کره شمالی تا ضربات ارتباط با جنوب

دود می تواند دیده می شود در حال افزایش از کره شمالی مرز شهر Kaesong. عکس: yonhap/آسوشیتد پرس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 27 خرداد 1399

دود می تواند دیده می شود در حال افزایش از کره شمالی مرز شهر Kaesong.

عکس: yonhap/آسوشیتد پرس

سئول—کره شمالی منفجر کردن یک اینتر-کره ای دفتر ارتباطی در مرز غربی شهر کائسونگ سئول وحدت, وزارت گفت که پیونگ یانگ رزومه یک موضع تحریک آمیز در حالی که denuclearization مذاکرات با واشنگتن باقی می ماند قفل.

که به طور مشترک اجرا که تا به حال شده است به طور موقت بسته در اواخر ماه ژانویه بیش از coronavirus ترس نابود شد در 2:49 p. m. به وقت محلی روز شنبه, وحدت, وزارت, گفت:. آن را بلافاصله گزارش اگر کسی حاضر شده بود در این سایت که کاملا واقع در شمال سرزمین در زمان انفجار است.

2018 افتتاح اینتر-کره ای دفتر رابط در Kaesong, کره شمالی.

عکس: yonhap/آسوشیتد پرس

پیونگ یانگ در یک سری اخیر hard-خط اظهارات با هدف سئول هشدار داده بود از اقدام نظامی است. روز شنبه, کیم یو جونگ خواهر رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت که این رژیم به زودی "قاطعانه" اقدام و هشدار داده بود که "غم انگیز صحنه" در مشترک کره رابط ،

دو کشور افتتاح دفتر رابط پس از یک سال 2018 بین کره ای توافق متعهد به تن نظامی و جنگ و برقراری صلح در شبه جزیره کره. در Jan. 30 دو کره توافق برای تعلیق عملیات بیش از coronavirus نگرانی و سئول به نام پشت 58 کارکنان.

در اوایل این ماه در شمال قطع تمام ارتباطات رسمی خطوط با جنوبی به پیونگ یانگ seethed بیش از antiregime جزوات فرستاده شده از طریق مرز بین کره ای توسط صهیونیست به رهبری گروه است.

نوشتن به Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن