جدید Covid-19 شیوع در چین جغجغه پکن

مقامات در پکن را در پاسخ به آخرین موارد با توده تست. مردم منتظر آزمون در روز دوشنبه. عکس: توماس پی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 خرداد 1399

مقامات در پکن را در پاسخ به آخرین موارد با توده تست. مردم منتظر آزمون در روز دوشنبه.

عکس: توماس پیتر/ایسنا

دلار هنگ کنگ—برنامه سفر میره پدر و مادر نگهداری کودکان در خانه و اضطراب بازگشت به چین پایتخت آمد به نظر با شیوع جدید از رمان coronavirus پس از بسیاری در این شهرستان آغاز شده بود به استراحت عادات به تصویب رسید و در اوج این بیماری همه گیر.

"من گفتم:" اوه خدای من دوباره'" گفت: Shawn وانگ یک کارمند زندگی می کند که حدود 2 مایل از بازار عمده فروشی در پکن جنوب غربی منطقه Fengtai که در آن خوشه Covid-19 موارد کشف شد.

بازار وسیع و پیچیده ای از انبارها و سالن تجاری شناخته شده به عنوان Xinfadi لوازم 80 درصد از پکن میوه ها و سبزیجات است. از روز پنج شنبه مقامات بهداشتی را ترسیم 79 جدید کروناویروس عفونت به تسهیلات که کشتی های مواد غذایی به دیگر بازارها و رستوران ها در سراسر شهرستان بیش از 21 میلیون نفر است.

قبل از کشف اولین مورد در بازار روز پنج شنبه در پکن رفته بود هشت هفته بدون ثبت نام جدید محلی منتقل Covid-19 مورد است.

مقامات تعطیل قطعات پکن پس از افزایش موارد جدید; کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow می گوید: بازگشت به کار جایزه باید جایگزین هفتگی $600 بیکاری افزایش; تولسا سلامت مدیر گروه خواسته رئیس جمهور تهمت به تعویق انداختن راهپیمایی خود را. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: گرگ بیکر/گتی ایماژ

ناگهانی بازگشت ویروس لرزاند, ساکنان, که, کاهش, بازگشت به ریتم زندگی عادی پس از یک دوره سخت بیماری همه گیر کنترل. در حالی که سینما باقی مانده بسته, بسیاری از رستوران ها و مغازه ها تا به حال بازگشایی و ترافیک بازگشته بود به مسدود کردن شهر معروف خیابان های شلوغ.

"من نگران بود چرا که Xinfadi نزدیک به خانه من" آقای وانگ گفت. "بنابراین بسیاری از موارد پدید آمده این دو روز گذشته که باعث می شود همه چیز احساس حتی بیشتر خطرناک است."

آقای وانگ متوجه سبزیجات منابع خود را در بازار محلی شروع به خرد شدن. او گفت جامعه مسکونی reimposed همه گیر و کنترل از جمله دما چک در مقابل دروازه و ارائه کرده است ساکنان این شانس را به آزمایش می شود.

Fengtai tech کارگر Chole قهوهای مایل به زرد که تحت یک تست رایگان برای coronavirus در بیمارستان محلی در روز یکشنبه گفت که او و دیگران او می دانست که آغاز شده بود به اجازه پایین گارد خود را هنگامی که آن را به ویروس.

"با بسیاری از روز صفر موارد مردم شروع به استراحت و بسیاری از عینک ماسک خود را یا نه بسیار درستی یا حتی در تمام گفت:" خانم قهوهای مایل به زرد که به زندگی 2½ مایل از Xinfadi. او گفت: هوشیاری بازگشته است. "مدیریت مسکن از ما خواست برای جلوگیری از بیرون رفتن."

مردم به حال خود درجه حرارت بررسی می شود قبل از ورود به بازار در پکن در روز دوشنبه.

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

عنوان شده است که الگوی دولت چین در چهره جدید Covid-19 خوشه مقامات در پکن پاسخ داده اند با توده تست و بسیج تعداد زیادی از سطح پایین و کارگران و داوطلبان. نزدیک به 100,000 نفر برگزار محله کمیته برای بازدید از این شهر بیش از 7000 مسکونی ترکیبات و می خواهیم هر کسی که تا به حال به تازگی بازدید بازار برای آزمایش زو یینگ ارشد پکن مقام دولتی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

یکشنبه بیش از 76 ، 000 نفر آزمایش شده است—از جمله تقریبا 13,000 از بیش از 29 ، 000 نفر گزارش شده است به بازدید از بازار پس مارس 30 و 40 ، 000 ساکنان این نزدیکی هست با توجه به پکن آمار دولتی. ساکنان braved درجه حرارت در تابستان تا 95 درجه فارنهایت برای آزمایش در حدود 200 ایستگاه های راه اندازی در سراسر شهرستان.

چند تا از محله های شهر از جمله منطقه مالی دیدم خود را در معرض خطر سطوح مطرح شده از پایین به متوسط. روز دوشنبه مقامات قفل شده 10 محله مسکونی در نزدیکی یک بازار در شمال منطقه Haidian پس از یک بدون علامت مورد یافت شد وجود دارد تقریبا دو برابر شدن تعداد زیادی از شهروندان ممنوع از پله در خارج از آپارتمان خود را از تقریبا 46,000 به 90,000 با توجه به داده های رسمی.

دولت به حالت تعلیق برنامه اجازه دهید به برخی از دانش آموزان دبستانی بازگشت به کلاس روز دوشنبه ترک بسیاری از والدین تقلا.

لیو چانگ, یک مادر دو دختران در توصیف این تصمیم به عنوان سخت به بلع پس از چند ماه تحصیل در خانه است.

"با توجه به عکس العمل های سریع در این زمان, من مطمئن هستم که دولت پکن است قادر به قرار دادن این ویروس را تحت کنترل" خانم لیو گفت. "اما مدرسه تعلیق شد یک ضربه بزرگ برای ما است."

یک بیمار تحت فشار قرار دادند در گذشته یک خط از مردم در حال انتظار برای آزمایش در یک کلینیک در پکن در روز دوشنبه.

عکس: Ng هان Guan/آسوشیتد پرس

نگران او نمی خواهد اجازه بازگشت به شهر عمران بنده آقای وانگ لغو برنامه ای برای بازگشت به زادگاه خود در نزدیکی استان هبی برای آینده جشنواره قایق اژدها. خانم قهوهای مایل به زرد و فناوری کارگر همچنین گفت که او اوراق تعطیلات گریز برنامه.

چندین شهر و استان در چین هشدار داد ساکنان در برابر سفر به پکن در حالی که دیگران گفتند که موضوع مردم پس از رسیدن از پکن به تست و قرنطینه.

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به شکار منبع خوشه با مقامات تمرکز توجه بر روی نمونه آنها بر روی یک تخته برش که متعلق به یک Xinfadi فروشنده که به فروش می رسد وارداتی ماهی قزل آلا. در مصاحبه ای با دولتی مرکزی چین تلویزیون در روز یکشنبه, چین مرکز کنترل بیماری ها ارشد پزشکی متخصص وو Zunyou گفت: این ویروس می تواند زنده ماندن در سطح مواد غذایی منجمد تا سه ماه و آن را به احتمال زیاد است که آلوده به کالا شد منبع برای پکن خوشه.

یانگ پنگ, یک محقق در پکن CDC گفت: دوربین مدار بسته که توالی DNA ویروس پیشنهاد آن می توانست از اروپا است. "ما هنوز هم نمی توانید تعیین کنید که چگونه آن را در اینجا کردم. آن را ممکن است قبلا در غذاهای دریایی آلوده یا گوشت و یا گسترش از مدفوع افراد داخل در بازار," او گفت:.

دیل فیشر استاد بیماری های عفونی در دانشگاه ملی سنگاپور گفت که در حالی که این ویروس می تواند زندگی می کنند اگر در یخچال و یا یخ زده او فکر آن را بیشتر احتمال دارد که منتقل شده است از یک فرد بدون علامت و یا کسی که با علائم خفیف بودند و غافل بودند ویروس.

در همین حال مقامات بهداشتی در مرکز چینی ها در شهر ووهان که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس اولین شکست خارج از کاهش واکنش های اضطراری در سطح بیش از آخر هفته اجازه می دهد داخل سالن ورزشی و امکانات سرگرمی برای بازگشایی و ساخت ماسک و دیگر هیچ اجباری در خارج از منزل.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب