در نجات سگ بازها,' جوان هسته ای و تاریخ و زمان آخرین رقص: با ابتلا به باب Rathbun طول وقفه

Fox Sports جنوب شرقی گوینده باب Rathbun مانده است مشغول در NBA وقفه. او هنوز هم در مورد چت هاوکز از طریق ویدئ

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 اردیبهشت 1399

Fox Sports جنوب شرقی گوینده باب Rathbun مانده است مشغول در NBA وقفه.

او هنوز هم در مورد چت هاوکز از طریق ویدئو کنفرانس در کنار رسانههای دومینیک ویلکینز و آندره Aldridge, بحث در مورد می تواند در فصل جوایز با همکار, Fox Sports play-by-play گوینده و کمک به همسر خود Marybeth با سگ-نجات ابتکار, کمک 18 پیدا کردن سگ خود را همیشه خانه در ماه آوریل است.

این علامت Rathbun را 24 فصل تماس با شاهین بازی در تلویزیون.

در برخی از خرابی های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس او با AJC داد و افکار خود را در آن لیگ به رهبری پس از این وقفه هاوکز' جوان هسته ای "آخرین رقص" مستند در مورد مایکل جردن و یکی از بازی های مورد علاقه خود او تا کنون به نام شاهین-رزمندگان در ماه فوریه 2015 خواهد بود که دوباره پخش در 8 بعد از ظهر جمعه در FSSE.

شما می توانید فکر می کنم از هر راه فصل به طور منظم خواهد بود قادر به بازگشت ؟

من فکر نمی کنم ما را ببینید طرفداران, بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد. من فکر نمی کنم ما نزدیک است که به اتفاق می افتد در هر ورزشی حتی با راه اندازی مجدد نسکار و تحصیلات تکمیلی و.... آنها در حال رفتن به جلو بدون هیچ گونه طرفداران. من فقط فکر می کنم که به عنوان هفته آشکار شدن بیشتر وجود دارد اعتماد به نفس که ما می تواند چیزی. این است که صنعت ما. ورزش به معنی یک معامله بزرگ به اقتصاد ما و من صحبت کردن در مورد کلیت ورزشی که آیا آن را از جوانب مثبت, کالج, سکس جوانان, ورزش, لیگ کوچک بیس بال, توپ, جوانان, فوتبال, این است که بخش بزرگی از اقتصاد ما و بخش بزرگی از راه اندازی مجدد.

بنابراین من فکر می کنم و این همه ادا در هنگامی که آن را امن و زمانی که آنها خیال آن را امن برای ما برای رفتن بیرون و من فکر می کنم آن را به اتفاق می افتد. من نمی دانم که چگونه و من نمی دانم زمانی که و یا که در آن من فقط فکر می کنم این امر می تواند یک چیز بزرگ برای کشور به نوعی حواس پرتی اگر شما حتی در یک خالی ورزشگاه. فشار به عقب و صرفه جویی در آنچه که در سمت چپ این فصل و قرار دادن برخی حذفی ساختار با هم کلیدی است و من فکر می کنم این درست است برای هاکی و بیس بال رفتن دوباره واقعا دارو بزرگ برای کشور است.

از روز 1 من احساس ما در حال آمدن به نحوی برخی از راه. من فقط فکر می کنم ما در حال آمدن. من نه ضروری برای هر گونه اطلاعات, بدیهی است, اما من فکر می کنم که هنوز هم هدف این است که سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای دریافت این انجام می شود. آیا این معنی است که شما بازی را تمام 82? احتمالا نه. قطعا ملاحظات وجود دارد برای تلویزیون با اصلی شبکه های ورزشی در سراسر کشور است که نیاز به بازی به دیدار حداقل در قرارداد خود بخشی از آن است. اما شما می توانید بگویید با چه "آخرین رقص" در حال انجام است ... پیش نویس NFL ... که اگر شما یک رویداد ورزشی در تلویزیون و من مطمئن هستم که نسکار و گلف خواهد بود در چند هفته شما در حال رفتن به فصل اعتبار. آن را از دست داد در تیم های لیگ یا تلویزیون مدیران. اگر شما می توانید پیدا کردن یک راه برای قرار دادن یک بازی در آه خدای من آن خواهد بود.

من فکر می کنم اینها همه چیزهایی که در نظر گرفته می شود و من یکی به نگه دارید امیدوارم که تا آخرین ثانیه امکان پذیر است. من فکر می کنم آن می تواند انجام شود. من فکر می کنم چیزی که ما باید انجام دهید, همه لیگ است پرتاب تقویم از پنجره به بیرون. این واقعیت است که آن را در هفته اول ممکن است فقط آن را فراموش کرده ام مهم نیست. ما هم که آن زمان. و اگر آن را در ماه جولای و سپس آن را در ژوئیه اما ما باید به این تقویم چیزی مثل این باید اتفاق می افتد در حال حاضر. نه که نمی شود در یک بیماری همه گیر.

شاهین مدیر عامل شرکت استیو Koonin قبلا حمایت برای NBA فصل شروع در ماه دسامبر پس از کالج فوتبال فصل است که عمدتا از راه. افکار خود را چه هستند که با این برنامه در حال حاضر به پایین پرتاب شده و با توجه به coronavirus?

شما می دانید, آن را بسیار جالب است و من به صحبت استیو در مورد این و من فکر می کردم ، این شاید پیشرفته بحث کمی سریعتر از همه ما فکر آن را, اما من فکر می کنم که چیزی وجود دارد به خصوص در جنوب با فوتبال کالج و البته NFL غالب است که شاید آن را یک ایده خوب است که ما شروع کمی بعد از آن. من فکر می کنم ما ممکن است این شانس را به ببینید که چگونه آن را بازی می کند. در سال گذشته هنگامی که ما تا به حال توقف کار من فکر می کنم '99 آید به ذهن ما تا به حال خیلی دیر شروع (1998-99 فصل شروع Feb. 5 سال 1999 پس از تحریم), و آن را واقعا به نظر می رسد ما را تحت تاثیر قرار یک معامله بزرگ از نظر چیدن که در آن زمان از سال است. شرایطی متفاوت هستند, البته, اما من فکر می کردم برخی از حرکت.

جالب است به دلیل وجود برخی بازارهای در NBA که در آن شما می توانید بازی هر زمان از سال و آن را به شما تاثیر می گذارد مانند پرتلند. آنها نمی باید NFL به نگرانی در مورد Seahawks هستند البته تا جاده. اما در خود بازار آنها در حال رفتن به آن محل اگر آنها بازی در ساعت 10 صبح روز یکشنبه صبح. آنها را بسته به محل بنابراین شما باید این بازار گفت: این واقعا تاثیر نمی کند و شما باید به دیگران که می گویند شاید این یک تغییر قابل توجه به مدل کسب و کار خود. بنابراین من فکر می کنم آن را یک گفتگو با ارزش و ممکن است ما در آن زمان این است که همه گفته و انجام داده و باید از این فرصت برای دیدن این بازی در پایان این سال است. من فکر می کنم یکی از چیزهایی که رفتن به جلو است چگونه می توانید ما را در این چیز امن برای طرفداران ما? ما چگونه انجام این کار ؟ وجود دارد خواهد بود یک نقطه در زمستان که در آن ما می توانیم اجازه می دهد تا طرفداران به بازی ؟ آیا ما اجتماعی فاصله ؟ چگونه شما فروش صندلی ؟ ... چگونه می توانم به شما انجام این کار است که من فکر می کنم یکی از سوالات بزرگ رفتن به جلو اگر آن را حتی به آن می آید.

شاید ما نمی تواند طرفداران در همه, من نمی دانم. من هیچ تخصصی در این اما آن چیزی را در نظر بگیرید چرا که تنها دلیل که هر یک از این وجود دارد که برای طرفداران این که آیا آن کالج, ورزشی دبیرستان, شما نام آن را هنگامی که ما به نوبه خود چراغ و آتش تا بیاد این بدیهی است که برای ورزشکاران, اما آن را برای طرفداران سود و لذت و اگر ما نمی تواند انجام دهد که پس از آن پسر واقعا قرار می دهد دمپر در همه چیز. من نمی توانم تصور کنید که خواستار یک بازی بسکتبال و هیچ کس بودن در می ایستد. آنها تا به حال یک بازی در نیویورک آن را در (Madison Square Garden) یک نیکز بازی که در آن آنها تا به حال هیچ موسیقی بدون, PA, هیچ, رتبه بندی از نمره خود را بدون هیچ چیز و آن شبح وار. طرفداران آن را دوست ندارم بازیکنان مطمئن شوید که آن را دوست ندارم. من گفت: (بازی تولید Jil Gossard-Cook) " اگر ما انجام این کار, و ما یک بازی بدون طرفداران, من فکر می کنم آنها رو به لوله در چیزی.' شاید برخی از پایین کلید جمعیت سر و صدا و یا شاید آقا فاستر کوبیدن در اندامی یا هر آنچه در آن است فقط به بازیکنان می دهد یک صدای آشنا.

چه ایستاده بود بیشتر به شما در مورد این فصل شاهین تیم ؟

برای این گروه خاص از آن را به تماشای این بچه های جوان رشد و یادگیری و درک آنچه بسکتبال حرفه ای همه چیز در مورد. آنها خیلی جوان آنها 22, 21, 20 سال به عنوان شما را دیده اند, NBA بسیار سخت است در بچه های جوان. این مجازات ورزش زمانی که شما لازم نیست که تجربه و توانائی به حرکت 82 بازی و برنده شدن اما گفت که آنها در حال یادگیری. آنها در حال گرفتن بهتر است. ما شروع به برنده چند در پایان. رشد است که می دیدم (Trae جوان) سال در این سال بیش از گذشته خود را شماره شگفت انگیز چگونه آنها افزایش یافته است ، برای دیدن عروج کم مایل به قرمز چند ماه گذشته از فصل. من خیلی ناامید به عقب بر گردیم. من می خواهم برای دیدن (کلینت) کپلا من می خواهم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. جان کالینز است که با داشتن یک فصل برای سنین قطعا در بازها, تاریخ, اما واقعا در تاریخ NBA هیچ کس را با قرار دادن اعداد مثل این که شما 21 و 10 تیر اندازی 58 درصد از میدان 41 درصد از 3 و 80% در خط منظورم این است که شگفت انگیز است.

در حال حاضر آن را در 41 بازی اما هنوز هم آن قابل توجه است. و فقط برای دیدن ده'Andre (شکارچی) و کوین Huerter غلبه بر صدمات کل خط داستان در مورد جوان بچه ها من فکر می کنم شگفت انگیز است زیرا شما می توانید وعده آینده فکر می کنم. به عنوان به خوبی به عنوان آنها آمد و با هم به سمت پایان فصل است. بدیهی است که ما باید یک راه برای رفتن به, بدیهی است که, دفاعی ما بهتر است و ما باید به راه اندازی مجدد است که واحد دوم و اینها همه چیزهایی است که (مدیر کل تراویس Schlenk) و (مربی لوید پیرس) را به شما گفته است که باید اتفاق می افتد. اما من فکر می کنم برای این گروه این بوده است شگفت انگیز به این نوع از استعداد های جوان نوع رشد با هم این است که رفتن به دسته که انواع ما منجر به پلی آف را به مشاجره. و من فکر می کنم آن را به شما اتفاق می افتد هر چه زودتر به جای بعد.

من می دانم که وجود دارد برخی از شاهین کلاسیک بازی که در حال رفتن به پخش در آینده آیا شما هیجان زده به rewatch و یا هر یک از آنها را مورد علاقه های شما است که شما به نام ؟

ما قصد داریم به پخش گلدن استیت بازی از 60-برنده فصل است. ... بود که به عنوان یک بازی سرگرم کننده که من تا کنون به نام.. .. اما طلایی که دولت آنها بدیهی است که بهترین تیم در غرب و ما در تلاش بودند به اندازه خودمان و خدای بود که یک شب هیجان انگیز. این No. 1 تاریخ نشان می دهد در آتلانتا که شب نه کابل نه ورزشی شماره 1 دوره. تمام شهر گرفتار شد تا در آن است. من به یاد داشته باشید کایل (Korver) باور نکردنی بود; من فکر می کنم او به پنج 3 را در این بازی. که شاهین در بهترین آن شب. اون شب به خوبی به عنوان آن می شود که برای تیم. من می گویم به مرگ من روز به حال ما باقی می ماند سالم ما را بازی کرده اند آن دسته از بچه ها در فینال. من فکر می کنم ما را مورد ضرب و شتم کلیولند. من نمی دانم اگر ما را مورد ضرب و شتم طلایی دولت اما ما را مورد ضرب و شتم کلیولند رفته و به فینال و آنچه که می توانست به معنای این شهر و این حق رای دادن, اما همه ما می دانیم که ما نمی سالم بماند. ...

وجود دارد یک بازی که در آن وجود دارد یک شات از دست رفته در پایان ما و توپ در حال بیرون رفتن از مرزهای درست در مقابل نیمکت و دنیس شرودر می رود و موجب صرفه جویی در آن و او منعکس بازگشت به Kyle Korver و شما ببینید دنیس او فقط شروع به در حال اجرا به انتهای دیگر از طبقه زیرا او می دانست که Kyle Korver رفتن به ضربه گلوله بست. منظورم این است که شما آن را ببینید. او فقط شروع به دویدن بیش به انتهای دیگر و Korver آمار شات. محل دیوانه می رود. من دیوانه.

هاوکز هنوز جوان هستند اما پیرس شده گام بعدی برای آنها که برگشتی, چه افکار خود را در مورد چگونه آنها وجود دارد ؟

من فکر می کنم که بازسازی واحد دوم واضح است که تراویس' No. 1 هدف از offseason. بدیهی است که او پول را صرف و او و لوید یک احساس بسیار خوب از نوع بازیکن او می خواهم برای رسیدن به تقویت این گروه جوان, بنابراین من فکر می کنم که احتمالا شماره 1. و پس از آن من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که چگونه است کپلا رفتن به جا در ؟ این یک تجارت بزرگ است که ما ساخته شده و ما نمی هر گونه ایده آنچه که او می تواند, چگونه بهترین برای قرار دادن او در خارج وجود دارد با جان و بچه ها, چگونه است که همه در حال رفتن به کار, بنابراین من فکر می کنم اینها دو چیز است که در حال رفتن به سمت راست وجود دارد برای آنها هر زمان که ما لنگ است. ... ما در یک موقعیت در حال حاضر که این بچه ها فقط شروع به خود را نخست سال و آنها که پول قادر به بیرون رفتن و یا رایگان آژانس محدود رایگان آژانس, تجارت, و هر آنچه شما می توانید انجام بسیاری از چیزهایی که به بچه ها در اطراف آنها به این چیزی که واقعا می خوانم. بنابراین من فکر می کنم آنها حق در آستان واقعا انجام کاری است که نه تنها کمک خواهد کرد که آنها را در سال آینده, اما کمک خواهد کرد که آنها را برای آینده قابل پیش بینی در اطراف این هسته است.

چه آن را مانند تماشای Trae جوان توسعه خود را در دو سال ؟

از آن شده است بسیار هیجان انگیز در درجه اول او را به خاطر کوچکترین مرد در دادگاه است. آن را مانند او را در وجود دارد و به چالش کشیدن مردم در حاشیه این مرد پیدا کرده است راه های مختلف برای بازی. و چیزی که برای من جالب است که شما برگردید و نگاه خود را در مدرسه فیلم, بدیهی است که, اوکلاهما, هم همین طور است. او همان مرد بازی همان راه است که احتمالا آنچه درو تراویس به او است تراویس احساس کردم که سبک ترجمه می تواند به NBA. منظورم اینه که بچه ها فقط همین را افزایش نمی دهد خود را به ثمر رساند به طور متوسط 10 نقطه یک بازی از یک سال به بعد به عنوان او انجام داده است این سال است. باور نکردنی است. او توپ را در دست خود را در همه زمان ها او را برای رفتن به خط. من فکر می کنم او برای رفتن به, در نهایت 90 ٪ رایگان-پرتاب تیرانداز, بنابراین اگر شما او را در خط شما از دست دادن نقاط.

او برای رفتن به یک مرد که من فکر می کنم رفتن به طور متوسط بیش از 10 پاس گل در یک بازی زمانی که بچه ها در اطراف او و بهتر است. ما واقعا باید یکی از (بهترین) توهین استعداد های بازی دیده می شود در مدتی.

آیا شما شده است به تماشای "آخرین رقص"?

در هر ثانیه از آن.

شما چه فکر می کنید ؟

من آن را دوست دارم. آن را به ارمغان می آورد تمام آن را به عقب. برای کسانی از ما که به زندگی آن این است که همه به آینده. ... این فقط یک پدیده است. آن بیتلز بود. آن را فقط دیوانه, the fandom اطراف (Michael Jordan) و در اطراف تیم خود را. پس از آن به ارمغان می آورد تمام آن را به عقب. من عاشق پشت صحنه. من می دانم که چگونه به بازی اتفاق افتاده و به پایان رسید اما برای دیدن پشت صحنه مسائل واقعا جذاب است. مانند شب گذشته (Toni Kukoc) برای ما بازی بعدها در حرفه خود و به صحبت کردن با تونی در مورد آن زمان در بازی های المپیک و پیوستن به گاو منظورم این است که او یک بچه است و آنها پس از رفتن او مثل هیچ فردا وجود دارد و آن را مانند آنچه در جهان است Scottie Pippen انجام گرفتن Kukoc اما در آن همه چیز به عقب بر گردیم در جری Krause, آن را تا به حال کمی برای انجام با Toni Kukoc. اما برای دیدن آن همه آن را مانند "اوه آره, من به یاد داشته باشید که. من به یاد داشته باشید که." آن را به ارمغان می آورد تمام آن را به عقب.

جالب است من فکر می کنم برای ما بچه ها Traes این جانز که هیچوقت تجربه آن را برای دیدن آنچه که رقابت مانند این است که همه چیز در مورد. آنها از شنیدن دومینیک بحث در مورد آن و من فکر نمی کنم آن را کاملا ثبت با آنها. دومینیک خواهد گفت: بچه ها نیکز پیستون میلواکی فیلادلفیا آن همه همان -- شما را به پایین خط آنها در حال تلاش به سر خود را. و مسائل شما را دیدم شب گذشته و در هفته گذشته با دیترویت و نیویورک امروز است که به صورت خودکار آشکار ناپاک تخلیه اتوماتیک و اتوماتیک و سیستم تعلیق. در آن زمان شاید شما یک سوت. و این بچه ها نگاه کنید اعداد آنها قرار داده تا در صورت از آن دفاع. ... آن را فقط مانند زمان های مختلف و من در صحبت کردن به 'Nique در مورد آن, و من فقط می خواهم بهترین بخش این است که در حال حاضر آنها را در درک زمانی که شما صحبت کردن در مورد چگونه خشن آن بود و یا به سختی آن بود و در حال حاضر آنها یک درک در مورد آنچه در آن بود به بازی در آن دوران است.

و گوش دادن آن بچه ها به حال خود و این بچه ها داشتن وقت خود را. و هر دو فوق العاده هستند. اما آن را به خوبی برای دیدن این زمینه را داشته و جوانتر بچه ها شاید درک کمی بیشتر آن دسته از بچه ها که قبل از آنها.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن