از دست رفته سئول شهردار مرده یافت

نجات کارگران انجام یک عملیات جستجو برای شهردار سئول پارک برنده-به زودی در سئول در روز پنج شنبه. عکس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 تیر 1399

نجات کارگران انجام یک عملیات جستجو برای شهردار سئول پارک برنده-به زودی در سئول در روز پنج شنبه.

عکس: kim hong-ji/ایسنا

سئول—شهردار کره جنوبی پایتخت ستایش برای شهرستان خود را تهاجمی coronavirus پاسخ مرده پیدا شد در یک منطقه جنگلی در شمال سئول پلیس محلی گفت.

پارک برنده-به زودی رهبر سئول پس از سال 2011 گزارش شده بود گم شده و اوایل دوشنبه شب لگد زدن به یک جستجو که شامل بیش از 700 پلیس و آتش پرسنل. بدن آقای پارک 64 کشف شد اوایل روز شنبه به وقت محلی کره جنوبی semiofficial Yonhap News Agency گزارش.

او علت مرگ نبود بلافاصله شناخته شده است. آقای پارک تا به حال موفق به نشان می دهد تا به کار در روز پنج شنبه با مسئولان شهرستان نسبت غیاب او به موضوع سلامت. دختر خود را گزارش دادند او گم شده در 5:17 بعد از ظهر, بعد از آقای پارک سمت چپ یک پیام با جمله بندی که شبیه خواهد شد Yonhap گفت.

تلفن خود را به حال شده است به دنبال یک منطقه پر از تپه در نزدیکی شهردار اقامت رسمی. او خال خال شده بود حدود ساعت 11 صبح با پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید, تیره, لباس و کوله پشتی سئول پلیس گفت:.

آقای پارک دیده می شود در اینجا در سال 2014 بوده است ستایش برای شهرستان خود را قاطعانه پاسخ به کروناویروس بحران است.

عکس: اد جونز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای پارک صریح و محبوب در حال صعود به نقش خود پس از برنده شدن در انتخابات پس از سلف خود استعفا داد بیش از شکست به پایان شهر رایگان-ناهار برنامه در مدارس. آقای پارک سابق وکیل حقوق بشر بود قبل هیچ تجربه سیاسی. او به عنوان مستقل در خارج از کشور و نخبگان سیاسی و برنده یک زیر با توسل به رای دهندگان جوان و متعهد به افزایش رفاه صرف.

او بعد از پیوست در سمت چپ متمایل به حزب دموکرات و به راحتی برنده انتخابات مجدد در سال 2014 و 2018. نام او اغلب شناور به عنوان یک نامزد برای جایگزینی دولت کره جنوبی ماه Jae-در آن دوره به پایان می رسد در سال 2022.

آقای پارک به تازگی برنده توجه جهانی برای کمک به سئول حرکت یکی از اولین شیوع کروناویروس. با جمعیت حدود 10 میلیون سئول گزارش تحت 1,400 Covid-19 مورد از پنج شنبه. شهر نیویورک در مقابل بیش از 220,000 موارد در میان آن 8.3 میلیون نفر.

در زمان او تحت فشار قرار دادند تهاجمی تر و جدید—پاسخ به این ویروس از ملی کره جنوبی از دولت است.

سئول برای اولین بار شروع به ارائه ناشناس Covid-19 آزمون در ماه مه هنگامی که شیوع آمده از محبوب شهر, گی, باشگاه, ترک بسیاری از مردد به جلو آمده برای غربالگری. این شهر اجرا آزمایش تصادفی در مدارس به امید تشخیص سرایت گسترش پیش از آن.

ایده استفاده از QR کد اسکنر برای ورود بازدید کنندگان در سالن های ورزشی و باشگاه ها و مکان های دیگر در ابتدا سرنشین در سئول محله.

یک مقام رسمی دادخواستها خبرنگاران در جستجوی آقای پارک که در بدن داشت در یک منطقه جنگلی سئول ،

عکس: yonhap/شاتر

آقای پارک مانند دیگر کره جنوبی رهبران اتحاد امیدوار به اهرم موفق مبارزه با این بیماری همه گیر به یک بزرگتر نقش رهبری در صحنه جهانی. ماه گذشته سئول میزبان مجازی, weeklong "شهرها در برابر Covid-19 اجلاس جهانی" با شهرداران و فرمانداران از بیش از 40 کشور شرکت کننده. آقای پارک به سخنرانی.

در مصاحبه ماه گذشته آقای پارک گفت: ماهیت جهانی این بیماری همه گیر به معنای شهرستانها شد و در حال حاضر همه پیوسته و نیاز به راهنمایی های با هر یک از دیگر. "ما تا به حال بسیار کمی از موارد اما ما همیشه شامل عفونت سریع تر از انتظار می رود," آقای پارک گفت. "این میوه از نوآوری است."

نوشتن به Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com و اندرو Jeong در andrew.jeong@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن