بیش از نیمی از ساکنان محله های فقیرنشین بمبئی را به معرض Coronavirus بررسی می یابد

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر راه رفتن را از طریق یک زاغه در طول یک چک آپ پزشکی در بمبئی در جولای 20.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 10 مرداد 1399

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر راه رفتن را از طریق یک زاغه در طول یک چک آپ پزشکی در بمبئی در جولای 20.

عکس: Himanshu Bhatt/NurPhoto/زوما پرس

دهلی نو—بیش از نیمی از ساکنان در پر جمعیت زاغه نشین هند سرمایه مالی بمبئی شده بود در معرض coronavirus و توسعه آنتی بادی همانطور که از اوایل ماه جولای یک شهر-سفارش مطالعه نشان داده است جرقه بحث بر سر اینکه آیا تست بیشتر مورد نیاز است در شهر.

آزمایش خون در حدود 7000 به طور تصادفی انتخاب و نمونه ها از سه بخش از شهر با یک جمعیت کمی بیش از 1.5 میلیون زن نشان داد که 57 درصد از مردم در این مناطق شده است در معرض ویروس و توسعه آنتی بادی است. که برای تنها 16 درصد از نمونه های گرفته شده از خارج پر بسته بندی شده مناطق.

این نرخ بالاتر از قرار گرفتن در معرض در محله های فقیرنشین بود و عمدتا به دلیل تراکم جمعیت و استفاده مشترک از توالت توزیع آب و سایر خدمات گفت: Sandeep Juneja, استاد تاتا موسسه تحقیقات بنیادی است.

نسبتا جوان جمعیت در محله های فقیرنشین نیز تا به حال قوی تر ایمنی نسبت به ویروس و نرخ پایین تر از دیگر مشکلات سلامتی شناخته شده به عنوان بیماریهای همراه که در ارتباط با موارد جدی از Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. که کمک به آنها در توسعه آنتی بادی سریع تر نگه داشته و نرخ مرگ و میر پایین آقای Juneja گفت.

این نظرسنجی نشان داد: "بسیاری از عفونت بدون علامت بودند که در محله های فقیرنشین" گفت: آقای Juneja, یکی از شرکت محققان از این گزارش بود که به طور مشترک راه اندازی شده توسط محلی های مدنی اقتدار دولت اتاق فکر NITI Aayog و دیگران.

این نرخ پایین تر از قرار گرفتن در معرض در خارج از محله های فقیرنشین ناشی از بیشتر موثر اجتماعی فاصله و بهتر مراقبت های بهداشتی و شیوه های بهداشت.

هند غربی ایالت ماهاراشترا—صفحه اصلی به Mumbai—همراه با ایالت های جنوبی تامیل نادو و آندرا پرادش و سرمایه های ملی دهلی نو شده است اضافه کردن به هند سنگین ویروس caseload. با مجموع موارد بیش از 1.58 میلیون دلاری هند در جهان سوم بیشتر متاثر از کشور پس از ایالات متحده و برزیل است.

در روزهای اخیر مقامات در بمبئی دیده می شود تعداد موارد در محلات خارج از زاغه در حال افزایش است. "با آرامش مستند محدودیت وجود دارد به نظر می رسد برخی از سستی در بخشی از مردم با پوشیدن ماسک و حفظ بهداشت گفت: Suresh Kakani اضافی شهرداری کمیسر Brihanmumbai شهرداری شرکت. "بیشتر مردم از محله های فقیرنشین نیز شروع به رفتن برای کار در nonslum مناطق احتمالا اضافه کردن به این موارد است."

بمبئی هند یکی از ثروتمندترین و شهرهای بین المللی با جمعیت 20 میلیون شده است یکی از این مراکز در هند شیوع کروناویروس و یک سکوی پرشی برای این ویروس جهش به این کشور در مناطق روستايی. بیش از 40 درصد از بمبئی جمعیت زندگی در محله های فقیرنشین. کارگران مهاجر که گرفتار شده بودند در این شهر به خانه بازگشت و پس از مستند برداشته شد.

بمبئی مقامات همچنین تخلیه در معرض خطر و علامتی بیماران از مناطق و اجرا درب-به-درب مبارزات برای شناسایی کسانی که با علائم اولیه و منزوی کردن آنها است.

هنوز بمبئی سیستم مراقبت های بهداشتی غرق شد با موارد زمانی که این ویروس در ابتدا در نوردید. این وضعیت بهبود یافته است بیش از ماه گذشته به عنوان نرخ جدید موارد کند و بیشتر بیماران بهبود یافتند.

بمبئی در مجموع به حال 113,199 موارد که 86,447 بهبود بود در حالی که تعداد کل ثبت مرگ و میر است 6,300 که از پنج شنبه.

مقامات گزارش کاهش رشد در این ویروس را گسترش. عفونت رای افتاده بود زیر 1% که از تاریخ 28 ژوئیه در مقایسه با 1.68% در جولای 1 و دیگری متریک—تعداد روز آن را به موارد به دو به طول 72 روز در مقایسه با 42 روز, با توجه به یک دولت رسمی.

دولت شهرستان در حال حاضر تست در مورد 11600 نمونه در روز بیش از دو برابر متوسط 5000 نمونه در اوایل این ماه ،

بررسی گزارش نشان می دهد که ساکنان در Mumbia های فقیرنشین می تواند رسیدن گله ایمنی هر چه زودتر به جای بعد از آن مشخص نیست چه میزان از شیوع منجر به گله ایمنی و آیا این امر باقی بماند در یک نسبت قابل توجهی از جمعیت است. پزشکی کارشناسان تخمین می زنند گله ایمنی ممکن است بین 60% تا 90% از جمعیت به ایمنی.

هنوز هم برخی از کارشناسان گفت: اندازه کوچک نمونه ممکن است رنگ یک تصویر دقیق از شهرستان عفونت.

"نتایج حاصل از این بررسی در بمبئی در انتظار خطوط" گفت: شهيد Jameel ارشد هندی virologist. "وجود دارد نیاز به تست بیشتر و بهتر تماس ردیابی."

مقامات در بمبئی برنامه ریزی برای انجام یک دوم بررسی هر دو در داخل محله های فقیرنشین و خارج از آنها چند روز آینده به درک بهتر از این ویروس را گسترش.

نوشتن به راجش روی در rajesh.roy@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب