مایل بروکس می آید به گرجستان با نام تجاری خود پست-فوتبال رویاهای

مایل بروکس است که یک گام جلوتر از Georgia Tech مربی جف Collins' برنامه برای کمک به بازیکنان خود را توسعه شخصی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 7 تیر 1399

مایل بروکس است که یک گام جلوتر از Georgia Tech مربی جف Collins' برنامه برای کمک به بازیکنان خود را توسعه شخصی مارک.

بروکس ورودی سال اول cornerback از جکسون ویل فلوریدا., در واقع خود را به آرم تلطیف "MB7" نماد ایجاد شده توسط پدرش مارکوس یک طراح گرافیک. در میان کتاب هایی که بروکس گفت که او به عنوان خوانده شده در حالی که در قرنطینه: "ورزشکاران مارک های بیش از حد" توسط جرمی Darlow مشاور آنها Collins استخدام کرده است به بازیکنان خود را از دسترسی به توسعه نام تجاری ،

به این منظور بروکس گفت: هدف او هستند "فقط احداث خودم به عنوان یک نام تجاری است که می تواند به نفع من در فوتبال و خارج از فوتبال است."

بروکس' نام تجاری آرمان صحبت می کنند به بلوغ و آگاهی غیر معمول برای یک دانشجوی سال اول دانشگاه. کتاب های دیگر که بروکس گفت: او از خواندن به عنوان ارشد خود را سال به پایان رسید: "1% قانون" "سه کلمه سحر و جادو" و "7 Habits of Highly Effective نوجوانان" – تمام کتاب خود بهبود – و "میلیونر درب بعدی" یک کتاب پرفروش در مورد ایجاد ثروت است.

کسی که او به نظر می رسد تا ؟ بروکس شناسایی LeBron James به دلیل "راه او را قادر به ترکیب دو و میدانی با کسب و کار به دلیل من می خواهم برای تبدیل شدن به یک تاجر در آینده است."

به عنوان کالج دو و میدانی صبر و امید به صورت کامل بازگشت به رقابت میان coronavirus همه گیر نیز وجود دارد که این موضوع از NCAA در حال حرکت به سمت اجازه ورزشکاران برای جبران پیشنهادات و تبلیغات. در انتظار یک رای در ژانویه قوانین جدید می تواند در اثر شروع 2021-22 سال تحصیلی.

با یک حس چگونه به بازار خود را بروکس می تواند بخشی از نسل اول را به استفاده از فرصت های جدید است. او می تواند شروع روند دوشنبه زمانی که فاز دوم از فن آوری داوطلبانه برنامه تمرین آغاز می شود. فاز اول آغاز شده در ژوئن 15, بود, باز, برای, بازگشت کت زرد ورزشکاران زندگی در منطقه آتلانتا. فاز 2 را گسترش خواهد اجازه می دهد تا تمام فوتبال و بسکتبال, بازیکنان ورودی و دانشجویان در تمام رشته های ورزشی زندگی محلی است.

در تثلیث مسیحی آکادمی بروکس بود که دارای یک چشم انداز و شماره 253 چشم انداز در کشور (247Sports کامپوزیت). او بالاترین امتیاز دفاعی بازیکن به ثبت نام در فن آوری به عنوان یک دانشجوی سال اول پس از بروس اردن-Swilling در سال 2017.

در حالی که cornerback نقطه ارقام به شلوغ با یک خوشه از عودت به رهبری تره Swilling بروکس است که مهارت های فیزیکی به رقابت بپردازند. او را انتخاب تکنولوژی ارائه می دهد بیش از آلاباما اوهایو ایالتی جورجیا و فلوریدا.

"بزرگ اندازه بزرگ سرعت بی امان رقیب" کالینز گفت: از بروکس در یک تیم تولید امضاء-تصویری روز ماه دسامبر گذشته. "یکی از اولین بچه ها به ارتکاب به ما واقعا مجموعه ای از تن برای آنچه که ما در حال ساخت با این استخدام کلاس. واقعا هیجان زده در مورد او."

علاوه بر سازگار علاقه نشان داده شده توسط انجمن مربیان به رهبری توهین آمیز-خط مربی نفت برنت کلید که برای اولین بار استخدام بروکس در حالی که در آلاباما "من فکر زندگی بعد از فوتبال" بروکس گفت. "من می دانم که هیچ بازار بزرگتر از آتلانتا حداقل در اینجا در جنوب."

بروکس خواهد شد که ثبت نام در فناوری مدرسه کسب و کار فکر می کند او می خواهد برای رفتن به املاک و مستغلات در بخشی به دلیل اعتقاد خود را در خود را به عنوان یک فروشنده.

"من خوب با مردم و من واقعی اعتماد به نفس در فروش چیزهایی که من حدس می زنم شما می توانید می گویند یا شما به این باور آنچه که من می گویند" بروکس گفت.

او نشان داد فروش فراست با حداقل دو عضو از فناوری امضای کلاس. یکی بود کارفرمایی جف سیمز اولیه enrollee نیز از جکسون. سیمز شده است به ایالت فلوریدا پس از فوریه سال سوم خود را, اما شروع به وفل به عنوان مدرسه اخراج مربی ویلی Taggart. انصراف او تعهد خود را در ماه دسامبر و امضا شده با تکنولوژی یک هفته بعد.

"من سخت کار برای چند ماه تلاش برای دریافت جف تمام راه را تا به امضای روز" بروکس گفت.

شریک زندگی خود را در تلاش برای تلنگر سیمز بود اواخر برایس Gowdy که در زمان زندگی خود را در ماه دسامبر روز قبل از گیرنده گسترده ای شد برای ثبت نام در انجمن. Gowdy از دیرفیلد بیچ فلوریدا., یکی دیگر از چشم انداز آنها بروکس تحت تاثیر قرار داده بود به سمت تکنولوژی. این دو تا به حال شناخته شده هر یک از دیگر از طریق 7-در-7 مسابقات و سپس به دوستان از طریق فرآیند استخدام. آنها آمدند به آتلانتا برای همان رسمی-دیدار آخر هفته در ماه مه گذشته. بروکس متعهد شده بود در ماه مارس و Gowdy به دنبال آن در ماه جولای است.

دو ابلاغ اغلب ساخته شده و یک برنامه برای هر دو پوشیدن شماره 7 بار در تکنولوژی. (NCAA قوانین اجازه دو هم تیمی به پوشیدن همان شماره پیراهن تا زمانی که آنها را بازی نمی کند همان موقعیت و نیست در این زمینه در همان زمان است.)

"انرژی هوشمند و خنده دار" بروکس گفت: از Gowdy. "شخص کاملا خنده دار است. و کنجکاو. او بسیار کنجکاو است."

بروکس سیمز و Gowdy تمام شد چهار ستاره چشم انداز کمک به درایو 2020 امضای کلاس به تکنولوژی بالاترین رتبه از سال 2009 کلاس.

"او قطعا شده اند یک بازیکن خوب" بروکس گفت: از Gowdy. "او بزرگ است. او را 6-3, اما او همچنین وزن آن مانند 205 پوند بود و این که فقط در مدرسه بالا است. به عنوان بزرگ به عنوان او است و قادر به حرکت به راه او می تواند حرکت خواهد از هم جدا شده اند او را از بسیاری از بازیکنان است."

تا آنجا که بروکس می خواهم برای ایجاد یک نام برای خود در یک کت, یونیفرم, او گفت که او می خواهد به بازی در Gowdy حافظه.

"من قطعا رفتن به مطمئن شوید که هیچ کس فراموش نام خود را به عنوان طولانی به عنوان من وجود دارد حتی زمانی که من در خارج از وجود دارد," او گفت:.

برای جوانه زدن نام تجاری تیز و تند آن را برای تلفن های موبایل مانند یک ارزش به چالش بکشد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

آخرین مطالب