NCAA مجموعه شش هفته تمرین برنامه ریزی برای فوتبال

آتن — گرجستان مربی تیم فوتبال کربی هوشمند خواهد بود و نظارت بازیکن خود را در جولای 15 پس از NCAA بخش به تصویب

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 خرداد 1399

The Bulldogs باز فصل هفت. 7 است که در روز کارگر در مقابل ویرجینیا در مرسدس بنز ورزشگاه.

یوگا را شروع تاریخ برای شش هفته طرح دو روز بعد از برای اکثر مدارس. چرا که Bulldogs و کاوالیرز در بازی یک شنبه شب — دو روز بعد از سنتی بازی روز شنبه.

گرجستان بازیکنان شده است و برگشت در محوطه دانشگاه از اوایل ماه ژوئن آغاز خود را داوطلبانه تمرینات در قدم اهسته با دیگر SEC مدارس ژوئن 8.

The Bulldogs قدرت-و-تهویه کارکنان نظارت تمرینات. فوتبال مربیگری کارکنان مجاز به نظارت داوطلبانه تمرینات و یا نظارت بر نتایج.

شش هفته تمرین برنامه طراحی شده و تایید شده توسط NCAA Football نظارت کمیته هفته گذشته است.

این طرح مورد تایید چهارشنبه آغاز می شود با یک "تابستان دسترسی" دوره مربیگری فوتبال کارکنان جولای 15-25 (گرجستان).

بازیکنان می تواند هشت ساعت از آموزش وزن و مطبوع و بررسی فیلم (بیش از دو ساعت در هفته از فیلم).

بخش دوم از این طرح جدید شامل یک "تابستان افزایش دسترسی به" دوره دو هفته. مربیان می تواند 20 ساعت شمارا ورزشی فعالیت های مرتبط در هر هفته است.

فعالیت های آغاز جولای 26 برای یوگا عبارتند از:

  • تا هشت ساعت در هفته برای آموزش وزن مطبوع و بررسی فیلم.
  • بیش از یک ساعت در هر روز برای پیاده روی را از طریق که ممکن است شامل استفاده از یک فوتبال است.
  • تا یک ساعت در هر روز برای جلسات.

"این واقعا فقط بیشتر از یک فرصت از یک ارزیابی نظر در شرایط مطبوع و بنابراین ما باید این سطح شیب دار بالا رفتن به پیش فصل," تاد بری, مدیر اجرایی, آمریکایی, فوتبال, مربیان, انجمن, ESPN گفت:.

"و سپس در درجه دوم دانشجو-ورزشکاران و مربیان در حال اضطراب به شروع به صحبت کردن در برخی از فوتبال است و ما فکر حتی از نظر روانی آن بسیار مفید خواهد بود. پیاده روی-throughs به یک فرصت نیست که فقط یک ویژوال اما در واقع شرکت کنند."

دوره سوم نشان دهنده سنتی جدول زمانی برای پیش فصل شیوه های که ممکن است شروع 29 روز قبل از مربوطه تیم اول مسابقه. در گرجستان مورد خواهد بود که اوت. 9.

وجود دارد پنج روز دوره عادت (بدون پد) قبل از اینکه این تیم می تواند در تجهیزات کامل کار کردن.

بسکتبال طرح

بخش من شورای اسلامی نیز انتظار می رود به تصویب یک طرح برای مردان و زنان در بسکتبال. این برنامه اجازه می دهد به صورت "داوطلبانه مجازی و غیر فیزیکی فعالیت های پیشرفته در شخص غیر فیزیکی فعالیت های آموزش وزن و مطبوع از جولای 1-19."

در دادگاه فعالیت خود را آغاز خواهد جولای 20 و می تواند هشت هفته تا اولین روز کلاس یا سپتامبر. 15 —هر کدام که می آید برای اولین بار.

مهارت آموزش در دادگاه نمی تواند بیش از بیش از چهار مجاز هشت ساعت کار در هر هفته در هر NCAA.com انتشار جزئیات NCAA نظارت کمیته در نظر دارد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de