نتانیاهو فساد محاکمه رزومه

یک حامی بنیامین نتانیاهو اعتراض در خارج از اورشلیم دادگاه منطقه در روز یکشنبه. عکس: abir سلطان/شات

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 29 تیر 1399

یک حامی بنیامین نتانیاهو اعتراض در خارج از اورشلیم دادگاه منطقه در روز یکشنبه.

عکس: abir سلطان/شاتر

تل آویو—اسرائیل حکم دادگاه روز شنبه آن آغاز خواهد شد از شنیدن شهادت شهود در نخست وزیر بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه در ماه ژانویه نقشه کشی به تمرکز بحرانزده رهبر را به چالش به عنوان چهره او افزایش خشم عمومی بر دولت را از دست داده و coronavirus بحران است.

دادگاه در شرق بیت المقدس ممکن است نگه دارید رویه جلسات در پاییز قبل از مدارک مرحله می شود اوایل سال آینده به دادگاه سخنگوی گفت.

آقای نتانیاهو مجرم شناخته شد در سال گذشته برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در موارد متصل به فساد سه پروب. این اظهارات از شاهدان در حال انتظار برای برجسته کردن میزان از آقای نتانیاهو در مسائل حقوقی که تحت الشعاع این بحث های سیاسی در این کشور در دو سال گذشته و کمک مورد سه مجمل انتخابات است.

مرتبط

  • اسرائیلی ها از ترس مدارس بازگشایی شد بیش از حد به زودی به عنوان Covid-19 نفر از صعود (14 ژوئیه سال 2020)
  • نتانیاهو محاکمه آغاز می شود, لگد زدن طولانی مبارزه قانونی (24 مه سال 2020)
  • اسرائیل سوگند شکننده در دولت جدید به عنوان اصطکاک بافندگی (مارس 17 سال 2020 )

آقای نتانیاهو را رد می کند تخلف است و گفت: این اتهامات یک جادوگر شکار طراحی شده به زور او را از قدرت.

اما در نشانه ای از آزمایش فشار در این کشور طولانی ترین خدمت رهبر آقای نتانیاهو دفاع تیم خواست برای شش ماه تاخیر در رسیدگی به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. قاضی به نظر می رسد به رد استدلال با تعیین دادگاه را روش.

"این یک تصمیم سیاسی در مورد زمان چقدر سیاسی زمان آقای نتانیاهو خواهد لذت بردن از قبل از او تصمیم دادگاه یا محکومیت و یا exoneration یا درخواست مقرون به صرفه" گفت: Gad Barzilai یک استاد حقوق در دانشگاه حیفا.

آزمایشی که در آغاز ممکن است تقویت منتقدان که می گویند آقای نتانیاهو است که به رهبری کشور به عنوان او تعادل خود دفاع قانونی با وظایف خود را از پیشرو کشور در طی چه او خودش را به عنوان یک وضعیت اضطراری به دلیل سودای ویروس.

پس از موفقیت فرمان اسرائیل از طریق موج اول از عفونت آقای نتانیاهو متهم شده است برای باز کردن اقتصاد اسرائیل و مدرسه سیستم سرعت بیش از حد—و در نتیجه در یک ثانیه بیشتر شدید موج از موارد. جدید روزانه موارد باید ماند حدود 1,800 یک روز در هفته گذشته در مقایسه با کمتر از 50 روز حدود دو ماه پیش. بیش از 49,000 مردم باید آزمایش مثبت و 406 نفر در میان جمعیت اسرائیل از نه میلیون نفر است.

پلیس اسرائیل با استفاده از آبپاش برای پراکنده کردن مردم در اعتراضات علیه آقای نتانیاهو در اورشلیم در روز شنبه.

عکس: ادد Balilty/آسوشیتد پرس

هزاران نفر از اسرائیلی ها در زمان به خیابان ها در شب شنبه به تقاضای اقتصادی به عنوان کمک دولت شتافت به reimpose یک مستند در بخش هایی از اقتصاد به سعی کنید برای جلوگیری از تازه شیوع. تظاهرکنندگان در هفته گذشته را مورد انتقاد آقای نتانیاهو سیاست های اقتصادی برای مقابله با این بیماری همه گیر. آنها نام او را به استعفا بیش فساد محاکمه.

دولت در پاسخ به همه گیر نیز ناشی از اصطکاک در درون ائتلاف حاکم است. آقای نتانیاهو و رقیب سابق خود Benny Gantz در مارس تشکیل یک دولت وحدت ملی با هدف مقابله با کروناویروس بحران است. اما تنش ها افزایش یافته است بين راست و چپ احزاب در این گروه بیش از این دخالت نظامی در coronavirus پاسخ و چگونه صدها میلیون دلار در کمک های اعلام شده توسط آقای نتانیاهو باید توزیع شود.

این بخش در دولت وحدت ملی را موجب بحث در میان تحلیلگران و مفسران و سیاستمداران ممکن است چهارمین انتخابات. آقای نتانیاهو است که به احتمال زیاد برای جلوگیری از چنین فشار به عنوان رای گیری های اخیر نشان می دهد او در حال از دست دادن حمایت در میان بدتر شدن coronavirus وضعیت.

یک نظرسنجی در هفته گذشته توسط اورشلیم مبتنی بر اسرائیل دموکراسی موسسه پیدا کردم که 29.5 درصد از اعتماد عمومی آقای نتانیاهو را از دست داده و بحران را از حدود 50 درصد در اواسط ماه آوریل است.

به عنوان تعدادی از عفونت ها افزایش یافت و آقای نتانیاهو دولت تلاش کرده است برای جلوگیری از گسترش reimposing مستند اقدامات است. آن را اعلام کرد اوایل جمعه که آن را بسته ورزشگاه و رستوران ها پس از اوایل این ماه بسته شدن میله رویداد سالن ها و فضاهای فرهنگی. آغاز هفته آینده به اسرائیل تحمیل خواهد شد کامل مستند در تعطیلات آخر هفته خاموش سواحل و اکثر کسب و کار به جز برای خدمات ضروری است.

هفته گذشته آقای نتانیاهو اعلام $1.75 میلیارد دلار بسته به ارائه کمک های مالی برای هر شهروند اسرائیلی او به عنوان چهره معترضان خود را برای پاسخ به بحران اقتصادی موجب شده توسط coronavirus. نرخ بیکاری در اسرائیل 21 درصد است.

آقای نتانیاهو متهم به اتهام پذیرفته هدایای گران قیمت از بازرگانان ثروتمند در ازای رسمی نعمت و ارائه دو رسانه مقتدر نظارتی و منافع مالی در بورس برای مثبت پوشش خبری.

آزمایشی است و انتظار می رود در سال شاید به عنوان بسیاری از پنج و دولت بیش از 310 شهود.

در حالی که به دنبال تاخیر در رسیدگی آقای نتانیاهو وکلا گفت که آنها خواهد بود قادر به عبور-بررسی شاهدان با پوشیدن ماسک به عنوان این امر می تواند سخت به قاضی شهادت خود را بدون خواندن حالات چهره است.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن