معترضان در روسیه و شرق دور برای تماس پوتین به استعفا

مردم در راهپیمایی طریق خاباروفسک روز یکشنبه در حمایت از سرگئی Furgal منطقه ای فرماندار دستگیر شد و پن

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 تیر 1399

مردم در راهپیمایی طریق خاباروفسک روز یکشنبه در حمایت از سرگئی Furgal منطقه ای فرماندار دستگیر شد و پنج شنبه.

عکس: Yevgenia Pustovit/زوما پرس

مسکو—راهپیمایی معترضان برای دومین روز در روسیه و شرق دور شهر خاباروفسک بیش از بازداشت یک منطقه ای فرماندار در یک صفحه نمایش تمرد روز پس از رئیس جمهور ولادیمیر Putinwon یک همه پرسی که می تواند طولانی قدرت خود را برای سال آمده است.

سرگئی Furgal که در سال 2018 شکست کرملین-حمایت نامزد در مسابقه برای فرماندار بازداشت شد پنج شنبه و پرواز به مسکو که در آن او است که برگزار می شود به مدت دو ماه در انتظار محاکمه خود به اتهام دست داشتن در قتل چند برخی از تجار و بازرگانان 15 سال پیش. آقای Furgal اتهامات را رد کرده است.

معترضان راهپیمایی از طریق مرکز شهرستان مسدود و ترافیک, حمل نشانه های مطلب "آزادی برای Furgal!" و "Furgal انتخاب ما است." اما در نشان می دهد نادر از مخالفت با کرملین جمعیت در خاباروفسک یک شهر تقریبا 4000 مایلی شرق مسکو همچنین شعار می دادند شعارهایی مانند "ما از قدرت در اینجا" "مسکو دریافت کنید!" و "پوتین گام پایین!"

سرگئی Furgal فرماندار خاباروفسک روسیه در منطقه مسکو در یک دادگاه جمعه.

عکس: dimitar dilkoff/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای پوتین در اوایل این ماه تضمین پیروزی در یک رای در اصلاحات قانون اساسی که هموار راه را برای او به گسترش دو دهه حکومت به 2036.

این تظاهرات نشان می دهد که نارضایتی آقای پوتین که رشد کرده در سال های اخیر بیش از یک کاهش اقتصاد و محدودیت در آزادی های فردی نیز percolating فراتر از شهرهای بزرگ مانند مسکو و سنت پترزبورگ به روسیه کشور ، آقای پوتین را تایید رتبه معلق در هوا در اطراف دو دهه اخیر 60 درصد در ماه ژوئن به پایین از 82 درصد در ماه آوریل سال 2018 با توجه به مستقل ناظر انتخابات Levada مرکز.

در حالی که منطقه ای تظاهرات بیش روزمره شکایت از قبیل بیمارستان تعطیل و یا دفع زباله تبدیل شده اند رایج در روسیه در سال های اخیر تظاهرات انبوه انتقاد آقای پوتین قانون بیشتر نادر است. اما آخر این هفته تظاهرات نشان می دهد که مقاومت در بسیاری از گوشه و کنار کشور قوی است با وجود آقای پوتین پیروزی قاطع در همه پرسی گفته تحلیلگران.

"Furgal بازداشت موجب اعتراض گسترده تر است که بسیار قوی شاخص های عمومی خوی گفت:" عباس gallyamov می سابق گفتار نویسنده برای آقای پوتین و یک مشاور سیاسی مستقر در مسکو است. "پوتین حامیان معمولا می گویند که این تنها مسکو hipsters که معترض هستند اما این نشان می دهد که مقاومت در برابر حکومت خود را بسیار گسترده تر در سراسر روسیه است."

برخی از آقای پوتین مخالفان بر این باورند فرماندار هدفمند در بخشی به دلیل محبوبیت خود را. شکست خود را از کرملین-حمایت نامزد در انتخابات فرمانداری بود یک ضربه به ایران و روسیه و حزب حاکم را در معرض آسیب پذیری خود را.

"او شده است یک مقابلهای فرماندار نمونه نادر از کسی که آنها را شکست" آقای gallyamov می گفت. "این یک پیام برای همه دیگر نامزدهای احتمالی توسط مخالفان گفت که هر کسی در معرض خطر است."

کرملین گفته است که آقای Furgal مورد یک موضوع برای دادگاه.

پوتین و روسیه را برجسته ترین رهبر مخالفان مورد ستایش قرار داد تظاهرات. آقای Navalny منطقه ای در خاباروفسک گفت در توییتر در روز یکشنبه که این تظاهرات نشان می دهد که چگونه قبلا غیر سیاسی مردم بیدار هستند و با ارائه یک مثال برای همه از روسیه است.

برخی از 78 درصد از رای دهندگان تصویب اصلاحات قانون اساسی در جولای 1 رفراندوم. بسته از تغییرات شامل تعدادی از اقدامات با هدف کاهش روسها اقتصادی درد میان یکی از بدترین شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 727,000 مردم در سراسر کشور.

اما روسیه رهبران مخالف و ناظران انتخابات ناودان رای به عنوان غیر دموکراتیک. روسیه اصلی مستقل نظارت بر انتخابات مجلس گفت: این شمارش صدها نفر از تخلفات انتخاباتی از کارفرمایان وادار کردن کارگران خود را به بازیگران آراء به محدودیت های اعمال شده بر ناظران مستقل.

روسیه همه پرسی

  • پوتین لغزش رفراندوم پیروزی ناودان توسط منتقدان
  • چه روسیه رای معنی پوتین ؟
  • روس ها رای برای تعمیرات اساسی است که می تواند در حفظ و پوتین در قدرت تا 2036

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که به خصوص در رابطه با ماده است که به طور بالقوه اجازه می دهد آقای پوتین در قدرت باقی می ماند برای یکی دیگر از 16 سال است. این امر او را طولانی ترین خدمت رهبر جمهوری روسیه در تاریخ مدرن فراتر دیکتاتور شوروی جوزف استالین که حکومت برای تقریبا سه دهه است.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov است را رد کرد انتقاد مورد ستایش قرار داد و نتایج را به عنوان یک پیروزی و "رای اعتماد در پوتین رئیس جمهور."

این منطقه خاباروفسک ثبت شده یکی از پایین ترین سطوح حمایت در همه پرسی با 62% رای گیری به نفع. آقای Furgal شده است به طور گسترده ای محبوب در این منطقه پس از خود را تا سال 2018 پیروزی در انتخابات.

شنبه تجمع در حمایت خود را جمع آوری حداقل 10 ، 000 نفر, مقامات گفت: در حالی که رسانه های محلی و سیاستمداران مخالف قرار دادن شماره در 30 ، 000 تا 40 ، 000 است. صدها نفر به خیابان ها ریختند روز یکشنبه با توجه به گزارش های خبری.

آقای Furgal بازداشت شد پنج شنبه و دستور داده بود برگزار شد و در زندان به مدت دو ماه در روز بعد. کمیته تحقیق روسیه که پروب عمده جرایم گفت: آقای Furgal بود به اتهام دستور قتل و اقدام به قتل چند تجار و بازرگانان در سال 2004 و 2005.

ولادیمیر Zhirinovsky رهبر آقای Furgal را ملی متمایل به حزب لیبرال دموکرات را متهم کرد که مقامات با استفاده از "استالین دوران روش." آقای Peskov روز جمعه به نام مقایسه "نامناسب" و "اساسا اشتباه است."

نوشتن به Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب