یکی بیس بال بازگشت گزینه خواهد شکستن ملی آمریکا, لیگ

لیگ اصلی بیس بال در حال بررسی گزینه های مختلف است که می تواند اجازه می دهد فصل برای شروع اگر وضعیت پزشکی اجازه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 13 اردیبهشت 1399

لیگ اصلی بیس بال در حال بررسی گزینه های مختلف است که می تواند اجازه می دهد فصل برای شروع اگر وضعیت پزشکی اجازه می دهد تا از جمله یک برنامه است که در آن 30 تیم می تواند تقسیم به سه بخش منطقه ای.

در میان فرمت های یکی است که تیم می تواند محدود به داخل خود منطقه دو نفر آشنا با مباحث روز سه شنبه گفت. مردم به صحبت کرد آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ بیانیه های عمومی مجاز شدند.

این طرح اگر استفاده خواهد شکستن صف بندی های سنتی آمریکایی و لیگ ملی. همچنین این امر قطع سفر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MLB همچنین نگاه تنظیمات برای همه-آریزونا آریزونا و فلوریدا و آریزونا-plus-تگزاس-plus فلوریدا به مردم گفت. آخرین طرح برای اولین بار گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

MLB نیز نگاه به شروع فصل در آریزونا و تگزاس و فلوریدا در خالی ballparks. تیم می تواند سوئیچ بعد به خود را به طور منظم فصل استادیوم اگر وضعیت سلامت اجازه می دهد تا. و اگر شرایط بهبود بعد از آن در سال, آنها احتمالا می تواند قبل از شروع بازی طرفداران با تنها یک درصد از کرسی ها به فروش می رسد.

>> بریوز می تواند صدور بلیط بازپرداخت

روز افتتاحیه برنامه ریزی شده برای ماه مارس 26, اما جدید کروناویروس باعث MLB برای به تاخیر انداختن شروع به اواسط ماه مه در اولین.

هر طرح خواهد بود موضوع را به پزشکی تصویب به علاوه رضایت فدرال و ایالتی و مقامات محلی. هر برنامه با بازی در خنثی سایت و یا بدون فن خواهد نیاز به توافق بین MLB و بازیکنان در ارتباط است.

بیس بال نیز با توجه به گسترش برگشتی فراتر از زمان 10-تیم format. مقامات مورد بحث گسترش برگشتی به نوامبر و یا احتمالا حتی ماه دسامبر با استفاده از گنبد ballparks و گرم-آب و شهرستانها.

هر طرح خواهد بود مشروط بر بیس بال به دست آوردن دسترسی به آزمون حدود 3000 نفر به طور منظم: حدود 1200 بازیکنان به همراه کارکنان و پخش پرسنل. بازیکنان به احتمال زیاد نیاز به سه تا چهار هفته از تمرینات قبل از روز افتتاحیه.

بیس بال مقامات تشویق شده اند با اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Govs. گرگ ابوت (وابسته به تکزاس), اندرو کومو (نیویورک) و تام ولف (پنسیلوانیا) و شهردار شیکاگو لری Lightfoot یکی از مردم گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن