مایک Soroka می شود در مقایسه با گرگ Maddux. آن نیست که دیوانه

و درمان آن را مشاهده 1995 جهان سری که پخش Fox Sports جنوبی در هفته گذشته. تجلیل به بریوز برای انجام این کار –

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 اردیبهشت 1399

و درمان آن را مشاهده 1995 جهان سری که پخش Fox Sports جنوبی در هفته گذشته. تجلیل به بریوز برای انجام این کار – در زمانی که ما همه از جان گذشته برای ورزش آن را خوب داشتن که 7 تا 10 p. m. بلوک پر شده چیزی جز طنزهای reruns و Netflix بکشد.

شما را بی مشاهدات تماشای این بازی ها از بازیکنان به گوینده به تبلیغات. در این مثال من به خصوص لذت می برد تماشای تبادل دیدن "سه بزرگ" (در حال حاضر کاملا خسته اصطلاح در ورزش) برنده خود را تنها سریال های روز دنیا. من عاشق دیدن آتلانتا-Fulton County ورزشگاه جمعیت. شما می تواند احساس نشاط و شور و شوق را از طریق صفحه نمایش.

اما یکی از بزرگترین takeaways نسبت به زمان Braves: آن را آسان ببینید که چرا مایک Soroka است آزادانه در مقایسه با گرگ Maddux.

شما می توانید آن را مبالغه. که منصفانه است. این مسخره به مقایسه یک بازیکن که فقط خود را تکمیل کامل فصل اول به یکی از بزرگترین کوزه همیشه. Maddux بود مسلما بهترین فرمان تمام وقت. او غالب در سراسر vaunted استروئیدها عصر. اگر او نبود بالا پارچ از 1990s او را در بالا و دو.

و در عین حال به عنوان من تماشا Maddux من نگه داشته و نقشه کشی تشابه به Soroka. این یک تمرین سرگرم کننده ریشه در گذشته نظرات لینک کردن جفت است. شما شنیده اید صحبت کنید. شما هم شد تلویزیون, خوش بینانه, نورد چشمان خود را یا خودت teetering در حصار فن و واقع گرا.

هنوز شما نمی توانید نادیده بگیرد مشابه رفتار که آرامش و صافی که Soroka و Maddux به اشتراک بگذارید. هر دو کوزه همیشه در کنترل. نه یک شخصیت عجول و بی پروا اما آرام اعتماد به نفس قابل لمس است. آنها هر دو کنترل کارشناسان با تمرکز بیشتر بر روی محل از گسسته مخالفان.

در مصاحبه با 92.9 بازی گذشته ممکن است جان Smoltz ابداع Soroka "گرگ Maddux 2.0." که در آینده از یکی از Maddux نزدیک ترین دوستان و هم تیمی. یک Hall of Famer که خود را صرف نخست در همان اتاق به عنوان سگ دیوانه.

"او یک پارچ و که شما نمی توانید می گویند جهانی در بازی" Smoltz گفت. "در بسیاری از ثرورس. وجود دارد بسیاری از بچه ها با مسائل بزرگ است. او را گرگ Maddux 1.0, 2.0, هر آنچه شما می خواهید برای تماس با او و این که یک رابطه جنسی خشن, نوع بالا تعریف برای یک مرد که یک Hall of Famer و یکی از بهترین در کسب و کار است."

زمانی که Smoltz ساخته شده کسانی که نظرات Soroka بود در میان فوق العاده کشش. پس از ساخت پنج شروع می شود در سال 2018 خود را متعاقب آن فصل نمی تواند شروع کرده اند بهتر است. من استرس: در یک بستر تاریخی آن را واقعا نمی توانست بهتر شده است.

Soroka حال 1.92 عصر خود را از طریق اولین 12 حرفه ای شروع می شود که تمام وقت بهترین نتیجه به صورت زیر 22 ساله ها از طریق یک دوجین گردش. او در پایان فصل با یک 2.68 دوران قابل توجه 142 در 29 شروع می شود. او ششم در Cy جوان رای گیری.

Maddux تلاش خود را در سراسر اول 32 شروع می شود ارسال 5.59 دوران بیش از دو فصل اول. فصل سوم خود را, شد, دستیابی به موفقیت, زمانی که به عنوان یک 22 ساله او به دست آورد خود را برای اولین بار همه ستاره ظاهر. این اولین بار بود که از 15 فصل متوالی است که در آن او تا به حال یک عصر بالاتر از 3.57. او led لیگ در دوران چهار بار در زندگی حرفه ای خود دو برابر درآمد یک علامت تحت 2.00.

Soroka که در حال حاضر شانه مسائل در گذشته ممکن است هرگز مرد آهن Maddux بود هر چند که علاوه بر انعکاس ، Maddux وارد شده 200-plus نوبت در 18 از 19 فصل پس از خود را شکست. او led لیگ در نوبت پنج فصل متوالی.

که به عهد به Maddux عظمت. اغلب هنگامی که ما را به بازیکن مقایسه کنیم مشاهده و آن را بیش از حد سیاه و سفید به جای تلاش برای پیدا کردن مشابه جنبه در مجموعه مهارت های خود را.

Soroka قصد ندارم به رهبری یک لیگ در نوبت برای یک دهه و نیم. او قصد ندارم به تکرار Maddux 20 سال کشش. او را میراث خود را - او و بریوز امید است که ما را دوباره پایین خط.

سابق بریوز تبادل مربی لئو Mazzone که مربی بزرگ کارکنان از '90s نمی ولگرد از Maddux مقایسه یا نه.

"چیزی که من در مورد Soroka من عشق خود را موند حضور" Mazzone گفت: ما در گفتگو مارس. "من عاشق راه او تغییرات سرعت و باعث می شود توپ حرکت می کند. اگر من می گویند او یک مرد فقیر گرگ Maddux که یک تعریف. وجود آرامش در جریان است. فقط تماشای تپه حضور و گوش دادن به او صحبت تماشای او می خواهم که مرا به یاد یک پارچ نه یک پرتاب کننده."

ما را از شنیدن این خط با Soroka که او یک پارچ نه یک پرتاب کننده. آن است که معمولا استفاده می شود در بیس بال که ارزیاب در تلاش است تا توضیح دهد که چگونه یک پارچ می داند که توپ در حال رفتن به جای فقط شلیک 99-mph fastball و امید آن می یابد strike zone. آن را حتی بیشتر قابل اجرا در حال حاضر پس از تاکید بسیار زیادی شده است در سرعت.

مانند Maddux شما نمی خواهد پیدا کردن Soroka صحبت کردن در مورد سرعت روی زمین. توپ های آتشین نیست در زرادخانه خود را. به جای او مکمل چهار seamer با تغییر کردن وزنه و لغزان. Soroka تغییر و کشویی تولید بوی نرخ 39 38.5 بود. او موفق به نگه داشتن توپ به پایین با وجود بیس افزایش قدرت: او در زمین-توپ درصد بود تیک بیش از 51 درصد و او اجازه تنها 14 صفحه اصلی اجرا می شود.

گذشته از این آمار Soroka عبور تست چشم. او تنها حذفی شروع به او اجازه اجرا در سراسر هفت نوبت در سنت لوئیس. او نشان داد یک خنکی نسبت به هیچ یک از هم تیمی های کهنه. این تنها یک شروع به عنوان بسیاری از شما نمی خواهید به یادآوری شود اما او نشان داد که او می تواند ترجمه برای ماه اکتبر زمانی که برخی از کوزه تمایل به پژمردگی.

ذهنی Soroka است که به مراتب جلوتر از بسیاری از هم سن و سال خود. او عاقلانه به خوبی سخن گفته و تحلیلی فکر. شما هر قدر بینش از بازیکنان اما او همیشه می رود بیش از این بالا به توضیح بیس آمدند. او را نادر عنوان مثال یک مربی و خبرنگار رویای.

Soroka چک هر جعبه مورد نیاز برای به حداکثر رساندن بالقوه خود. خواهیم دید که چگونه کار خود را گستراند اما نمی شود بیش از حد سریع به اخراج Maddux مقایسه. آن را نباید و نمی توان انتظار, اما بدون شک در سایه Maddux اینجا. که به اندازه کافی به یک مولد 10-به علاوه سال استارت را در خود دارد.

که باعث می شود با تاخیر به طور بالقوه لغو نجومی حتی سخت تر. ما شده ایم دزدیدند دوم کامل فصل Soroka حرفه ای. او مطمئن بود در نزدیکی بالای نامحدود دلیل که بریوز طرفداران مشتاق هستند برای بیس بال بازگشت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Gabriel Burns

گابریل می سوزد

گابریل سوختگی است بریوز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب