پوتین لغزش رفراندوم پیروزی ناودان توسط منتقدان

حمایت عمومی برای ولادیمیر پوتین مهم است که روسیه وارد یک رکود عمیق است. عکس: الکسی Druzhinin/آسوشی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 12 تیر 1399

حمایت عمومی برای ولادیمیر پوتین مهم است که روسیه وارد یک رکود عمیق است.

عکس: الکسی Druzhinin/آسوشیتد پرس

مسکو—روز بعد از لغزش رای که سمان ولادیمیر پوتین رئیس جمهور تلاش برای طولانی خود باقی ماندن در قدرت تا یکی دیگر از 16 سال منتقدان ناودان همه پرسی به عنوان غیر دموکراتیک در حالی که حامیان نتایج ستایش به عنوان اعتبار سیاست های خود.

نتایج اولیه نشان داد که 78 درصد از رای دهندگان شنبه تایید روسیه بزرگترین قانون اساسی تعمیرات اساسی پس از پایان اتحاد جماهیر شوروی است که شامل یک ارائه بازنشانی ریاست جمهوری محدودیت برای آقای پوتین و اجازه می دهد او را به طور بالقوه باقی ماندن در قدرت تا 2036. این امر او را طولانی ترین خدمت رهبر جمهوری روسیه در تاریخ مدرن فراتر دیکتاتور شوروی جوزف استالین که حکومت برای تقریبا سه دهه است.

حمایت وسیع تأکید آقای پوتین گرفتن در قدرت و ارزش روس ها در محل ثبات و تداوم تحلیلگران و رای دهندگان گفت. روسیه و کمیسیون مرکزی انتخابات گزارش داد که 68 درصد میزان مشارکت. اما یکی از روسیه مناطق رای به نفع با مسکو ضبط 65% پشتیبانی و سنت پترزبورگ دومین شهر گزارش 78%. نتایج نهایی اعلام خواهد شد جمعه.

مربوط تصویری

در طول بیش از 20 سال در قدرت ولادیمیر پوتین مواجه شده است و تعدادی از چالش ها اما coronavirus ممکن است خود بزرگترین آزمون نشده است.

در روز پنج شنبه آقای پوتین تشکر روس ها خود را "حمایت و اعتماد" در طول یک تصویری دیدار با پیروزی کمیته های کرملین حمایت نهاد مشورتی و گفت که روسیه نیاز به ادامه همان مسیر است.

"ما هنوز هم بسیار آسیب پذیر در بسیاری از راه های ما انجام داده اند ما بهترین ما نیاز به ثبات داخلی و هم برای تقویت کشور و همه نهادهای آن" آقای پوتین گفت.

رای تقویت آقای پوتین دو دهه قاعده جلوگيري از حمایت او را برای ادامه آنچه تحلیلگران می گویند به طور فزاینده ای سیاست های استبدادی از جمله محدودیت هایی در مخالفت و آزادی اینترنت.

"با این رای او اثبات به سیستم است که او هنوز هم فرمانده کل قوا گفت: دولت سابق مشاور کنستانتین Gaaze یک مسکو بر اساس تحلیلگر سیاسی.

بیشتر روسیه اخبار

  • روسیه زیردریایی آزمون ناتو
  • Coronavirus گونه های روسیه به دوران شوروی نظام سلامت
  • روسیه را تقویت می کند جای پایی در لیبی

این Golos جنبش برای دفاع از رای دهندگان حقوق روسیه اصلی مستقل نظارت بر انتخابات گفت که آن را شمارش صدها نفر از تخلفات انتخاباتی از کارفرمایان وادار کردن کارگران خود را به بازیگران آراء به محدودیت های اعمال شده بر ناظران مستقل.

به همان اندازه نگران گفت: گریگوری Melkonyants گروه co-رئیس شد اختلاف در مبارزات فرصت برای حامیان و مخالفان اصلاحات. کسانی که در حمایت از تغییر قانون اساسی به حال دولت بودجه و پخش برنامه های تلویزیونی در میان دیگر منابع برای کمک به دریافت پیام خود را در حالی که مخالفان اصلاحات بود و چند فرصت برای انتقال پلت فرم خود آقای Melkonyants گفت.

"Golos نمی کند و ارزیابی این انتخابات را آزاد و منصفانه" او گفت:.

اتحادیه اروپا سخنگوی پیتر Stano ابراز تاسف کرد که رای دهندگان شد و دسترسی به اطلاعات و متعادل در اجرای نظرسنجی و گفت: اتحادیه اروپا انتظار می رود روسیه به بررسی گزارش از بی نظمی.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که به خصوص در رابطه با ماده است که به طور بالقوه اجازه می دهد آقای پوتین در قدرت باقی می ماند تا 2036.

"در سراسر جهان به عنوان یک اصل مهم ایالات متحده مخالف اصلاحات قانون اساسی که به نفع امتیازهای یا گسترش نظر خود را در دفتر ویژه در جاهایی که شرایط لازم برای آزاد و عادلانه و دموکراتیک فرآیندهای فاقد" سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus گفت.

او گفت که این گزارش بی نظمی به دنبال "یک الگوی روسیه از خفقان از صدای انتقادی از دولت محدودیت در آزادی های اساسی و ایجاد یک ناهموار زمین بازی وقتی که می آید به رای گیری و انتخابات است."

پوتین و روسیه را برجسته ترین رهبر مخالفان گفت که این نتایج "جعلی و دروغ است." در توییتر در روز پنج شنبه او به نام حامیان او در انتخابات پارلمانی ماه سپتامبر انتخابات و اعتراض به دلیل "بهترین واکنش به آنچه اتفاق افتاده است و نه ناامیدی و اضطراب اما بسیج" به شکست آقای پوتین روسیه متحد ،

روسیه و کمیسیون انتخابات گفت: هیچ گزارش از موارد جدی نقض حقوق بشر در طول چهار رای و بیش از 520,000 ناظران از جمله سازمان های عمومی و سیاست های احزاب اجازه داده شد به دنبال رای گیری روش.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov مورد ستایش قرار داد و نتایج را به عنوان یک پیروزی و "رای اعتماد در پوتین رئیس جمهور." نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: نتیجه "تایید مردم برای حمایت از [آقای پوتین] البته برای توسعه کشور است."

حمایت عمومی مهم است که روسیه وارد یک رکود عمیق با توجه به خرید اینترنتی از coronavirus و پایین قیمت نفت تشدید سقوط استانداردهای زندگی در سال های اخیر.

بسته از تغییر قانون اساسی شامل اقداماتی مانند تضمین حداقل دستمزد سالانه حقوق بازنشستگی را افزایش می دهد با هدف کاهش روسها اقتصادی درد میان یکی از بدترین شیوع این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 660,000 مردم در سراسر کشور.

"مردم می خواهند به این باور در روسیه به عنوان یک اجتماعی دولت گفت:" کنستانتین Kalachev یک تحلیلگر سیاسی سابق و مشاور کرملین. "ما 1% از جمعیت که دارای 70 درصد از ثروت کشور و مردم می خواهند بیشتر و عدالت بیشتر برابری."

اصلاحات نیز برجسته آقای پوتین به طور فزاینده ای سنتی و ایدئولوژی ناسیونالیستی ناظران می گویند. آنها شامل یک ماده موثر ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و حفظ روسها "ایمان به خدا" است. یکی دیگر از ارائه تضمین های قانون اساسی outranks معاهدات بین المللی و حقوقی احکام—یک نگرانی برای برخی از طرفداران حقوق که به دنبال عدالت در دادگاه اروپا.

"پوتین با وسواس ایده حاکمیت" آقای Kalachev گفت. و برای روس ها "با موضوع نا امیدی و از دست دادن غرور ملی, هویت حاکمیت و میهن پرستی هستند چیز مهم است," او گفت:.

نوشتن به Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com و ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن