MLS بازیکنان تصویب CBA اجازه می دهد به صورت فصل به زودی

تیم باید شروع گزارش به اورلاندو در ژوئن 24. با توجه به گزارش های قبلی آنها را به رقابت در مسابقات شروع در ماه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 14 خرداد 1399

تیم باید شروع گزارش به اورلاندو در ژوئن 24. با توجه به گزارش های قبلی آنها را به رقابت در مسابقات شروع در ماه ژوئیه که در آن بازی تعداد در جدول رده بندی لیگ. این مسابقات شروع خواهد شد با سه بازی مرحله گروهی قبل از 16 تیم مرحله حذفی با توجه به استو هولدن. بازیکنان خواهد بود مستقر در استراحتگاه در جهان دیزنی منطقه و آموزش و بازی در این نزدیکی هست ESPN پیچیده است. این تیم به شمار می رود در فلوریدای مرکزی به مدت شش هفته.

لیگ تهدید کرده بود به قفل کردن بازیکنان در روز چهارشنبه اگر آنها نمی آیند به یک توافق در مورد مسائل است که شامل درج یک نیروی majeure بند در CBA که همچنین نیاز به تصویب یک پرداخت برای کاهش این بازیکن در این فصل یک تقسیم تلویزیون درآمد هنگامی که یک معامله جدید رسیده است و سلامت و ایمنی از بازیکنان در حالی که آموزش و رقابت در اورلاندو است.

دو طرف وارد و در راه حل های که بازیکنان مورد بحث در یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه و بودند که رای دادند در روز چهارشنبه.

این CBA را مدت است که از طریق Jan. 31, 2026.

لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل در ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد COVID-19. آتلانتا ایالات بود 2-0-0 با پیروزی در نشویل و در خانه در برابر سینسیناتی.

در میان نقاط مشاجره در مذاکرات:

بازیکنان می خواستم کاهش پرداخت از 7.5 درصد است. صاحبان خواستم 8.75 درصد است. با توجه به ESPN پرداخت قطع خواهد شد 7.5 درصد و رفتن به اثر مه 31 دوره پرداخت. عملکرد فردی و پاداش خواهد پوش در مجموع 5 میلیون دلار

صاحبان خود را کاهش تقاضا برای نیروی majeure بند به فصل آینده حضور سطوح. این بند جدید بیشتر شبیه است که از NBA است. با توجه به ESPN هر دو طرف می تواند از CBA با 30 روز توجه کنید اگر این توافق است "از لحاظ اقتصادی خام."

کاهش سهم برای بازیکنان در رسانه ها حقوق معامله است که زمانی که مذاکره را به اثر در سال 2023. این CBA به حال بازیکنان دریافت 25 درصد از درآمد که 100 میلیون دلار بیشتر از کسانی که در سال 2022. لیگ خواست که به کاهش 10 درصد است. MLSPA می خواستم 17 درصد است. با توجه به ESPN درصد خواهد بود و 12.5 درصد در سال 2023 و 25 درصد در سال 2024..

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب