MLB آخرین گزارش طرح را بریوز همه شرق برنامه

MLB گزارش خواهد شد و پیشنهاد یک طرح برای بازیکنان آن روز که می گذارد از یک استراتژی بازگشت. آن را به دور از یک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 اردیبهشت 1399

MLB گزارش خواهد شد و پیشنهاد یک طرح برای بازیکنان آن روز که می گذارد از یک استراتژی بازگشت. آن را به دور از یک تضمین است که بازیکنان را قبول ارائه نظر – در حال حاضر وجود دارد بحث آنها برابر بیشتر پرداخت کاهش – اما MLB است که تلاش برای جمع آوری یک سال 2020 فصل است.

اگر این طرح در حال حاضر می آید به ثمر تیم خواهد بود بازی در ماه جولای در کن روزنتال از ورزشی است. این طرح شامل, با توجه به روزنتال تقریبا 80-بازی فصل با گسترش postseason. فهرست اسامی را از ویژگی های 45 تا 50 بازیکن است. بازی می تواند در خانه و استادیوم های بدون فن.

عامل ما در حال رفتن به تاکید امروز: بازی خواهد بود محدود به یک تیم را بدست آورد و دیگر در لیگ معادل. در بریوز' مورد این بدان معناست که آنها را لیگ ملی شرق در حالی که مخلوط کردن در سری با آمریکایی لیگ ایست که متشکل از یانکی ها, اشعه, Red Sox جیز آبی و آرام.

همانطور که برای چه این پیشنهاد را تحت تاثیر قرار بریوز' در زمینه آرمان های این برنامه نمی تواند سخاوتمندانه.

بریوز در حال حاضر رقابت در مسلما بیس بال بهترین بخش اما بوت سیستم می خواهم که آنها را در مواجهه با یکی دیگر از بازی بیس بال را توانمند شدند. NL East و " شرق هر یک pushover این Marlins و آرام اما بقیه هر دو بخش در حال رقیب و یا در حال حرکت در این جهت است.

تحت برنامه جدید بریوز می تواند هر تیم در بخش چهار بار (دو سری در خانه, دو, دور, احتمالا) در حالی که رو هر AL شرق تیم دو بار. بنابراین اتباع متس و فیلیز می تواند تا حدود 36 مسابقات از 78-به-82-بازی تخته.

شرق و تیم های برنده در مجموع در سال 2019:

یانکی ها 103
بریوز, 97
اشعه 96
اتباع 93
متس, 86
Red Sox 84
فیلیز 81
آبی جیز 67
مارلین 57
آرام و 54

شرق بخش های ترکیب شده به نمایش گذاشتن شش تیم برنده به علاوه expensively .500 فیلیز. مرکزی بخش تا به حال پنج تیم برنده. غرب بخش چهار زن داشت. شرق بخش نیز برجسته چهار تا 93-به همراه برندگان در حالی که مرکزی در حال دو و سه.

در پایین بخش Marlins و آرام در حال انتظار برای بهبود (آن را سخت به بدتر). اما نه بسیار سر و صدا بدون در نظر گرفتن فصل طول و یا برنامه و هر یک رو به صعود دشوار از خروج خود را در بخش انبار به عنوان retools chug همراه است.

میامی آورده و در چندین جانبازان تلاش برای ایجاد ثبات در صف خود را در حالی که جوانان رانده شدند. Marlins' مبارزه برای رسیدن به احترام (70-برنده محدوده) که هنوز هم نباید خر خر کردن جایگاه چهارم در NL East. بالتیمور به احتمال زیاد رتبه را در میان MLB بدترین سه تیم از یک سال دور از آوردن برخی از آن باارزش جوانان از جمله منادی گیر Adley Rutschman که این پیش نویس شماره 1 به طور کلی در ماه ژوئن.

در حالی که آرام و Marlins خواهد شد مورد ضرب و شتم تا جیز آبی امیدواریم که به یک جهش رو به جلو خود قابل توجه بلوک های ساختمان. تورنتو امضا lefty استارت Hyun-Jin Ryu در offseason یک حرکت قابل ملاحظه برای یک تیم که کم و بیش از اضافه شده در سال های اخیر است.

تورنتو جوان صف یک قدرت است که شامل ولادیمیر Guerrero جونیور بو ❄ Lourdes Gurriel جونیور, کون Biggio و دیگران. بازیکنان با استعداد و به رسمیت شناختن نام می کند جیز یکی از بیس های جالب "بد" تیم. به عنوان بریوز می دانید این نوع می تواند زود می رسند و با صدای بلند.

فیلیز در نظر گرفته شده در فصل گذشته یک ناامیدی و به طور کامل در نظر گرفته شده بود در حذفی ترکیب این زمان اضافه کردن استارت زاک ویلر و shortstop دیدی Gregorious در زمستان سال گذشته. ویژه منتقل کردن این فیلیز پس از خود را بزرگ offseason از 2018-19 و آنها احتمالا در مورد آن خوشحال است.

تورنتو و فیلادلفیا اضافه کردن به بخش " طبقه متوسط. نه انتظار می رود که آسان به خصوص فیلادلفیا و هر دو تولید شده اند برخی از "خواب" وزوز. به عنوان به پیشتر اشاره شد که بحث به نظر می رسد یک سال خیلی زود برای جیز هر چند تحت این شرایط بی سابقه ای, "درندهخویی" در بازی.

همچنین شامل وسط اما با عدم اطمینان بیشتر: Red Sox و متس. بوستون است که هنوز هم یک تیم توانمند با وجود تجارت سابق MVP Mookie بتی. اما بدون بتی و با ace Chris فروش کنار گذاشته 84 برنده Sox می تواند یک گام به عقب. بوستون نشان دهنده این برنامه را به کارت های وحشی.

این متس یک سقف بالا و پایین طبقه. آنها گرفتار آتش پایین کشش در سال گذشته حتی جارو بریوز در فینال سه بازی به پایان فصل به طور منظم در 86 برنده است. یعقوب deGrom بهترین پارچ در NL. پیت آلونسو می تواند بهترین مشت زن در NL. بازیکنان اطراف آنها می تواند خوب یا بد – که متس هستند ساخته شده است.

نیویورک می توانست قوی اغل گاو یا حشم با Dellin Betances و ادوین دیاز دوباره بجای اول برگشتن. نوح Syndergaard نمی خواهد زمین در این فصل است که بدیهی است که لطمه می زند اما چرخش است که هنوز هم به رهبری deGrom و مارکوس بود. کاره جف مک نیل ممکن است MLB دستکمگرفتهشده ترین بازیکن.

در بالای این بخش در حال درست نیروگاهی. یانکی ها تلقی می شود توسط بسیاری به عنوان جهان سری جلو دونده پس از اضافه کردن استارت Gerrit کول. صف ترسناک است هر چند بقیه نیویورک تبادل سوالات. با اینحال یانکی ها AL علاقه مندی ها.

بریوز لود شده با قدرت و عمق است که پاداش آنها را 97 برنده فصل گذشته. آنها از دست جاش دونالدسون اما اضافه مشت زن Marcell Ozuna استارتر کول Hamels و مسکن ویل اسمیت در حالی که حفظ برخی از کلید همکاران به سال گذشته باشگاه است. آن را سخت برای بریوز به تکرار فصل گذشته درصد برنده, اما وجود دارد یک مورد قوی این تیم بیشتر است به خوبی گرد.

Tampa Bay عمیق است در هر نقطه ای و برنامه ریزی شده برای اجرا در این یانکی ها برای AL شرق. اشعه را به یک مورد به عنوان بیس بال ترین تیم کامل و عالی خود را عمق خواهد آمد دستی در طول یک کوتاه در مبارزات انتخاباتی.

اتباع در حال دفاع از جهان سری قهرمانان خود را. آنها از دست سوم baseman آنتونی رندن که بدون شک تضعیف صف اما نگهداری تبادل کارکنان با هم. اگر آنها آن را به postseason آنها را دوباره مسلح شود حداکثر Scherzer استفان عشق و پاتریک کربین.

در تمام این دو بخش ایجاد یک ستاره نکردم بزرگ-بازار لادن مجموعه که تولید بیشترین توجه را به سه گروه. آن می افزاید و در عین حال یکی دیگر از پیچ و تاب و منحصر به فرد برای بریوز' تعقیب یک سوم متوالی postseason اسکله.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

درباره نویسنده

Gabriel Burns

گابریل می سوزد

گابریل سوختگی است بریوز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب