مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر موکول برای 7 ژوئن

به چین به تعویق افتاد افتخار QuikTrip 500 خودرو مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر موکول شده است برای روز

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 26 اردیبهشت 1399

به چین به تعویق افتاد افتخار QuikTrip 500 خودرو مسابقه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر موکول شده است برای روز شنبه, ژوئن 7.

نسکار مسابقه اجرا خواهد شد بدون تماشاگر.

علاوه بر این, Xfinity سری EchoPark 250 و کامیون سری دامپزشک Tix/کمپینگ جهانی 200 بودند اجرا در شنبه 6 ژوئن نیز بدون تماشاگر.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ به چراغ سبز برای مسابقه که در اصل برنامه ریزی شده برای 15 مارس به تعویق افتاد اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. نسکار شده است در وقفه پس از به تعویق افتادن.

"من می خواهم برای تشکر از همکاران ما با نسکار و آتلانتا موتور جاده سریع السیر برای تطبیق با محافظت از سلامت عمومی در سراسر مبارزه ما با COVID-19," کمپ گفت: در بیانیه ای اعلام موکول مسابقه. "همانطور که ما در ادامه اندازه گیری فرایند بازگشایی دولت ما, من با اعتماد به نفس در طرح خود برای بازگشت به مسابقه با خیال راحت و من هیجان زده برای پیوستن به مشتریان در سراسر کشور در جشن چین افتخار QuikTrip 500 آمده ژوئن."

این QuikTrip 500 خواهد بود تلویزیونی توسط FOX در 3 p. m. در ژوئن 7. کامیون سری خواهد بود شروع در 1 p. m. و تلویزیونی توسط FS1 و Xfinity سری آغاز خواهد شد در 4:30 p. m. و تلویزیونی توسط FOX در ژوئن 6.

نسکار است بازگشت به مسابقه با حوادث این ماه لگد زدن با یک مسابقه در دارلینگتون در روز یکشنبه. مختصر از برنامه های که قبلا منتشر شد ممکن است که همچنین شامل نژادها در شارلوت. در همه وجود خواهد داشت چهار مسابقه در 11 روز بین این دو آهنگ.

در علاوه بر این به آتلانتا موتور جاده سریع السیر نژاد به تازگی اعلام کرد نسکار برنامه شامل مسابقه در بریستول در مارس 30-31, Martinsville در ژوئن 10, حیاط-میامی در ژوئن 13-14 و Talledega در ژوئن 20-21.

<url> در گزارش آوریل که AMS مسابقه خواهد بود موکول در ماه ژوئن 7.

"من می خواهم برای تشکر از فرماندار برایان کمپ و هر یک از دولت های محلی و مقامات بهداشتی است که ما با کار می کرد به منظور توسعه یک طرح برای بازگشت به مسابقه" AMS مدیر کل براندون Hutchison در بیانیه ای گفت. "هنگامی که نسکار می آید به آتلانتا موتور جاده سریع السیر چشم کل ورزش جهان را در گرجستان برای چین افتخار QuikTrip 500 و ما قصد داریم برای قرار دادن در یک نمایش بزرگ است."

نسکار زد دیتونا 500 Penzoil 500 در لاس وگاس و FanShield 500 در ققنوس به شروع فصل قبل از به تعویق انداختن برنامه روز قبل از مسابقه در آتلانتا در ماه مارس است.

به دلیل وجود خواهد داشت بدون تماشاگر آخر هفته ticketholders برای چین افتخار QuikTrip 500 ممکن است انتخاب کنید برای دریافت یک رویداد اعتباری برای مبلغ پرداخت شده به علاوه 20 ٪ اضافی را انتخاب کنید و یا برای دریافت هزینه کامل از قیمت خرید خود. این رویداد اعتباری اعمال می شود نسبت به هر گونه پذیرش, از جمله, اما نه محدود به, جایگاه صندلی زمین زیر کشت بلیط اردو فن مهمان نوازی و گودال عبور می کند. 120% رویداد های اعتباری می تواند مورد استفاده قرار گیرد در طول باقی مانده 2020 یا 2021 فصل برای نسکار تحریم رویداد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب