نیک Blackburn می گوید: "باز کردن چشم' گفتگو با فردی فریمن منجر به تصمیم

Blackburn, 36, تصمیم خود را چند روز به اردوگاه. بریوز برگزار شد اولین تمرین جمعه و دو روز پس از بازیکنان شروع

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 تیر 1399

Blackburn, 36, تصمیم خود را چند روز به اردوگاه. بریوز برگزار شد اولین تمرین جمعه و دو روز پس از بازیکنان شروع تشکیل پرونده به اردوگاه.

"من هیجان زده بود به عقب بر گردیم به بازی فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری" Blackburn گفت. "هنگامی که شما نشان می دهد تا به ورزشگاه و شما استفاده می شود به روش های خاصی بیش از بسیاری از سال و پس از آن با آمدن به این, آن را می سازد آن را دشوار است, به خصوص با آنچه شما می دانید در حال رفتن به اتفاق می افتد در طول فصل."

"مارک بردلی: MLB راه اندازی مجدد است و نه خوب

Snitker گفت: در را باز گفته: "این یک سختی برای کسی که نهایی نرم افزار. ما او را از دست ندهید. او یک ستون فقرات از باشگاه ما. من می دانم که او فکر طولانی و سخت در مورد آن. ما تا به حال یک بحث طولانی (یکشنبه). ما به طور کامل توجه خود را تصمیم ما پشت سر او. ما قدردانی از همه چیز او را برای این تیم و من می دانم که او می تواند یک تماس تلفنی دور است."

Blackburn دوم شد Braves جانباز برای تصمیم گیری در برابر بازی تا کنون. استارت فلیکس هرناندز 34, تصمیم گرفتند روز شنبه با نماینده او با استناد به نگرانی های اطراف coronavirus.

بریوز تا به حال چهار بازیکن تست مثبت برای COVID-19 قبل از آخر هفته: اول baseman فردی Freeman, left-hander Will Smith, right-hander Touki توسن و utilityman پیت Kozma. فریمن و Kozma شد مبارزه با تب فریمن با درد و رنج بدن و لرز و سردرد و دیگر علائم با توجه به چلسی.

اخیر مکالمه تلفنی با فریمن نقش مهمی در Blackburn' تصمیم گیری است.

"بزرگترین چیزی است که من صحبت به فردی فریمن روز دیگر" Blackburn گفت. "فقط با شنیدن راه او صدا در گوشی نوع از چشمان من را باز کرد. فردی را صدا نمی کند خوب است. من امیدوارم که او را به خوبی انجام می دهند و او سالم است. من می دانم که این بچه ها نیاز به او را بیش از هر کسی. فقط به شنیدن راه او به صدا در گوشی دشوار بود. آن چشم باز. با همه چیز است که رفتن در نه فقط در بیس بال است اما در جهان آن را می سازد شما برای باز کردن چشم خود را."

Blackburn که قبل از شکستگی مچ دست خود را در سال گذشته بازی کرده بود 155 بازی یا بیشتر در هر یک از قبلی شش فصل ادامه توضیح میدهد که چگونه خانواده خود را و بازی در خالی ورزشگاه را تحت تاثیر قرار خود را انتخاب کنید.

"لیست: بازیکنان بیس بال امید بستن به خارج از 2020 فصل

"من سه تا از بچه ها که من از دست رفته ام برای 11 سال در حال حاضر," او گفت:. "من عاشق این بازی است. من عاشق رقابت در هر روز است. اما بزرگترین چیزی که در تصمیم من این است که ما این بازی را برای طرفداران. قادر به بیرون رفتن وجود دارد به صورت روزانه به رقابت بپردازند و سرگرمی برای آنها که آنچه در آن همه مورد است. باید به بیرون رفتن وجود دارد و باید آنها را نه بخشی از آن دشوار است.

"من بود که تصمیم گیری نهایی. ما بازی برای طرفداران. آنها را به مناسبت آن دشوار است. من فکر می کنم که بود برای من. من می دانستم که این وضعیت در آینده اما تا زمانی که شما در آن وجود دارد و آن تجربه این تغییرات را انجام میدهد. من عاشق این بازی است. من نفرت را به دیدن آن راه رفتن در حال حاضر, اما این راهی است که همه چیز را به. من آن را دوست دارم اما من فکر می کنم این تصمیم من به نشستن در این سال و با خانواده من حق تصمیم گیری برای خودم و خانواده ام."

در از دست دادن Blackburn the بریوز بدون یکی از معتبرترین محل باشگاه وانجمن رهبران. Snitker و این تیم به طور مداوم با بیحوصلگی حرف زدن در مورد Blackburn " نامحسوس اثر در این باشگاه است. او در نظر گرفته شده تیمی که مجموعه مثال در چگونه او را حمل به خود روشن و خاموش میشه.

در حالی که توضیح بیشتر در تصمیم خود Blackburn – ستایش برای خود تهیه نموده و آن را دشوار است به درستی آماده شدن برای بازی در شرایطی است که قابل ملاحظه ای متفاوت است چرا که سلامت-و-پروتکل های ایمنی.

"آن را به سختی به بیرون رفتن وجود دارد و آماده شدن برای این بازی آن را به یک مقدار زیادی از زمان و تعهد" او گفت:. "بسیاری از این نوع از دور گرفته شده است. آن را سخت به قادر خواهید بود برای آماده سازی و آماده شدن برای بازی با نوع محدودیت داریم. من فکر نمی کنم آن را عادلانه به خودم یا هم تیمی های من نه قادر به دریافت 100 درصد آماده برای بازی بیس بال در هر روز است."

بریوز دوباره امضا Blackburn به یک سال 4 میلیون دلار معامله در ماه نوامبر. چون Blackburn است که تصمیم گیری در برابر, بازی, به جای افتادن به بالا-طبقه بندی خطر او را از بخشش خود را سرشکن حقوق و دستمزد در این فصل است.

Blackburn به دست آورده بیش از $110 میلیون در سراسر 14 سال حرفه ای با توجه به Spotrac.

"من در این نقطه در زندگی حرفه ای من این است که من نه به دنبال پول و یا چیزی شبیه به آن است," او گفت:. "من می خواهم را به نفع خود و از آن لذت ببرید. وجود دارد یک نقطه در زمان – این بازی در مورد داشتن سرگرم کننده است.

"باید به بیرون رفتن وجود دارد و بازی در مقابل یک محیط با طرفداران آن نیست بیس بال به من. این که چگونه من بزرگ شدم. این که چگونه من آورده بود تا در این بازی است. این همه در مورد طرفداران. طرفداران آنچه که کل این عملیات اجرا شود. باید به بیرون رفتن وجود دارد و نه آنها را بخشی از آن دشوار است. بیس بال بیس بال است اما من آن را نمی بیس بال و بدون طرفداران در ورزشگاه. این یک تصمیم دشوار اما حق تصمیم گیری برای خودم."

در این زمینه بریوز در حال از دست دادن یکی از بازیکنان کلیدی خود را در برابر راست دست داد ، در حالی که Blackburn که قرار بود به بازی در کاهش نقش این فصل او بوده است با ارزش مقابل righties در برابر آنها او ضربه .298/.371/.446 در 356 صفحه ظاهر در فصل گذشته. که در مقایسه با .245/.310/.343 در 113 صفحه ظاهر در برابر southpaws.

"هنگامی که شما از دست دادن یک پسر که قد و قامت و آنچه که او به ارمغان می آورد و این بازیکن او را به شما کمک کند که برای مطمئن" Snitker گفت. "کسی دیگری در حال رفتن به دریافت یک فرصت است. ما از دست او در سال گذشته بود که بزرگ این بچه ها در بر داشت یک راه برای قرار دادن که در کنار هم. آن را یک نقطه سخت در یک بخش کلیدی از فصل و ما بسیج در اطراف و آن را اتفاق می افتد. من فکر می کنم این گروه می توانید آن را دوباره اتفاق می افتد."

پس از نه فصل با آرام با بریوز جالب امضا 31 ساله Blackburn آنها به عنوان سوار خود را در بازسازی پروژه در سال 2015. این یک بازگشت به خانه برای Blackburn که خانواده نقل مکان کرد به گرجستان زمانی که او در اطراف 10. Blackburn با حضور Woodstock دبیرستان و جوان هریس ،

پس از پیوستن به بریوز, Blackburn ضربه .284/.359/.403 با 47 homers 183 دونفره و 373 RBIs سراسر گذشته پنج فصل است. بهترین سال آمد و در سال 2018 زمانی که او ضربه .297 با 14 homers 43 دونفره و 93 RBIs برای تعجب آور 90-برنده بریوز. در این فصل Blackburn خود را به دست آورده و همه ستاره ظاهر خود را برای اولین بار نقره مشت و سوم دستکش طلا.

Blackburn است 2,355 بازدید حرفه ای به 136 در تاریخ MLB. او یکی دو خجالتی از 500 در مجموع تنها 63 بازیکنان جمع شده اند.

غیر صریح در آینده Blackburn گفت: او را ارزیابی چشم انداز زمانی که تصمیم گیری که آیا برای ادامه بازی یا بازنشسته. در ضمن او به لذت بردن از صرف وقت با خانواده اش که او از دست رفته بیش از دهه گذشته است.

"من سه بچه های بسیار جذاب و عالی, همسر در خانه," او گفت:. "قدیمی ترین من است 11 سال و همه او می داند بیس بال است به طوری که آن را می تواند به خوبی به سوئیچ به پدر, دختر, حالت در حالی که برای و به مامان ، صرف برخی از وقت با کیفیت با خانواده است. من می دانم که آنها از دست من آنها را از دست ندهید. امیدوارم این پایان راه است. خواهیم دید که چگونه در این فصل نقش و رفتن به سال آینده. من پایه تصمیم من خاموش چه اتفاقی می افتد بعد از این سال است. امیدوارم که همه سالم باقی می ماند. امیدوارم که این ویروس می شود لگد به زودی. امیدوارم که هر کس می تواند به حالت عادی بازگشت و من امیدوارم که بیس بال می تواند به حالت عادی بازگشت.

"ما بازی بچه بازی. این بازی قرار است به سرگرم کننده است. هنگامی که ما طرفداران در می ایستد و یک مزیت رقابتی این بازی از بهترین بازی های. این امریکا بازی حق در اینجا. من فقط نفرت به آن را ببینید در این دولت از ذهن است اما من آن را دریافت کنید. هنگامی که شما استفاده می شود به چیزی برای مدت طولانی است و آنها آن را از شما آن را قرار می دهد و همه چیز را به چشم انداز.

"من قطعا می خواهم برای از دست, این سال, اما اگر در این فصل برود و آن را همچنان من شماره 1 حامی و بزرگترین فن. من باید هر روز."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن