عمده امداد: مایکروسافت تایید کرده است که Xbox سری X بازی بازی های ویدئویی

خوب همه ما می تواند کمی راحت تر نفس کشیدن امروز. پس از ماه ها حدس و گمان های خود را بیش از نسل بعدی کنسول مایک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Major Relief: Microsoft Has Confirmed That The Xbox Series X Will Play Video Games

خوب همه ما می تواند کمی راحت تر نفس کشیدن امروز. پس از ماه ها حدس و گمان های خود را بیش از نسل بعدی کنسول مایکروسافت است و در نهایت به تایید آنچه که ما همه امید برای: ایکس باکس سری X بازی بازی های ویدئویی.

تبلیغات

که باید یک بار خاموش ذهن همه است!

همیشه از "پروژه اسکارلت" اعلام شد برای اولین بار در E3 سال 2019 بزرگترین سوال در میان علاقهمندان به بازی—یک منبع نگرانی است که مجهز عمده آسیاب شایعه شد که آیا مایکروسافت نسل بعدی کنسول اجازه می دهد شما را به بازی بازی های ویدئویی بر روی آن. اگر ما می دانستم که سری X را اجرا سفارشی 3.8 GHz AMD processor, و نمایش تصاویر در 8K HD وجود دارد شده بود بدون قطعی بیانیه و یا نشت ثابت کرد که بازی های تعاملی خواهد بود بخشی از بسته است که باعث بسیاری از یک شب بی خوابی برای مایکروسافت malaysia. خوشبختانه که همه به پایان رسید روز گذشته با اعلام این خبر از اجرایی معاونت بازی Phil Spencer:

تبلیغات

"ایکس باکس سری X به شما اجازه می دهد به خرید و بازی بازی های ویدئویی" روی آیکون بازی به ما گفت که در یک فیلم کوتاه ارسال شده به این شرکت در حساب های رسانه های اجتماعی.

ما در اینجا در OGN فکر می کنم این یک حرکت بزرگ است که نشان می دهد مایکروسافت واقعا در مورد مراقبت از طرفداران خود که تا حد زیادی به خرید این کنسول به منظور خرید و بازی انتخاب زیادی از بازی عنوان. این است رفتن به قرار دادن تخت نگرانی از هر ایکس باکس که کاربر لذت می برد که توانایی بازی در بازی های قبلی کنسول های مانند ایکس باکس 360 یا Xbox One.

تبلیغات

پس بقیه آسان پارسه! آن را حس می کند که تصویری طرفداران بازی شد و در لبه پس از ناامیدی از یادگیری Panasonic DP-UB820 Blu-ray Player داشتن هر نوع بازی قابلیت. اما این بار ما رو کاملا شگفت انگیز ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن