خروجی کاهش در کارخانه ها را برطرف می کند اما بهبود را آهسته

توسط پل Hannon نزدیک پل Hannon بیوگرافی @PaulHannon29 پل.hannon@wsj.com و پل Kiernan

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 خرداد 1399

کارخانه ها در ایالات متحده و خارج از کشور در ادامه به کاهش تولید و ریخته شغل در ماه گذشته هر چند با سرعت از زوال تعدیل به دولت منتقل شده به سهولت coronavirus مربوط به محدودیت در اقتصاد خود است.

نظرسنجی از مدیران خرید در تولید کنندگان در ایالات متحده آمریکا و آسیا و اروپا ارائه شده و امیدواریم که برخی از کاهش جهانی فعالیت کارخانه شروع به پایین پس از سقوط بی سابقه ای دیده می شود در ماه آوریل است. اما احساسات منفی باقی ماند نشان می دهد هر گونه بهبود در ماه های آینده می تواند آزمایشی.

ایالات متحده موسسه مدیریت عرضه تولید شاخص برای ماه مه افزایش یافت و به 43.1 از 11 سال کم از 41.5 در ماه آوریل است. اما تولید سفارشات جدید و اشتغال تمام باقی مانده است و زیر 50 سطح است که نشانه آستانه بین انبساط و انقباض.

تنها در چین هم کارخانه ها گزارش افزایش در فعالیت اما نظرسنجی پیشنهاد کرد که آن نوپای بهبود اقتصادی در حال حاضر شروع به غرفه.

این نظرسنجی نشان می دهد که بدترین حالت ممکن است برای تولید کنندگان و فعالیت می تواند شروع به افزایش در ماه های آینده. اما در راه بازگشت به سطح توليد و اشتغال دیده در پایان سال گذشته تنظیم شده است به مدت طولانی و پر از دست انداز.

"آیا رشد اقتصادی می تواند رسیدن به هر حرکت جدی باقی می ماند بسیار نامشخص است اما به عنوان تقاضا به نظر می رسد به باقی می ماند رام اجتماعی فاصله اقدامات بیکاری بالا و کاهش سود شرکت برای برخی از زمان به آمده گفت:" کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit اطلاعات شرکت است که جمع آوری بسیاری از نظرسنجی.

در بسیاری از کشورها مدیران کارخانه گزارش شده است که محدودیت در جنبش همچنان به آن را دشوار است برای آنها را به کار در سطح نرمال خروجی. اما آنها همچنین گزارش شده است که تقاضا ضعیف است و نگه داشتن آنها را با سفارشات جدید ادامه به سقوط.

در نشانه آن است که کارخانه های انتظار نداریم که شرایط برای بهبود سرعت در بسیاری از گزارش بیشتر کاهش شغل. در هند و کره جنوبی آن کاهش اشتغال شدند, بزرگترین رکورد.

یک فولکس واگن کارخانه در درسدن, آلمان. ساخت اسلاید در یک رکورد سرعت در مارس اما نظرسنجی از مدیران خرید نشان می دهد کاهش کند شده است.

عکس: Krisztian Bocsi/مهر نیوز

یک مشکل مشخص شده توسط این نظرسنجی این است که حتی در جایی که محدودیت های محلی حذف شده اند و یا هرگز بسیار شدید برای شروع به بازگشت به حالت عادی است که مانع ضعیف صادرات و تقاضا است.

چین اولین کشور در معرض ویروس وارد شده مستند زودتر از کشورهای دیگر است. آن را نیز خارج شد آن مستند زودتر, اما ممکن است, نظرسنجی از مدیران خرید با اشاره به کاهش صادرات سفارشات.

که هم درست نشد از کره جنوبی که تصمیم به تحمیل اجباری مستندات و متمرکز به جای گسترده تست و ردیابی از کسانی که آلوده به ویروس و مردم با آنها آمده بود به تماس.

جدا کردن ارقام دوشنبه منتشر شد نشان داد کره جنوبی ممکن است صادرات بودند پایین 23.7% از سال قبل به $34.86 میلیارد دلار پس از ماه قبل را تجدید نظر 25.1% انقباض.

مربوط تصویری

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus است تأثیر این معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

"مهمتر کشور اصلی صادرات بازار در حال خروج از مستند بسیار کندتر از ورود آنها به آن گفت:" میگوئل Chanco یک اقتصاددان در پانتئون اقتصاد کلان.

چین Caixan شاخص مدیران خرید گل رز به 50.7 از 49.4 نشانه آن است که فعالیت های تولیدی افزایش یافته و پس از کاهش در ماه آوریل است. خواندن فوق 50.0 نشان می دهد افزایش در فعالیت, در حالی که خواندن در زیر سطح است که نشان می دهد کاهش می دهد.

اما دیگر تولید نیروگاهی در ادامه به تجربه عمیق کاهش می یابد. در آلمان: شاخص مدیران خرید بخش گل رز تنها کمی به 36.6 از 34.5 در حالی که ژاپن PMI کاهش یافت و به 38.4 از 41.9.

در سراسر منطقه یورو ایتالیا نقل مکان کرد و نزدیک به یک تولید بازیابی آن به عنوان شاخص PMI رز به 45.4 از 31.1.

با توجه به CPB هلند برای اداره سیاست های اقتصادی, تحلیل, جهانی تولید صنعتی شد 4.2 درصد کاهش در سه ماه اول سال نسبت به سه ماهه آخر سال 2019. نظرسنجی از مدیران خرید نشان می دهد کاهش در سه ماه منتهی به ماه ژوئن ممکن است حتی بزرگتر.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com و پل Kiernan در paul.kiernan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن