همه گیر Upends پوتین قصد دارد به منظور بالا بردن روسیه رو به کاهش موالید

توسط Ann M. Simmons نزدیک Ann M. Simmons بیوگرافی ان.simmons@wsj.com | عکس آرتور بندار وال استری

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 20 خرداد 1399

مسکو—شروع یک خانواده اولویت برای اولگا Luchitskaya و یاروسلاو Balagansky زمانی که آنها ازدواج کرده و پنج سال پیش. اولین تلاش خود را به پایان رسید در یک سقط جنین و در حال حاضر coronavirus همه گیر است و آنها را به تجدید نظر در برنامه های خود را.

"متاسفانه در حال حاضر هیچ ثبات مالی" به گفته خانم Luchitskaya 35 سال زندگی می کند که در سن پترزبورگ و با این نسخهها کار به عنوان یک خصوصی کودکان, معلم خصوصی, آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است.

پول همیشه تنگ است برای زن و شوهر. خانم Luchitskaya کسب نیست خیلی از کار او و آقای Balagansky یک هنرمند ترک شغل خود را در کسب و کار چاپ در ماه نوامبر گذشته به خاطر او نگران او بود که در معرض مواد شیمیایی سمی. نگهداری آنها قرار دادن برنامه برای بالا بردن یک خانواده است.

سپس همه گیر وارد شده است.

پدر و مادر را قطع کرده و در درس زبان خانم Luchitskaya گفت: در حالی که نمایشگاه که در آن او بود و امیدوار به فروش برخی از نقاشی های او لغو شد به دلیل ویروس, تنظیم دوباره برنامه های خود را به تلاش برای یک کودک—فقط به عنوان به روسیه موالید کشویی دوباره.

اولگا Lutchitskaya و یاروسلاو Balagansky پیاده روی در نزدیکی خانه خود در سن پترزبورگ در هفته گذشته.

کرملین تلاش شده است برای سال ها به تشویق روس ها به داشتن فرزند بیشتر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور می بیند جایگزینی جمعیت آن به عنوان کلیدی برای گسترش روسیه اقتصادی و قدرت سیاسی است. اما با کاهش درآمد و بدتر شدن خدمات عمومی داشتن منصرف بسیاری از روس ها را از تبدیل شدن به پدر و مادر در سال های اخیر و با دو ضربه از یک بلندی رکود اقتصادی از coronavirus و کاهش قیمت نفت—روسیه حیاتی اقتصادی—چشم انداز رو به وخامت است برای رشد جمعیت کشور.

"حتی اگر ما یک کار وجود ندارد و به یقین که موج دوم coronavirus نمی خواهد ما محروم از کار دوباره" خانم Luchitskaya گفت. "شما دائما در ترس و...به برخی از مراحل اضافی و برخی از تصمیم گیری های مهم مانند برنامه ریزی برای کودکان است."

تعداد تولد زنده در روسیه کاهش یافت و برای چهارمین سال متوالی در سال 2019 پایین و تنها با بیش از 400 ، 000 تولد از سال 2016 با توجه به داده های رسمی با نرخ باروری ایستاده در 1.5 تولد برای هر زن—به مراتب کمتر از 1.7 تولد به ازای هر زن آقای پوتین است که با هدف برای سال 2024.

این سال می تواند بدتر. در سه ماهه اول این سال وجود دارد نزدیک به 20 ، 000 تولد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است.

"ما هنوز هم نمی دانم چه تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد" گفت: آلا Makarentseva یک محقق ارشد در وزارت امور خارجه-حمایت موسسه اجتماعی تجزیه و تحلیل و پیش بینی. "چگونه سریع اقتصاد را بهبود می یابند و اولین و مهمترین چگونه به بازار کار را بهبود می یابند را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد که آیا مردم باید کودکان است."

این قابل توجه است ، روسیه شاهد یک کاهش ناگهانی در آن موالید پس از پایان از اتحاد جماهیر شوروی زمانی که پر سر و صدا انتقال از یک مرکز برنامه ریزی اقتصاد به بازار آزاد دلسرد بسیاری از مردم از داشتن فرزند. اما آقای پوتین, میزان موالید تا به حال شروع به بهبود می یابند. او در توصیف سقوط جمعیت در حال حاضر در حدود 147 میلیون نفر به عنوان "ترین مشکل حاد معاصر روسیه" و معرفی اقدامات مانند وام مسکن یارانه و کمک هزینه خانواده برای تشویق مردم برای تبدیل شدن به پدر و مادر است.

در سال 2013 تعداد تولد تعدادشان کمتر مرگ و میر برای اولین بار پس از سال 1992 کمک در بخشی از یک شناور اقتصاد است. جمعیت همچنان به رشد در سال های 2014 و 2015 تا حدودی به دلیل از مسکو حرکت به ضمیمه کریمه که دارای جمعیت حدود دو میلیون اما پس از شروع به اسلاید دوباره.

"ما نگران منفی جمعیتی پیش بینی های" آقای پوتین گفت: در ماه ژانویه است. "سرنوشت روسیه آن دیدگاه تاریخی بستگی دارد که چگونه بسیاری از ما وجود خواهد داشت."

نگرانی این است که ساختمان بیش چقدر همه گیر و اقتصادی خود خرید اینترنتی را اضافه کنید برای این مشکل. روسیه یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار, با برخی از 450.000 تایید Covid-19 مورد—فقط پس از آمریکا و برزیل—که کشش آن در بهداشت و درمان-مراقبت از منابع است. خانم Makarentseva در پیش بینی موسسه گفت: چشم انداز موج دوم از عفونت بعد از این سال ممکن است سریع برخی از زنان برای تغییر ذهن خود را در مورد داشتن فرزند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه بیشتر می تواند روسیه را به افزایش خود ادامه میدهد و باید آن را ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

"زنانی که در حال برنامه ریزی یک بارداری را نمی خواهید باردار در موج دوم به دلیل خطر عفونت و مشکل در به دست آوردن مراقبت های پزشکی و غیره آشکار است," او گفت:.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: همه کشورها از جمله روسیه هنوز برای ارزیابی اقتصادی و اجتماعی اثرات این بیماری همه گیر. اما او افزود: "ما نمی توانیم رد تاثیر منفی بر میزان موالید."

مشکل اساسی پشت روسیه سقوط جمعیت است که بسیاری از مردم نمی توانیم به بیشتر و یا حتی هر گونه کودکان.

اکتبر 2019 بررسی توسط کودکان Mail.ru یک پورتال اطلاعات برای پدر و مادر می شود و پدر و مادر یافت می شود که حدود 82 درصد از روس ها تا به حال تصمیم به قرار داشتن فرزند. اکثر آنها ذکر شده "کافی درآمد" به عنوان دلیل اصلی توجه به این نظر سنجی.

سال گذشته مشخص پنجمین سال متوالی است که درآمد واقعی کاهش یافته بود. این سال را به مستندات و کسب و کار تعطیل خواهد شد اضافه کردن به درد. الکسی Kudrin سر از روسیه حساب های مجلسی پارلمانی مالی کنترل بدن گفت: کسب و کار خصوصی روسیه گروه رسانه ای RosBiznesConsulting که بیکاری می تواند افزایش به هشت میلیون نفر از 2.5 میلیون در این سال است.

نیز وجود دارد که مشکلات ساختاری برای غلبه بر. این تحولات از 1990s به معنای وجود دارد کمتر از مردم دنیا و کسانی که در حال حاضر قرار دادن داشتن کودکان خود را.

مهاجرت به روسیه شکست خورده است و برای جبران کاهش جمعیت و کشور است که درد و رنج فرار مغزها به عنوان خیل جوان و با استعداد روس ها به دنبال فرصت های بهتر در خارج از کشور.

تنش شروع به اضافه کردن.

آقای Kudrin سابق وزیر امور مالی پیش بینی شده است که کاهش جمعیت در سال های آینده خواهد اصلاح 0.2 درصد نقطه رشد ملت تولید ناخالص داخلی. روسیه بانک مرکزی در پاییز گذشته گفت: این پیش بینی که "ادامه داد: کاهش جمعیت از لحاظ اقتصادی فعال...باقی خواهد ماند یک عامل محدود کننده بالقوه نرخ رشد اقتصادی در 2020-2022."

در ماه ژانویه قبل از شروع این بیماری همه گیر آقای پوتین وعده داده شده از مشوق های بیشتر برای مردم به کودکان از جمله معافیت های مالیاتی, مزایای پرداخت و وعده های غذایی مدرسه برای اولین بار از چهار سال از آموزش و پرورش است.

او همچنین تمدید یک برنامه ارائه یک بار پرداخت حدود $8,900 به پدر و مادر داشتن فرزند دوم و یا پس از آن علاوه بر کمک هزینه از $6,700 برای پدر و مادر خود را اول است.

این حرکت به نظر می رسد بعید است نوسان بسیاری از روس ها احساس خطر همه گیر ،

پاول Korotkov و Evgeniya Korotkova خانه راه می رفت با خود پسر آنتون در مسکو در ژوئن 3.

پاول و Evgeniya Korotkov برنامه ریزی شده به سه کودکان زمانی که آنها بحباله نکاح در اوردن, هفت سال پیش بود. آنها یک تا کنون—5 سال Anton—اما تاثیر coronavirus و مستندات است که همراه آن هستند نگران کننده است.

"ما هنوز نمی باید اعتماد به نفس در فردا که ما می توانید آن را خاموش بکشد مالی گفت:" خانم Korotkov, 34, که با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر در یک سفارتخانه در مسکو. "من می خواهم که برای رفتن به مرخصی زایمان و [حقوق و دستمزد من] ضروری است بخشی از بودجه ما است."

او را بدست آورده در حدود 1200 $در ماه در حالی که دولت می پردازد کودک مزایای تا 400 دلار در ماه هنگامی که یک زن می رود مرخصی زایمان.

"در واقع ما نمی توانیم یک فرزند دوم" گفت: آقای Korotkov, 45, یک نوازنده حرفه ای و تولید کننده درآمد که می آید تا حد زیادی از روز خود را به عنوان یک تکنسین دندان پزشکی که صدمه دیده است با این بیماری همه گیر.

دولت نیز در حال حاضر به دنبال راه های دیگر برای گسترش جمعیت روسیه با معکوس کردن آن مغز تخلیه. وجود دارد کمک های مالی برای جلب دانشمندان و دیگر ماهر émigrés به بازگشت. مقامات تسهیل قوانین مهاجرت به عنوان بخشی از یک برنامه به ارمغان می آورد تا 10 میلیون روس زبان مهاجران به این کشور تا سال 2025 ارائه امکان گرفتن تابعیت روسی.

"در پیری کشور مانند روسیه آن را دشوار است به بازگشت به رشد سریع جمعیت" گفت: Sofya Donets یک اقتصاددان در بانکداری سرمایه گذاری شرکت سرمایه رنسانس. "بنابراین یک جزء مهم از هوا است [مهاجرت] جریان است. تجربه سال های گذشته نشان می دهد که آن را همیشه به شدت در طول زمان خوب برای روسیه است."

این خوب نیست بار برای روسیه ، پس از همه گیر و بد گویی در اثر کاهش قیمت نفت به احتمال زیاد معطل.

گفت: والری Fyodorov سر از افکار عمومی مرکز تحقیقات در مسکو "پیش بینی های منفی برای کل جهان از جمله روسیه است."

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب