MLS بازیکنان هنوز هم نگرانی های سلامت با بازگشت به بازی

"این واقعیت است که او پس از آن بیرون آمد و پس از آن گفت: من نیاز به یک تهدید تحریم به آنچه آنها می خواستند به

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 21 خرداد 1399

"این واقعیت است که او پس از آن بیرون آمد و پس از آن گفت: من نیاز به یک تهدید تحریم به آنچه آنها می خواستند به من آن برگ واقعا طعم و مزه بد در دهان من" گوزان گفت: از سرگیری MLS شود. "ما در وسط یک جهانی همه گیر و تهدید در نظر گرفتن مراقبت های بهداشتی و دور از بازیکن, استخر, بدیهی است که وجود دارد خواهد بود و دیگر افراد درگیر با تحریم از دست دادن شغل خود را از دست دادن مراقبت های بهداشتی خود را. که نشده و نمی نشستن حق با من است.

"هنگامی که شما را به این مذاکرات و مذاکرات وجود دارد به یک سطح از اعتماد و سطح حرفه ای, و من فکر می کنم زمانی که شما در برقراری ارتباط ایده ها و واقعی خطوط ارتباطی, شما می توانید دورتر پایین جاده. هر دو طرف قادر به نگاه در هر یک از دیگر و " ما درک می کنیم مشکلات خود را. این مال ما هستند. بیایید در میانه دیدار خواهد کرد.' تهدید به تحریم شد به عنوان یک یا دو نفر دیگر قرار داده اند آن نزدیک به قلدری. آن بزرگ نیست."

صحبت با خبرنگاران گفت: اورلاندو مسابقات Garber تلاش برای اطمینان که بازیکنان و حضور دیگران ساخته خواهد شد به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در میان COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت: در لیگ حرفه ای پزشکی مشغول به کار از نزدیک با کسانی که از MLSPA دولت فدرال و ایالت فلوریدا برای رسیدن پروتکل هایی است که باید دنبال شود.

در میان مراحل: شرکت کنندگان تست خواهد شد برای COVID-19 هر روز دیگر برای دو هفته اول در اورلاندو وجود دارد خواهد بود به طور منظم نمایش متوسط (درجه حرارت بیشتر از 100.3 خواهد شد در نتیجه فوری انزوا) و ماسک-پروتکل و اجتماعی-فاصله دستورالعمل باید به دنبال.

تیم باید در اورلاندو در منشور خصوصی برای به حداقل رساندن تماس با دیگران است.

تمام 26 تیم خواهد بود مستقر در Walt Disney World Swan و دلفین رفت و آمد مکرر در اورلاندو است. هیچ مهمانان دیگر را مجاز به اقامت در رفت و آمد مکرر در طول مراحل اولیه این مسابقات است.

هر تیم باید خود را با اتوبوس به سفر به عقب و جلو به آموزش و بازی برای به حداقل رساندن تماس بگیرید.

هنوز گوزان گفت: سوال وجود دارد که نمی پاسخ داده شده است و با لیگ.

"من نمی دانم اگر کسی واقعا احساس می کند راحت است."

در میان سوالات خود را:

چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی تست مثبت پس از یک بازی ؟
کجا رفتن ؟
آیا کارکنان هتل آمدن و رفتن ؟
جایی که تیم های خوردن ؟ چگونه خواهد بود که به کار گرفته شود ؟

Garber گفت که هتل-کارکنان نمی افتد تحت آزمایش چتر اما که او باور ندارد که آنها را در تماس با بازیکنان است.

Garber همچنین گفت که وجود ندارد تعدادی از تست مثبت است که می تواند لیگ را به تجدید نظر در ادامه این مسابقات است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن