میلتون سر مربی کلاک تست مثبت برای COVID-19

دبیرستان مربی تیم فوتبال آدم کلاک که به رهبری میلتون دبیرستان خود را به حالت اول فوتبال قهرمانی دو سال پیش آزم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 تیر 1399

دبیرستان مربی تیم فوتبال آدم کلاک که به رهبری میلتون دبیرستان خود را به حالت اول فوتبال قهرمانی دو سال پیش آزمایش مثبت در هفته گذشته برای COVID-19.

دوشنبه گذشته در طول ECOWATCH را "مرده هفته" که در آن مدارس مجاز به نگه داشتن هر گونه تمرینات و یا شیوه های کلاک آغاز شد احساس ضعیف و با جمعه بود احساس آنفولانزا مانند علائم و گفته شد با پزشک خود به در آمده و تست شده برای ویروس.

آزمون برگشتم مثبت در 20 دقیقه.

Clack هشدار کارکنان خود را بلافاصله و همچنین اداره مدرسه و Fulton County مدیر دو و میدانی استیون هنر و صنعت است. روز بعد Clack صحبت با میلتون پدر و مادر و بازیکنان از طریق کنفرانس های مجازی.

Clack گفت: نتایج مثبت تعجب برانگیز بود چرا که او نمی دانست که هر کسی که تا به حال ویروس و نه یکی از بازیکنان و مربیان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. او مطمئن نیستید که در آن او آن را قرارداد.

"(من و همسرم) تنها مردم من می دانم که باید COVID," او گفت:, و اضافه کرد که همسر خود را نیز نشان داده علائم و نشانه های این ویروس است اما نه تست شده برای آن است. "من نمی دانم هر کس دیگری هیچ بچه های دیگر در تیم ما و یا مربیان است. هیچ کس. من حتی به پشت کردن به مردم است که من صرف برخی از زمان با بیش از آخر هفته قبل و حتی در طول هفته و ... هیچ کس."

کلاک می گوید او نتواند بازیکنان و خوش شانس است که علائم خود را تنها خفیف. بیشتر شبیه به یک "خفیف خماری" با کمی تنبل, تب, او گفت:.

او افزود: "من علائم از دست دادن طعم و مزه و بوی همه چیز شده است بسیار خفیف."

Clack تیم شده اند صرف تابستان خود را – پس از ECOWATCH کاسته محدودیت -- تمرین و آموزش با اقدامات احتیاطی مناسب که شامل پوشش صورت و اجتماعی فاصله در محل. Fulton County مجاز میلتون مربیان و بازیکنان برای بازگشت به تمرین در تاریخ 6 ژوئیه پس از دیگر موارد مشاهده شده در این برنامه است. همچنین با وجود کلاک تست مثبت شهرستان تصمیم گرفت این برنامه نه نیاز به انجام کامل 14 روز در قرنطینه از همه بازیکنان و کادر.

"من بسیار هیجان زده هستم برای بازگشت به کار," او گفت:. "من قطعا در حال حاضر من احساس می کنم خوب است. این نوع از جایی که ما در. اما در حال حاضر من در 14 روز در قرنطینه از زمان شما تست شده است. پس از آن خواهید بود اواسط هفته آینده (تا) من در واقع می تواند به عقب برویم."

کلاک شده است در میلتون پس از سال 2017 پس از گذراندن سه سال به عنوان سر مربی در غرب فورسیت. در سال 2018 به عقاب برنده AAAAAAA قهرمانی کشور با 14-13 پیروزی بر Colquitt County است. عقاب به پایان رسید 13-2 در طول فصل قهرمانی و نوشته شده 8-4 رکورد سال گذشته از دست دادن در دور دوم پلی آف به ماریتا که رفت به نفع دولت عنوان شده است. میلتون برنامه ریزی شده است برای شروع آن فصل آینده در جاده ها در کمبریج در آگوست 21.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن