نتانیاهو محاکمه آغاز می شود, لگد زدن طولانی مبارزه قانونی

اسرائیل تقسیم شده است بیش محاکمه نخست وزیر نتانیاهو که چهره به اتهام فساد مالی از جمله گفته پذیرش هدیه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 خرداد 1399
اسرائیل تقسیم شده است بیش محاکمه نخست وزیر نتانیاهو که چهره به اتهام فساد مالی از جمله گفته پذیرش هدیه مانند شامپاین, سیگار برگ و طلا و جواهر. وال استریت ژورنال را کبوتره Lieber توضیح می دهد. عکس: گلی Tibbon/آسوشیتد پرس

رهبر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, به نظر می رسد یکشنبه در اورشلیم دادگاه به شنیدن اتهام رشوه خواری و نقض اعتماد وارد علیه او توسط دادستان—اولین بار نشسته نخست وزیر شده است محاکمه شود.

آقای نتانیاهو وارد دادگاه در شرق بیت المقدس در کاروان در میان صدها نفر از هواداران خود که از سراسر کشور برای برگزاری تجمع در نزدیکی دادگاه است. Flanked توسط قانونگذاران یی آقای نتانیاهو را محکوم کرد و اتهامات و همچنین اسرائیل سیستم عدالت. "عناصر پلیس و دادستان پیوست همراه با جناح چپ رسانه ها به منظور ساخت در برابر من مسخره موارد به ملی کمپ از رهبری کشور" آقای نتانیاهو گفت:

آقای نتانیاهو در دادگاه ظاهر نشان دهنده توجه به این یادآوری به اسرائیل از او چگونه باید تعادل خود را قوی دفاع قانونی با وظایف خود را از پیشرو ملت در طول زمان بحران.

روز یکشنبه آقای نتانیاهو تشکیل اولین جلسه کابینه یک دولت وحدت ملی است که ترکیبی از جناح راست مجلس با میانه آنهایی که در ابتدا اجرا در برابر او. تیم او به دنبال نشانی coronavirus همه گیر و متعاقب آن, اقتصادی, خرید اینترنتی, و همچنین به آغاز طرح الحاق بخش هایی از اسرائیل-کرانه.

خود را شریک در دولت سابق سیاسی رقیب Benny Gantz که تا به حال قول داد که هرگز به خدمت زیر آقای نتانیاهو در حالی که او در دادگاه برای فساد. اما پس از سه مجمل انتخابات آقای Gantz تصمیم گرفتند تا برای پیوستن به آقای نتانیاهو برای جلوگیری از یک چهارم و به آدرس coronavirus. روز یکشنبه آقای Gantz گفت: آقای نتانیاهو بی گناه است تا اثبات جرم و به او ایمان کامل در اسرائیل سیستم دادگاه.

آقای نتانیاهو آزمایشی است و انتظار می رود برای سال گذشته باقی می ماند و ثابت از ویژگی های این کشور متمرد سیاست است. اوایل رویه مراحل می تواند ماه و دادگاه با شهادت نمی رود تا زمانی که شروع به سقوط در اولین. یکی از آقای نتانیاهو وکلا Micha Fettman گفت: این تیم نمی تواند آماده برای ارائه مدارک قبل از مارس. دادگاه تعیین جلسه بعدی در ماه جولای 19.

نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, راست, در دادگاه در روز یکشنبه.

عکس: Ronan Zvulun/آسوشیتد پرس

آقای نتانیاهو چهره تا 10 سال در زندان اگر به جرم رشوه خواری جدی ترین اتهام.

صدها نفر از نتانیاهو هواداران خارج از دادگاه است.

"نتانیاهو مبارزه شده است در بسیاری از جبهه ها به صورت تمام حرفه ای" گفت: Madleh Miara, 43 ساله که به اورشلیم آمد از Shlomi در شمال اسرائیل است. "او می تواند اضافه کردن یکی دیگر از جبهه."

خارج از خانه خود در بیت المقدس بالفور خیابان های ضد نتانیاهو تظاهرکنندگان با تابلوهای "جرم وزیر" و شعار "دموکراسی, دموکراسی, دموکراسی." برخی از معترضان دیده می شود می تواند ظاهر شامپاین به عنوان شنوایی در راه. آنها از هم جدا شدند با موانع از نرم افزار-نتانیاهو شدند.

آقای نتانیاهو انتظار دارد که برای زنده ماندن خود مبارزه قانونی به دستمزد جدید اجرا می شود ، 70 ساله سیاستمدار است که در حال حاضر اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر, در حال حاضر در پنجمین دوره به عنوان نخست وزیر. پس از تشکیل یک دولت در اوایل این ماه آقای نتانیاهو گفت: اسرائیل به خبرنگاران گفت که او باور ندارد او ائتلاف خواهد بود که گذشته خود را. اگر محکوم او را مجبور به استعفا کرد.

در هفته های اخیر آقای نتانیاهو به شدت حملات علیه دادستان کل و پلیس که به ارمغان آورد و توصیه می شود اتهامات علیه او. او توییتی لینک به مقالات که حمله دادستان کل Avichai Mandelblit سابق خود کابینه وزیر و ارسال مقالات از کارشناسان و هواداران حمایت او.

"ما در حال رفتن به دیدن دو محاکمه در دادگاه و از سوی دیگر خواهد بود در مطبوعات" گفت: Ofer Bartal اسرائیل یک وکیل مدافع است که مشغول به کار در موارد بالا مشخصات. آقای Mandelblit روز یکشنبه گفت هیچ انگیزه های سیاسی درگیر در آقای نتانیاهو در مورد.

طرفداران بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل بسیج در اورشلیم در روز یکشنبه.

عکس: امانوئل dunand/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای نتانیاهو در ابتدا سعی کردم به جست و خیز دادگاه گفت که ظاهر خود را در یک هزینه بالا به مردم و محافظان خود را نقض coronavirus محدودیت با افزایش تعداد افراد در دادگاه. دادگاه درخواست او را رد کردند. اکثر متهمان مورد نیاز به نشان می دهد تا به اولین جلسه دادگاه.

اسرائیل دادستان باید بیش از 300 شاهدان از جمله سه دولت شاهد هستند که سابق نزدیک نتانیاهو همکاران. آنها توافق کرده اند که برای شهادت دادن علیه او در ازای ameliorating خود مشکلات قانونی.

این موارد در مرکز اتهامات که آقای نتانیاهو پذیرش هدایای گران قیمت از بازرگانان ثروتمند در ازای رسمی نعمت و ارائه دو رسانه مقتدر نظارتی و منافع مالی در بورس برای مثبت پوشش خبری.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار می رود بنیامین نتانیاهو برای زنده ماندن در این دادگاه به عنوان رئیس دولت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مورد 4000 بازدید توسط کارشناسان حقوقی و مفسران به عنوان جدی ترین و تنها کسی که در آن او چهره یک رشوه اتهام مراکز در آنچه که برتر در عوض رابطه اعطا سودآور نظارتی نعمت به ارزش حدود 520 ميليون دلار به صاحب Bezeq اسرائیل بزرگترین شرکت مخابرات در بورس برای مثبت پوشش از آقای نتانیاهو و همسرش سارا در یک وب سایت خبری با کنترل Bezeq سابق رئیس.

آقای نتانیاهو مجبور به حضور در روز یکشنبه است اما به احتمال زیاد معاف از, اگر نه همه, آینده جلسات با توجه به مستقل کارشناسان حقوقی. دادستان روز یکشنبه توافق کردند که به اخراج او از بقیه مقدماتی جلسات.

آقای نتانیاهو بیشتر—اما نه به طور کامل—خسته قانونی راه برای محافظت از خود را از اتهامات عنوان شده علیه ، او انصراف یک درخواست برای ایمنی در اوایل سال جاری هنگامی که آن را روشن بود آن خواهد بود را رد کرد اسرائیل در مجلس; اما اگر او خود را می شکند توافق با آقای Gantz و یا زمانی که دولت فعلی منقضی می شود در سال 2024 به شکل یکی از جدید است که دستورات را به اندازه کافی از یک اکثریت او می تواند هنوز هم سعی کنید به تصویب برخی از عطف به ماسبق قانون.

آقای نتانیاهو همچنین می توانید به یک درخواست معامله در هر زمان در طول فرآیند تا زمانی که یک حکم.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de