پوتین جاه طلبی های جهانی در حال طرح میتوانست توسط Coronavirus را با تلفات سنگین در روسیه

توسط یاروسلاو Trofimov نزدیک یاروسلاو Trofimov بیوگرافی @yarotrof YaroTrofimov یاروسلاو.trofi

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 17 خرداد 1399

مسکو—ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را پرورش دقت تصویر به عنوان یک استراتژیست ارشد رنج می برد در خانه و خارج از کشور به عنوان کشور, هایش با جهان سوم بزرگترین coronavirus caseload و انقباض اقتصادی است که می تواند به محدود کردن روسیه جاه طلبی های جهانی.

در ماه مارس, در ابتدا از این بیماری همه گیر کوروناویروس, روسیه به دنبال سرمایه گذاری در بحران buttressing بین المللی آن ایستاده است. در حالی که اتخاذ چند شرکت احتیاطی در مسکو فرستاده planeload از تجهیزات پزشکی به آمریکا و اعزام نظامی پزشکان به ایتالیا و سرعت بهره برداری از یک لحظه کوتاه که رم را در آمریکا توقیف شد محموله از ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی به کشور است.

پس از آن بیماری و همزمان سقوط قیمت نفت—آمار روسیه خود را.

آقای پوتین دودل برای هفته بیش از اینکه به تحمیل یک مستند که در نهایت به اثر رفت در مسکو و سپس کانون عفونت در مارس 29. این تصمیم مجبور آقای پوتین برای به تعویق انداختن همه پرسی در تنظیم مجدد خود را در انتخابات ریاست محدودیت ها و سوراخ کردی مه 9 جمعی جشن 75 سالگرد پیروزی اتحاد جماهیر شوروی در برابر آلمان نازی است.

هر چند ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپایی مانند انگلیس نیز به کندی پاسخ روسیه لرزشی به شدت در تضاد با سریع و کارآمد تصمیم گیری های این کشور همسایه است. از فنلاند به خیلی از اروپای مرکزی و شرقی و به گرجستان دولت همراه روسیه مرز در محل قرار داده coronavirus محدودیت بسیار سریعتر و در حال حاضر در حال ظهور از این بیماری همه گیر با محدود عفونت و مرگ و میر.

مسکو در طول مستند در اواسط ماه آوریل است.

عکس: سرگئی Fadeichev/TASS /زوما پرس

در آخرین شمارش وجود دارد 458,689 coronavirus موارد در روسیه پس از آمریکا و برزیل با توجه به آمار رسمی. کسانی که آلوده شامل نخست وزیر میخائیل Mishustin و آقای پوتین خود را سخنگوی. روسیه اعداد رسمی و به خصوص اعلام نرخ مرگ و میر بیش از 1% به خوبی زیر که از کشورهای دیگر کشیده شده اند نمي شود. مقامات روسی گفت: پایین بودن مرگ و میر است که به دلیل گسترده و تست اولیه قرنطینه اقدامات است. روسیه آمار در ابتدا تعداد مرگ و میر در میان coronavirus بیمارانی که مشکلات بهداشت و سلامت دیگر هر چند که روش شده است تجدید نظر شده است.

درک Coronavirus

  • آنچه که در مورد کوروناویروس | en Español
  • ردیابی: Coronavirus مورد شمارش

به جای جهش به عمل به عنوان او در طول بحران های گذشته آقای پوتین عقب نشینی به محل اقامت خود را در نوو-Ogaryovo در خارج از مسکو هنگامی که ویروس غرق بیمارستان های پایتخت در ماه آوریل است. از کشور خود عقب نشینی آقای پوتین گفت: منطقه ای فرمانداران شد که در آن مسئولیت خود را برای مهار این بیماری—یک هیئت از قدرت غیر معمول برای یک رهبر است که دهه را صرف تمرکز قدرت. که سردرگمی نبود از دست رفته در بسیاری از مردم عادی روسیه با وجود همه تبلیغات ارج آقای پوتین عقل و رهبری پیش از همه پرسی در حال حاضر موکول به ماه جولای است.

بیست و پنج درصد از روس ها به نام آقای پوتین در ماه مه در میان سیاستمداران آنها اعتماد بیشتر از 35 درصد در ژانویه و 59 درصد در سال 2017, با توجه به روسیه تنها مستقل ناظر انتخابات, Levada مرکز.

"داخلی در پاسخ به این ویروس نشان داده است بی کفایتی مدل در اینجا گفت:" الکساندر Gabuev یک عضو ارشد در دانشگاه کارنگی مسکو ، "نگرش به پوتین تغییر کرده است به شدت. حتی کسانی که نمی بینم آن را تا به حال متوجه امروز که او نه پدر ملت اما در عوض نه-بسیار-صالح مرد در حال اجرا و نه بی کفایت تیم است."

مقامات در خارج از کشور نیز توجه است. "آنچه که در روسیه اتفاق می افتد بسیار غم انگیز است" گفت: لیا Quartapelle یک نماینده مجلس از ایتالیا با ائتلاف حاکم. "ترکیبی از اقتصادی و بهداشت عمومی بحران چشمگیر است و نشان می دهد چقدر شکننده سیستم وجود دارد این است که با وجود همه چیز است که پوتین شده است گفت: این همه سال."

آقای پوتین خطاب به مسیحیان ارتدوکس در عید پاک, مارس 19 از اقامت در خارج مسکو است.

عکس: الکسی druzhinin/SPUTNIK /خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات روسیه اختلاف این ارزیابی را با اشاره به شدید تر ویرانی در شهر هایی مانند لندن یا نیویورک. "ما باید اجتناب شود بدترین سناریو از این نوع است که باز شدن در چند تا از جهان کلانشهر گفت:" شهردار مسکو سرگئی سوبیانین.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: روسیه مواجه شده همان مشکلات در به دست آوردن تجهیزات حفاظت فردی به عنوان دیگر کشورها و دولت عمل کرده بود سریع به واردات تجهیزات لازم و تولید داخلی تامین کند.

"ما حتی قادر به ارائه کمک به تعدادی از کشورها گفت:" در یک پیام در تلگرام.

بازگشت در ماه مارس, اعزام بیش از 100 نیروهای روسی به شهر برگامو با مشخصات بالا امر است که درگیر نظامی روسیه فرود هواپیما در نزدیکی رم و یک ستون bedecked با پرچم رانندگی در سراسر ایتالیا بود به نماد نفوذ روسیه و قدرت است. در حالی که ظاهر آن را به یک موفقیت بزرگ برای کرملین تبلیغات دستگاه تقویت میهن پرستی و نشان روسها که در جنگ جهانی دوم آنها می تواند نجات سپاسگزار اروپا از یک دشمن مشترک.

"برای مصرف داخلی این هواپیما قرار بود برای ایجاد یک تصویر از روسیه به عنوان یک واحه از ثبات که از آن کرملین می تواند کمک به, اروپا, حتی زمانی که آنها نمی تواند کمک کند خود گفت:" والری Solovei استاد سابق روابط عمومی در مسکو در موسسه دولتی روابط بین المللی.

هنوز آوریل روسیه تلاش شروع به معکوس. زمانی که یک روزنامه چاپ مقاله که در مورد سودمندی از روسیه کمک های وزارت دفاع روسیه هشدار داد نویسنده: "Qui fodit foveam, حادثه در eam." لاتین ضرب المثل ترجمه را به عنوان "هر کس حفر قبر به آن می افتد."

به عنوان یک تهدید روسیه در بیانیه ای باعث داد و بیداد. در پاسخ ایتالیایی دفاع و وزرای خارجه گفت: مسکو که "آزادی بیان یک ارزش اساسی در کشور ما است."

یک بخش بیمارستان در مسکو برای Covid-19 بيمار.

عکس: استانیسلاو Krasilnikov/TASS /زوما پرس

یک بیمار در بخش مراقبت های واحد از مسکو بیمارستان.

عکس: استانیسلاو Krasilnikov/TASS /زوما پرس

روسیه نیروهای چپ ایتالیا در ماه مه. پس از آن, اما, نارضایتی بیش از روسیه چگونه رفتار همه گیر شد زیاد. گزارش تلویزیون از planeloads از کمک های ارسال شده به غرب در تقابل با اقتصادی درد بسیاری از روس ها بودند شروع به احساس دست اول از مستند اقدامات و وعده های برآورده نشده از حمایت دولت. تا کنون مسکو گفت: این هزینه تنها $26 میلیارد از آن $165 میلیارد rainy-day مستقل-صندوق ثروت اقتصادی-اقدامات پشتیبانی می کند. روس ها گرفته اند به رسانه های اجتماعی خود را برای ابراز خشم و انزجار بیش از شرایط در بیمارستان های ویران که کوتاه هستند در PPE و که در آن کارگران پزشکی نیست دریافت محرک چک از آنجا که $1,100 که آقای پوتین قول داده بود آنها را به صورت زنده از تلویزیون.

"پوتین باعث می شود این حرکات بزرگ به کشورهای دیگر در حالی که مردم کشور خود هستند و بدون تجهیزات حفاظت شخصی بدون پول و یا مناسب سیستم پزشکی گفت:" لو Gudkov مدیر Levada مرکز. "مردم خشمگین بیش از آن."

زمانی که آقای پوتین قبلا در مواجهه افکار عمومی و فشارهای اقتصادی در خانه او ضمیمه اوکراین در شبه جزیره کریمه در سال 2014 و حمله این کشور Donbas در منطقه است. این حرکت موجب یک "کریمه اجماع" جرقه ملی شور و تقویت آقای پوتین محبوبیت با وجود وخامت اقتصاد است.

داخل مسکو کافه در ماه مارس به عنوان آقای پوتین در صفحه تلویزیون تحویل یک آدرس به ملت.

عکس: آندره Rudakov/مهر نیوز

برخی از همسایگان روسیه از ترس که مسکو ممکن است مشابه را انتخاب کنید راه خروج از بحران در این زمان با اشاره به تشدید درگیری ها در Donbas و گسترش اخیر روسیه, دخالت نظامی در لیبی جنگ داخلی در کنار نصب کمپین دروغ به نوسان غربی ، وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف در یک اخیر op-ed در یک روزنامه متنبه کشورهای اروپایی برای "دعوت از نیروهای خارجی"—یک مرجع برای سربازان آمریکایی مستقر به عنوان بخشی از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی تعهدات. روسیه به وزارت دفاع نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

"آنها با استفاده از این ویروس به عنوان یک سرپوش و پوششی برای ادامه تجاوز" لیتوانیایی وزیر خارجه Linas Linkevicius در مصاحبه ای گفت:. روسیه دارای یک سنت با استفاده از یک ناسیونالیست "چسب" برای سرپا نگه داشتن خود را حاکم بر سیستم هنگامی که چیزی را اشتباه می رود و این درس را از تاریخ باید توجه شود, او گفت:. "ما باید هوشیار," او اضافه شده است.

در عین حال بعید است که چنین تاکتیک هایی کار می کنند یک بار دیگر گفت: Andrey Kortunov مدیر کل روسیه در امور بین المللی شورای مسکو فکر می کنم تانک.

"به عنوان کریمه اجماع unravels و جامعه در روسیه مانند جاهای دیگر—تبدیل درون" او گفت:, "شما می توانید دیگر استفاده از واقعی یا گمراه کننده سیاست خارجی پیروزی برای جبران مشکلات اجتماعی و اقتصادی تبدیل خواهد شد که بسیار قبر."

نظامی روسیه در ایتالیا بسته تجهیزات پس از مطابق با اصول بهداشتی خانه برای افراد مسن مبتلا به بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل ماه آوریل.

عکس: فرانسیسکا Volpi/مهر نیوز

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه خواهد coronavirus بحران تاثیر می گذارد رئیس جمهور پوتین در دراز مدت ایستاده ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به یاروسلاو Trofimov در yaroslav.trofimov@wsj.com و توماس بیشه در thomas.grove@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de