گزارش: Marcell Ozuna را دستگیر و پس از اختلاف داخلی

بریوز outfielder Marcell Ozuna رنج می برد و صورت آسیب بعد از پیدایش ضربه او را با یک ظرف صابون با توجه به گزار

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 خرداد 1399

بریوز outfielder Marcell Ozuna رنج می برد و صورت آسیب بعد از پیدایش ضربه او را با یک ظرف صابون با توجه به گزارش های متعدد.

پیدایش Ozuna دستگیر شد و پس از دو هفته بررسی و شارژ با باتری داخلی اندی اسلاتر از Fox Sports 640 در میامی برای اولین بار گزارش شده است. Ozuna آسیب به عنوان یک "کوچک پارگی."

بریوز کاهش یافته است به نظر.

Ozuna امضا یک سال 18 میلیون دلار در مقابله با بریوز این offseason. این تیم امیدوار است او می تواند جایگزین برخی از وسط-of-the-order قدرت از دست رفته زمانی که جاش دونالدسون امضا شده با مینه سوتا است. اگر وجود ندارد یک MLB فصل Ozuna را تبدیل به یک عامل رایگان بدون بازی به طور منظم فصل بازی برای بریوز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net