هیچ تماشاگران اما هیچ کمبود سرعت به عنوان مسابقه رزومه در AMS

همپتون — مسابقه بازگشت به آتلانتا موتور جاده سریع السیر شنبه یک ساخته شده برای تلویزیون رقم آورده است که با ا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 18 خرداد 1399

یک مسابقه آخر هفته بر خلاف هر گونه دیگر در اینجا باز با کامیون در بعد از ظهر و Xfinity اتومبیل های در حال اجرا به سمت غروب prelims به روز یکشنبه برابر افتخار QuikTrip 500. این سرگیری مارس مسابقه بود که خراشیده به عنوان ورزش تعطیل در سراسر کشور با توجه به شیوع کروناویروس.

پس از محدودیت هایی که نسکار نصب سه هفته پیش بدون فن خواهد بود مجاز در سایت این آخر هفته. تنها اتومبیل در پارکینگ فقط فراتر از AMS سیرجهت مخالف مبداء مسابقه – صدها نفر از آنها – را متعلق به اجاره شرکت هایی که تا به حال هیچ چیز دیگری برای انجام این کار اما ذخیره آنها را در اینجا تا زمانی که کسب و کار برداشت تا دوباره.

برای اولین بار در روز شنبه undercard در دامپزشک Tix, اردو جهان 200 کامیون مسابقه یک سناریو همه بیش از حد آشنا به خاص محلی طرفداران فوتبال آلاباما آمدن به ضرب و شتم گرجستان در پایان در وقت اضافه. Austin تپه وینستون Ga., بود در جلو و uncatchable فقط با سه دور به رفتن در هنگام تعقیب الیوت را سوار چرخید و پس از باد تایر آوردن یک احتیاط پرچم. که bunched زمینه رفتن به دامان ضربات پنالتی. و آن را آلاباما, آلاباما, اعطای Enfinger رفتن به پاس منجر شود در حالی که تکیه به نوبه خود 2 از دامان نهایی و سپس برگزاری برای پیروزی.

دو برگزیده در مسابقه جام ستاره الیوت و Kyle Busch – مبارزه در مقابل اوایل اما حوصلگی پشت زیر misplays در گودال ردیف. Busch جریمه شد دو بار برای سرعت بیش از حد در حالی که ایجاد حفره و الیوت overshot خود گودال غرفه در یک مرحله قبل از تایر فوران چاه نفت. الیوت به پایان رسید 21st, Busch 22.

از خود عبور برای برنده شدن در این مسابقه Enfinger اعتبار زمان به عنوان مقدار به عنوان مهارت است. "من می دانستم که آستین قوی بود و قرار بود به آن را دشوار است بر من. وقتی که من تو را دیدم او را مسدود کردن به پایین من گفت: "بسیار خوب آن'," او گفت:. "ما در حال گرفتن به اندازه کافی (در تازه لاستیک) در کوتاه مدت به آن را نگه دارید. من فکر نمی کنم که همان حرکت کرده اند و اگر ما تا به حال 10 دور در لاستیک. خیلی عالی بود قادر به آن را بکشید مانند آن است."

برای تپه نقاط رهبر در کامیون سری آن تلخ به پایان برسد. "آن که زادگاه من این یکی از آهنگ های مسابقه من می خواستم به نفع خود در زمانی که من بچه بودم, مسابقه اینجا وقتی که من هشت سال در frontstretch. آن لطمه می زند. این واقعا خسته کننده است."

مرحله به سرعت پاک برای نسکار سه گانه-سری و EchoPark 250 Xfinity مسابقه. که یکی فاقد بسته شدن درام از سلف خود به عنوان جانباز مبارز A. J. Allmendinger led برای نهایی 37 دور در راه خود اول نسکار پیروزی در یک مسیر بیضی شکل. در پایان دوم, نوح Gragson ادعا 100.000 دلار جایزه در چهار مسابقه Xfinity سری Dash 4 نقد برنامه.

شادی Allmendinger, 38 پدید آمده از خودرو خود را در پایان خط و بوسید لنز دوربین وجود دارد را به تصرف انفرادی خود را جشن. دوربین تسلیم هیچ شکایت در مورد هر گونه گذشت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

آینده به شنبه Allmendinger تا به حال یک فنجان پیروزی و سه Xfinity پیروزی همه در جاده دروس.

"من ممکن است بازنشسته ، من فقط می خواستم برای برنده شدن در یک لعنت بیضی او گفت:" پس از آن.

"من می خواستم برای برنده شدن در یک بیضی که در آن ما واقعا تا به حال به درایو و پس از آن. من همیشه خودم را تحت فشار قرار دادند و سوال های زیادی می توانم انجام آن را در این مسابقه آهنگ ؟ این یک چالش هر یک از زمان من در مسابقه ماشین با خودم ذهنی به خودم و سعی کنید برای بهتر شود."

Bye-Bye Jimmie

به دلیل محدودیت های اجباری در نسکار با coronavirus شیوع مراسم آتلانتا وداع با هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson یکشنبه خواهد بود به سختی زمزمه.

شما هیچ طرفداران در جایگاه نزدیکی نوبت 1 که به تازگی به نام پس از جانسون. وجود خواهد داشت هیچ گراند رنگارنگ صحنه برای جانسون را در طول presumptive آخرین سوار در AMS. هیچ فرصتی برای تبادل عشق و بهترین آرزوها را با پیروان خود را.

44 سال جانسون تلقی این سال گذشته خود را در یک ماشین و به جاست AMS اضافه کرده است نام خود را به یک بخش از غرفه پیوستن دو نفر دیگر هفت بار قهرمان – Richard Petty and Dale Earnhardt – به بسیار افتخار.

"به نام من بود در grandstands وجود دارد در جاده سریع السیر در کنار دیگر بزرگان, فقط, فوق العاده معنی دار به من" جانسون گفت: در اوایل این هفته.

"آخر من تمام وقت سال در جام حذفی است کمی متفاوت تر از تصور من; تمام جهان ما متفاوت است ما تصور با Covid. من می دانم که وجود دارد برنامه های دیگر به نوعی با حوادث در آتلانتا در این آخر هفته که نمی توان از طریق, اما آن را هنوز هم شگفت انگیز به نام من در grandstands وجود دارد."

پنج جانسون 83 حرفه ای برنده آمده اند در آتلانتا گذشته و آینده در سال 2016. در مجموع او 14 top-five پس از اتمام در 28 AMS شروع می شود. محرومیت پیش بینی نشده خود را 29th اینجا شروع خواهد شد خود را آخرین.

Brad Keselowski آقای خوش شانس

شما هیچ عذر خواهی از دفاع در برابر افتخار QuikTrip 500 قهرمان برای راه ثروت است لبخند زد بر او این دو هفته گذشته.

بهره از اواخر احتیاط در شارلوت و اواخر برخورد که در زمان رهبران جوی afton wagner و الیوت در بریستول Keselowski دارای دو برد در آخرین سه مسابقه است.

"تیم ما واقعا فقط کلیک کردن خوب," او گفت:. "ما خوش شانس بوده است به صورت مطمئن و بدون دور شدن از آن, اما, ما در موقعیت برای سرمایه گذاری با ماشین خوب و به خوبی آماده استراتژی.

"(شانس) همواره بخش بزرگی از ورزش و آن را همیشه خواهد بود. من شده است در طرف بد. در حال حاضر ما در حال بر طرف خوب است و ما در حال رفتن به سعی کنید به سوار شدن آن را به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم."

آتلانتا بدرفتاری Keselowski در اوایل کار خود را با تنها یک بالا پایان پنج در هشت مسابقه در اینجا (به طور متوسط پایان 20). اما در آخرین سه پس از اتمام: اول و دوم و اول است.

"من نمی توانم به شما بگویم آنچه ما در بر داشت اما ما قطعا خیلی بهتر وجود دارد. ما امیدواریم آن را نگه دارید تا" Keselowski گفت. "شما در پیدا کردن چیزهایی که در طول زمان و شما سعی می کنید به آنها اعمال می شود و به بهترین شما می توانید. برخی از رانندگان به نظر می رسد را به آهنگ های خاص. به تازگی ما به آتلانتا."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن