غرب پاریس در روز پنج شنبه.

عکس: استخر/ایسنا

مقامات امنیتی فرانسه گفت: آقایان پاکسازی و جانسون همچنین در مورد احتمال یک نشست دوجانبه با آغاز سال 2021 و ابراز مشترک مایل به کار با هم در یک پروژه بزرگ است. آنها همچنین در مورد چگونه برای تقویت همکاری در طیف وسیعی از مسائل از جمله بهداشت و واکسن. آنها از صحبت در مورد بحران در لیبی وضعیت در ترکیه و رابطه خود را با چین است.

به مناسبت آقای جانسون و آقای پاکسازی اجتناب از دست دادن. رئيس جمهور فرانسه فشرده در کف دست خود را با هم و یک تعظیم در انگلیسی, نخست وزیر جنبش آقای جانسون به سرعت تکرار. انگلیسی رهبر سپس گیر بازوی خود را به اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله قوانین مورد احترام بودند. دو به تماشای پرواز-گذشته از انگلیس و فرانسه نیروهای هوایی و بده وداع با یک شست.

بریتانیا و فرانسه در میان سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی از Covid-19 و رهبران هر دو آمده اند تحت انتقاد های مربوطه خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر. تلاش برای حفظ روابط اقتصادی بین دو کشور همسایه شده اند مانع مبارزه با تروریسم در اروپا و محدودیت های مسافرتی با هدف متوقف کردن گسترش ویروس.

پس از ترک اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 بریتانیا در حال حاضر هش کردن آن در آینده روابط بازرگانی با بلوک با هر دو طرف امید آنها می تواند در عرصه مذاکرات ، در حالی که آقای پاکسازی نیست به طور مستقیم درگیر در این مذاکرات که به کار گرفته شده توسط مقامات اتحادیه اروپا را خرید-در کلیدی است. فرانسه در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا که یک خط سخت گرفته حاکی از این است که انگلیس نمی تواند دست آوردن دسترسی ترجیحی برای تجارت بلوک بدون اینکه آن قوانین است.

آقای جانسون "استقبال از توافق به شدت مذاکرات در ماه جولای و تاکید کرد که انگلستان آن را باور نمی کند حس می کند وجود دارد به طولانی شدن مذاکرات به پاییز" با توجه به یک بازخوانی از این نشست است. به گفته مقامات امنیتی فرانسه آقای پاکسازی گفت: او همچنان متعهد به مقابله با انگلستان و تصریح کرد حمایت خود را به اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد میشل Barnier.

حتی اگر یک معامله تجاری است زده و در نتیجه این احتمال وجود دارد که مرز چک های اعمال شده برای اولین بار در دهه بین کشورها افزایش هزینه تجارت است.

آقای جانسون تحت فشار است به کاهش دو هفته ای قرنطینه حکومت به پا زدن شروع به اقتصاد است. وجود یک بند در قوانین است که اجازه می دهد تا مقامات خارجی برای بازدید بدون quarantining که تسهیل آقای پاکسازی سفر. فرانسه گفت: در ماه گذشته آن را از همه ورود مسافران از انگلستان به خود قرنطینه پس از تصمیم دولت بریتانیا برای محدود کردن ورود.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

این اجلاس در درجه اول با هدف تجلیل از آدرس های رادیویی ساخته شده توسط ژنرال دوگل در حالی که پناه در لندن در سال 1940 پس از اشغال فرانسه توسط آلمان است. رادیو تجدید نظر که التماس فرانسه به مبارزه با نازی ها به دست آمده است وضعیت اسطوره ای در فرانسه شد اما هرگز ثبت شده و در واقع نه شنیده های بسیاری است.

اما آن را در طول سال به عنوان بهانه ای برای نمایش دوستی بین ملتها است. چند مبارزان مقاومت در طول جنگ مفتخر شد پنج شنبه با مدال توسط دولت بریتانیا و آقای پاکسازی عطا فرانسه بالاترین افتخار لژیون d ' Honneur در لندن در جریان یک مراسم در باغ کارلتون. او همچنین تعداد بازدید ژنرال دوگل سابق دفتر در پایتخت بریتانیا است.

آقای پاکسازی همچنین صحبت با تلفن به مدت 10 دقیقه با ملکه الیزابت دوم است که منزوی. او او را برای خانواده سلطنتی در استقبال از سال 1940 تا به امروز.

پرنس چارلز و همسرش, Camilla ملاقات رئیس جمهور فرانسه در محل اقامت خود در Clarence House که در آن رئیس جمهور دریافت گارد افتخار از Coldstream پاسداران بودند که به همراه یک گروه موسیقی نظامی. این زوج سلطنتی در حال حاضر گرفتار و بهبود از Covid-19.

که بریتانیا درگیر در مذاکرات تجاری پس از Brexit احتمالا باید به عنوان جای شگفتی نیست به ژنرال دوگل. در 1960s او دو بار وتو بریتانیا در تلاش برای پیوستن به بلوک تجاری استدلال در آن زمان که بریتانیا "ناسازگار با اروپا است."

انگلیس در نهایت پیوست و در سال 1973.

نوشتن به حداکثر در کولچستر max.colchester@wsj.com و Noemie Bisserbe در noemie.bisserbe@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب