نسکار بازگشت آورده پرش در تلویزیون بینندگان

بیش از 6.32 میلیون بیننده در سراسر کشور به تماشای نسکار بازگشت به مسابقه يكشنبه 38% افزایش بیش از مخاطبان برای

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 اردیبهشت 1399

بیش از 6.32 میلیون بیننده در سراسر کشور به تماشای نسکار بازگشت به مسابقه يكشنبه 38% افزایش بیش از مخاطبان برای آخرین مسابقه قبل از فصل متوقف شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Fox Sports که تلویزیونی قهرمانان واقعی 400 از دارلینگتون Raceway گفت: بینندگان به بالاترین سطح خود در بیش از سه سال برای هر جام نسکار سری مسابقه دیگر از دیتونا 500.

نژاد روز یکشنبه بود نسکار برای اولین بار پس از حدود 4.6 میلیون بیننده به تماشای FanShield 500 در ققنوس Raceway در 8 مارس. توسط اواسط ماه مارس از عمده ایالات متحده ورزشی لیگ و حوادث بود و تعطیل.

این مسابقه در دارلینگتون, S. C. کشید 3.7 امتیاز سراسر کشور 56 محفظه بازار یکشنبه معنی 3.7 درصد از خانه های تنظیم در به طور متوسط. این امتیاز به طور معنیداری بالاتر در آتلانتا تلویزیونی بازار: 5.3.

بازار با پنج بالاترین رتبه را برای این مسابقه بودند گرینزبورو (9.5), شارلوت (9.1), Indianapolis (8.9) Nashville (6.7) و جکسون (6.4).

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن