راهنمای خرید قایق بادی

این تفریح به طور مجزا در نخستین سایت اسکی روی آب خاورمیانه در جزیره کیش، انجام می گیرد و امکان 12 نفر به طور

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این تفریح به طور مجزا در نخستین سایت اسکی روی آب خاورمیانه در جزیره کیش، انجام می گیرد و امکان 12 نفر به طور هم زمان در این محل وجود دارد. در نهایت، در سمت چپ میتوانید قفس فلزی دیگری را ببینید که بر روی یک چاه آویزان است؛ درست مانند آسیاب بادی قفس فصل یک که باید از افتادن گنج به درون چاه ممانعت میکردید. به تخته چوبی که درب چاه را بالا نگه میدارد شلیک کنید، سپس وقتی که تخته چوبی در چاه را بست، میتوانید به قفس فلزی شلیک کنید و آویز مروارید را به دست آورید. در خارج از کلبه به درخت نگاه کنید و میتوانید قفس فلزی دیگری را ببینید. پس از جدا شدن از تاجر، مسیر جنوب شرقی منطقه را دنبال کنید تا به منطقه دره (Valley) برسید. اکنون برای خروج از این منطقه، مسیر خود را به سمت شمال شرقی طی کنید. در جزیره کیش برنامه هایی در سالن های مجزا برگزار می شود که به آن ها جنگ های شبانه کیش می گویند. اما در بین آن ها تفریحاتی نیز وجود دارند که در کنار هیجان، آرامش را نیز به علاقه مندان منتقل می کنند. جنس بدنه این قایق ها از pvc است و دارای کف باد شونده دو جای باد در کف و دیواره برای ایمنی هستند.

 Da ta has been creat​ed ​by G᠎SA  Con tent᠎ G enerator᠎ D emover᠎si on᠎.

کف آلومینومی: برای ساخت این مدل یک آلومینیوم محکم و بادوام به بدنه قایق جوش داده شده است. از اتاق بیرون بروید و پس از باز شدن در، تاجر را میبینید که به شما اشاره میکند. از اتاق بیرون بروید و پس از باز شدن در را تاجر به شما اشاره می کند. به پشت منطقهای که نردبان در آن قرار داشت بروید. برای به دست آوردن نشان کلیسا، هر دو سر را روی پایهها قرار دهید. اگر به صورت خمیده و از پشت به دشمن نزدیک شوید، میتوانید آنها را تنها با یک ضربه از پا درآورید. بالای پلهها یک تله انفجاری وجود دارد. از زیر تله خم شوید و عبور کنید تا روستایی به دنبال شما بیاید و در تله گیر کند و آسیب ببیند. این در شما را به یک اتاق کوچکتر هدایت میکند که میتوانید کلید کوچک مورد نیاز را در جعبه سمت چپ پیدا کنید. به کلیسا برگردید در سمت راست اتاق اصلی قدم بزنید و کابینت را در انتها باز کنید تا یک صفحه آبی پیدا کنید. اما اگر نمیخواهید که به دنبال کتاب بگردید، راه حل معما از چپ به راست، محصول کشاورزی، خوک، بچه (Crops - Pig - Baby) میباشد.

می توانستید زودتر آنها را چاقو بزنید، اما تیراندازی با تفنگ دستی شما بسیار ساده تر است. در محیط بیرون، شما اولین بشکه قابل تخریب بازی رو پیدا میکنید که میتوانید با ضربه زدن به وسیله چاقو آن را بشکنید. شما برای نصب و راهاندازی قایق بادی تفریحی خود نیاز به یک پمپ باد دارید تا بتوانید آن را باد کرده و استفاده کنید. قایق بادی اینتکس مدل ۵۸۳۲۹ بی شک یکی از پرفروش ترین محصولات کمپانی محبوب Intex است که به تازگی روانه بازار شده و در مدت کوتاهی توانسته به فروش فوق العاده ای دست یابد.این وسیله بادی یک گزینه بی نظیر جهت بازی و شادی فرزند دلبند شما در آب های آرام و استخر های بزرگ است که در مقایسه با سایر محصولات مشابه کیفیت ساخت مثال زدنی ای به همراه دارد. برای تعمیرات بدنه اولین کاری که باید انجام شود این است که قسمت آسیب دیده قایق را پیدا کرده و آن را علامت گذاری کنید و سپس بر روی یک قسمت صاف و سیقلی بدنه را پهن کنید طوری که کاملا زیر قسمت سوراخ شده صاف باشد ، چسب تعمیرات در بسته خود یک وصله 20 سانتیمتری دارد که باید به اندازه نیاز از آن برش دهید و به چسب اینتکس آغشته کنید و بر روی قسمت آسیب دیده قرار دهید و بلا فاصله یک تیکه چوب ام دی اف و یا کتاب و هر وسیله ای که صاف و سیقلی است را بر روی وصله بگذارید در این مرحله شما به یک وزنه سنگین حدود 5 یا 6 کیلو گرم نیاز دارید ، وزنه را بر روی چوب یا کتاب قرار دهید و حدود 6 ساعت در همان حالت بگذارید تا به صورت کامل پنچر گیری شود و چسب نیز کاملا خشک شود.

در ضمن، اگر شما روستایی اره برقیدار را شکست دهید، یک زمرد به زمین میاندازد. ممکن است یک شرکت دارای چندین نوع قایق با نامهای مختلف باشد ولی همگی متعلق به یک برند خاص باشند که در ادامه دلیل نامگذاری و رنگبندی متفاوت آنها را به شما توضیح خواهیم داد. محصول مورد نظر به دسته بندی قایق تفریحی و مسابقاتی و جنگی تقسیم می شود که هر یک به نوبه خود در یک محوطه خاص قابل اجرا خواهد بود. وارد اتاق اصلی شوید و به گوشهای از درب بروید و یک کلید کوچک بردارید. در اجاق دوم میتوانید یک یاقوت کبود پیدا کنید. در طرف دیگر میتوانید یک صندوقچه حاوی یک یاقوت کبود پیدا کنید. قایق بادی یک محصول بادشو با طراحی بینظیر و منحصر به فرد است که دقیقا به شکل قایق های فایبرگلاس و چوبی میباشد؛ با این تفاوت که از ویژگیهای خاصی نسبت به آنها برخوردار است. از این رو این قایق بادی محصولی منحصر به فرد برای شرکت در مسابقات است. پس تا حد امکان سنگها و جواهرات خود را به صورت تنها به فروش نگذارید. اگر میخواهید سنگها و جواهرات خود را بفروشید، مطمئن شوید که سنگها و جواهرات قیمتی را در اقلامی مانند فلاگون قرار دادهاید، زیرا وقتی که این اجناس گرانبها در گنجهای دیگر قرار میگیرند، ارزش بسیار بالاتری پیدا میکنند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن