هلو کاسه باعث می شود کمک مالی برای COVID-19 نمایش

هلو کاسه اهدا کرده است $1.09 میلیون نسبت به بودجه برای COVID-19 نمایش ایالت در همکاری با فرماندار برایان کمپ ک

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 19 اردیبهشت 1399

هلو کاسه اهدا کرده است $1.09 میلیون نسبت به بودجه برای COVID-19 نمایش ایالت در همکاری با فرماندار برایان کمپ کالج فوتبال بازی کاسه پنج شنبه اعلام کرد.

اهدای کمک خواهد کرد که مقیاس غربالگری پزشکی از راه دور تلفن همراه نرم افزار AU سلامت ExpressCare توسعه یافته توسط آگوستا دانشگاه نظام سلامت است.

"در هسته هلو کاسه ماموریت تمایل به بازگشت به جامعه ما در زمان نیاز و شده است وجود دارد هرگز یک نیاز بیشتری در گرجستان بیش از وجود دارد در حال حاضر به عنوان ما به مبارزه با این ویروس وحشتناک با هم" Gary Stokan هلو کاسه مدیر عامل و رئیس جمهور در بیانیه ای گفت:. "ما در حال اضافه کردن پشتیبانی ما به ادامه ایالت تلاش به طوری که هر گرجستان دسترسی به نمایش و تست به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

با نرم افزار ارائه خواهد شد سوال در مورد علائم شایع عفونت و مدت از جمله تب و سرفه و تنگی نفس و همچنین سوالات مربوط به تاریخچه پزشکی و خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. بیمارانی که صفحه نمایش مثبت خواهد بود برنامه ریزی شده برای تست در نزدیکترین درایو از طریق محل. کسانی که منفی صفحه نمایش ارائه خواهد شد سفر خود را خلاصه و کارگردانی برای ارزیابی بیشتر و درمان است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن