نسکار سرعت به عقب بر روی آهنگ در چهار شنبه

اولیه اجرای چهار فنجان سری مسابقات بیش از 11 روز نیاز به یک تلاش خسته کننده توسط تیم های که در حال کار در تقسی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 31 اردیبهشت 1399

اولیه اجرای چهار فنجان سری مسابقات بیش از 11 روز نیاز به یک تلاش خسته کننده توسط تیم های که در حال کار در تقسیم شیفت و یا روش های جایگزین برای حفظ اجتماعی فاصله در حالی که آماده سازی ماشین برای بازگشت. مغازه ها بودند توقیف برای تقریبا دو ماه طول نسکار 10-هفته shutdown بنابراین حجم کار بالا است.

عمیق ترین تیم در حال رفتن به انطباق با بهترین و Hoffman تیم در Stewart-هاس مسابقه به طور معمول افزایش می یابد به چالش های مختلف. Hoffman سابق سری قهرمان و برنده سابق در دارلینگتون Raceway نیز نقاط رهبر از طریق چهار وقایع است. او به پایان رسید نهم یا بالاتر در تمام پنج رویدادهای روز یکشنبه پیروزی 50th حرفه ای خود را.

او سعی خواهد کرد برای رفت و برگشت زمانی که نسکار بازگشت به دارلینگتون برای اولین مسابقه جام در یک شنبه پس از سال 1984 هنگامی که ریچارد خرده به ثمر رساند خود را 200 و پیروزی نهایی. این پیش بینی در اواسط هفته مسابقه است فقط 300 کیلومتر — 100 کمتر از روز یکشنبه مسابقه بازگشت و از همان فاصله به عنوان هفته آینده junior سری Xfinity سری مسابقه در شارلوت — اما هنوز شروع خواهد شد یک آزمایش از استقامت.

جام سری مسابقه را برای سومین بار در یک هفته این یکشنبه در Coca-Cola, 600, طولانی ترین مسابقه در برنامه.

"ما باید خیلی تازه از نظر فیزیکی" گفت: Hoffman. "من مشغول به کار سخت را به مطمئن شوید که من در به خوبی شکل که من در مدت زمان طولانی به آینده.

"بزرگترین چیزی است که 300 کیلومتر برای ما یک مسابقه کوتاه. من فکر می کنم که شما در آب و هوا که در شب آن را می توان نسبتا سرد است. 600 مایل در هفته آینده خواهد بود که شما واقعا باید با توجه به پرداخت. هیدراتاسیون کلیدی است برای من."

>> رتبه های بالا برای نسکار در بازگشت

مت Kenseth نشان داد هیچ نشانه ای از زنگ زدگی در بازگشت خود پس از گذشت بیش از 15 ماه از یک ماشین مسابقه.

Kenseth پشت کردم به یک جام برای اولین بار پس از سال 2018 آخر فصل به پایان رسید و 10 در دارلینگتون, یکی از مهمترین ویژگی های آهنگ در مدار است. چون نسکار است برگزاری مسابقات به عنوان یکی از حوادث روز برای دیدار با سلامت پروتکل وجود دارد که هیچ عمل یا مقدماتی.

بنابراین Kenseth رو به یک شورلت کامارو یک اتومبیل او هرگز می خواهم شتافت قبل از اینکه در جام جهانی سطح با تجربه در نسکار زمان آیرودینامیک بسته و کشیده کردن چشم کشیدن, top-10 به پایان برسد.

بد نیست برای یک پسر بود که در سال دوم خود را از بازنشستگی و آموزش به اجرای ماراتن لندن که Chip Ganassi از او خواست به جای اخراج راننده Kyle Larson.

"من قطعا اضطراب زمانی که آنها آماده به پرتاب سبز ... زمانی که ما به آن دوم راه اندازی مجدد و زد سه یا چهار دور من واقعا احساس بسیار راحت" Kenseth گفت.

Kenseth گفت: به مرور در جاده گودال است که در میان مسائل جزئی او هنوز هم نیاز به پیدا کردن ریتم به دلیل "وجود دارد برخی از چیزهایی که زمانی که شما در حالی که شما فقط به عنوان شدید به عنوان زمانی که شما سمت چپ. من احساس واقعا خوب جسمی."

Rookies تایلر Reddick و جان شکارچی Nemechek هر دو نوشته شده قوی showings یکشنبه.

Reddick, در آینده, کردن back-to-back Xfinity عنوان شد هفتم برای ریچارد Childress مسابقه. Childress کرده است گفت: 24 سال است مانند ayoung Cale Yarborough.

Nemechek نهم در بالا برای اولین بار-10 پایان برای ردیف جلو موتورسواری در یک مسیر دیگر از دیتونا یا آلاباما در سه سال است.

>> استیو هامر: در نهایت برخی از ورزش

نسکار است که مایل به سعی کنید ایده های تازه آن را به عنوان تلاش برای زنده ماندن ضربه مالی از خاموش کردن. برای دارلینگتون که به معنی این زمینه پنج شنبه شب خواهد بود معکوس در آغاز بر اساس روز یکشنبه در پایان با سفارش.

این وارونه شد در گروه اول وارونگی بدبختانه 1 تا 20. بنابراین رایان Preece می شود, قطب در حالی که Hoffman شروع خواهد شد 20.

هفت بار قهرمان Jimmie Johnson در زمان بزرگترین ضربه را در این سیستم پس از 38-محل برساند. جانسون سقوط کرد در حالی که پیشرو در دامان نهایی مرحله اول و شروع خواهد شد 37 روز چهارشنبه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن