بعد تا برای آتلانتا ایالات: بد بخت سینسیناتی

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution تصمیم گرفتند برای حضور در این سرگیری MLS فصل در اورلاندو در

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 تیر 1399

یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution تصمیم گرفتند برای حضور در این سرگیری MLS فصل در اورلاندو در میان COVID-19 بیماری همه گیر. لیگ احتیاطی شدت محدود پاسخگویی و عدالت را در عمق پوشش از آتلانتا ایالات. گزارش زیر وارد شده از پخش تلویزیونی و ویدئو کنفرانس مصاحبه.

بله, آتلانتا, ایالات خود را از دست داد اولین بازی در MLS مسابقات 1-0 به New York Red Bulls در تاریخ شنبه در اورلاندو است.

حذف این سه امتیاز با فقط شش بیشتر در دسترس در دو بازی بعدی در مرحله گروهی باعث پیشبرد به دور حذفی که خیلی بیشتر از یک چالش است.

اما مقابل سینسیناتی است که در آن ، با وجود فهرستی تعمیرات اساسی و مربی جدید (Jaap Stam) سینسیناتی نگاه دوباره مثل بدترین تیم در MLS در شنبه 4-0 دست دادن به کلمبوس.

در این مسابقات در حال حاضر قالب دو تیم برتر از هر یک از شش گروه پیشبرد به دور حذفی. علاوه بر این چهار مقام سوم تیم که در پایان با بیشترین امتیاز را نیز در پیش است.

بعد تا برای آتلانتا ایالات روز پنج شنبه است و سینسیناتی با امکان سه نقطه حیاتی.

"شما می دانید که بسیاری از مقام سوم تیم پیشبرد و همچنین" آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت. "ما هنوز هم می خواهد برای مقام اول در گروه ما. ما باید برای پیروزی بازی در حال حاضر. که آنچه در آتلانتا می ایستد و این چیزی است که ما را به زمان آینده. من اعتماد به نفس پس از آنچه من تو را دیدم امروز که ما می تواند دستیابی به آن در برابر سینسیناتی. حتی اگر شما از دست دادن به سینسیناتی و گرفتن یک نتیجه خوب در برابر Columbus Crew, شما می توانید پیشبرد به دور بعد. البته شما نمی خواهید به در این وضعیت است. من معتقدم که ما می رویم به نتیجه خوب در برابر سینسیناتی."

در حالی که در آتلانتا ایالات ممکن است نظر خود را تیره بخت به دست آوردن حداقل یک تساوی از بازی خود را در برابر Red Bulls سینسیناتی نمی تواند که استدلال. آن outshot 13-6 با دو بار به عنوان بسیاری از عکس در اهداف 6-3. آن را تا به حال فقط 38 درصد در اختیار داشتن و از دست آن دوئل با یک 2-برای-1 حاشیه.

آتلانتا ایالات در حال حاضر شکست خورده سینسیناتی یک بار در این فصل 2-1 در فصل دوم بازی در 7 مارس در مرسدس بنز ورزشگاه. Ezequiel Barco و امرسون Hyndman به ثمر رساند.

همچنین کمک به این است که نیویورک بولز قرمز و کلمبوس بستن بالای این گروه با سه امتیاز هر برنامه ریزی شده به بازی در روز پنج شنبه. اگر آتلانتا, ایالات خود را به سه امتیاز آن می تواند در یک کراوات برای دوم روز جمعه صبح.

"ما در حال آتلانتا ایالات و ما در حال انتظار برای پیروزی در هر بازی ما در" آتلانتا ایالات Mo آدامز گفت. "مایه تاسف است برای به دست آوردن یک نتیجه امروز من فکر می کنم اما ما باید به سازمان دیده بان نوار برای مناطق را بهبود بخشد. اما آن را نمی کند هر چیزی را تغییر دهید. ما هنوز هم به بیرون بروید و بازی دو بازی هدف را به نفع خود و خارج شدن از مرحله گروهی."

Southern Fried فوتبال پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد آتلانتا ایالات:

دنبال من در توییتر @DougRobersonAJC

در Facebook در آتلانتا ایالات اخبار شرکت

آتلانتا ایالات پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در droberson@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب