به تعویق افتاد Kentucky Derby هل تاج سه گانه به عدم

این وعده داده می شود یک تاج سه گانه فصل شبیه هیچ دیگر است. به جای لگد زدن به تعقیب این آخر هفته با کنتاکی دربی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 اردیبهشت 1399

این وعده داده می شود یک تاج سه گانه فصل شبیه هیچ دیگر است.

به جای لگد زدن به تعقیب این آخر هفته با کنتاکی دربی طبقه مسابقه ممکن است تا پایان دربندی سه نفر از نژادها در تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

به جای 3 سال کلت صرفه جویی در طولانی ترین مسابقه برای آخرین بار شاید آنها شروع در نیویورک با یک کوتاه بلمونت سهام در اواخر ماه مه یا ژوئن. یا شاید Preakness Stakes در Pimlico خواهد بود اجرا سوزان جولای بعد از ظهر.

این می تواند اتفاق می افتد.

همه سناریوهای روی میز با مذاکرات در حال انجام میان میزبان آهنگ و پخش کننده NBC. دولت و مقامات بهداشت عمومی وزن در بر نگرانی های ایمنی و بهداشت مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس رقم به شدت بیش از حد.

کنتاکی دربی Preakness و بلمونت صورت همان چالش های خود را در راه منحصر به فرد. نگاهی به برخی از موانع برای دربی:

مسابقه تاریخ

از 146 اجرا برای گل سرخ به تعویق افتاد از 1 تا سپتامبر. 5 اولین بار پس از سال 1945 اسب مسابقه را خیمه رویداد اجرا خواهد شد که در اولین دوشنبه در ماه مه. آن باقی مانده است دیده می شود اگر طرفداران جمعیت grandstands زیر دوقلو اسپارس در تعطیلات آخر هفته روز کارگر; آن ممکن است بستگی اجتماعی فاصله مورد نیاز است. مسابقه باز پا در تاج سه گانه که شامل Preakness و بلمونت خبر اما که سنتی سفارش نامشخص باقی مانده است. آب و هوا و ارقام به گرم تر و مرطوب تر در پاییز هر چند که ممکن است صعودی در مقایسه با دوش که اغلب طاعون دربی. تعطیلات آخر هفته نیز آغاز کالج, فوتبال, برای بسیاری از برنامه های ایجاد رقابت اصلی برای فن های مورد علاقه.

محل مسابقه

لویی را Churchill Downs باقی مانده کنتاکی دربی را. مسیر دستخوش چندین ارتقاء و بسط در سال های اخیر با سوئیت و حق بیمه صندلی. برخی مربوط به حوادث منجر به دربی — چنین به عنوان محبوب تندر بیش از لویی نمایش هوایی — باید نقل مکان کرد و به اوت امید ginning تا بهره رویداد اصلی. در این مسابقه رخ خواهد داد در یکی از این شهر شلوغ, سرگرمی, دوره, اما نمی تضاد با دانشگاه لوئیزویل فوتبال فقط چند بلوک دور. کاردینالز صورت ایالتی کارولینای شمالی در یک برنامه ریزی سپتامبر. 3 بازی اصلی.

هیچ طرفداران ؟

سال گذشته دربی و آن رقابت پایان درو 150,729 پس از آن قابل فهم است که Churchill Downs مقامات می خواهید برای اجرای دربی با طرفداران در غرفه امیدوارم پوشیدن big tits, رنگارنگ, کلاه و لباس در حالی که sipping juleps نعناع. در حال حاضر بهار نژادها خواهد شد و در ابتدا اجرا تماشاگر-رایگان. آن را سخت به تصور کنید مسابقه گوهر تاج رفتن بدون طرفداران, اما مربی و لویی بومی چاد قهوه ای نمی بر این باورند که کاهش این رویداد است. "من دربی با هیچ هواداران قبل از من آن را با هیچ دربی," او گفت:. "امیدوارم آن همه کار می کند در ماه سپتامبر است."

BETTORS

هر کسی که قرار Kentucky Derby آینده شروط هنوز زنده بلیط از جمله کسانی که شرط بندی بر روی اسب است که ممکن است واجد شرایط برای مسابقه اما در حال حاضر فرصت های بیشتر. 20 اسب زمینه است که معمولا bettor و اد DeRosa از BRISnet معتقد است این استخر از دربی کسانی خواهد بود حتی عمیق تر با زمان اضافی برای اسب به توسعه است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب