بازگشت از Coronavirus انتقاد شدید پکن در حال حاضر سخت ضربه رستوران

یک کارگر رستوران در نزدیکی خالی جداول ناهار خوری در پکن در روز پنج شنبه به عنوان بسیاری از مشتریان رس

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 30 خرداد 1399

یک کارگر رستوران در نزدیکی خالی جداول ناهار خوری در پکن در روز پنج شنبه به عنوان بسیاری از مشتریان رستوران از ترس عفونت را انتخاب کنید به دور ماندن.

عکس: tingshu وانگ/ایسنا

پکن—چند کسب و کار در چین سرمایه شده اند به عنوان ضربه coronavirus به عنوان رستوران که بسیاری از آنها مجبور به تعطیل برای ماه اخراج کارکنان و اضافه کردن وجود فروش takeout وعده های غذایی.

در حال حاضر تنها چند هفته پس از بسیاری از آنها تا به حال بازگشت به کسب و کار آنها رو به چشم انداز یکی دیگر از خاموش کردن طولانی مدت—و بسیاری از ترس است که آنها نمی خواهد زنده ماندن یک دوم رکود.

ردیابی: Coronavirus مورد شمارش

در ژوئن 11, پکن, شناسایی یک موج تازه از عفونت و باید پس از شناسایی بیش از 100 بیشتر موارد بسیاری از آنها را به Xinfadi بازار عمده فروشی در جنوب پکن که منابع تقریبا 80 درصد از این شهر میوه ها و سبزیجات است.

در پاسخ مقامات در اوایل این هفته مطرح هشدار به دوم بالاترین سطح که تعلیق مراسم عروسی و ضیافت ها و دیگر مجامع عمومی. آنها نیز لغو صدها پرواز و ممنوع ساکنان از ترک شهر بدون منفی نوکلئیک اسید تست.

این حرکت را فرستاده لرز از طریق چین سرمایه یکی از جهان ترین شدیدا کنترل شهرستانها در طول این بیماری همه گیر به دلیل اهمیت سیاسی و بزرگ آن جمعیت بیش از 21 میلیون.

جدید خوشه از عفونت در پکن دیده می شود مقامات بالا بردن coronavirus سطح هشدار, لغو پرواز و رول تست توده. وال استریت ژورنال جاناتان چنگ توضیح می دهد که چگونه شیوع تهدید چین بهبود اقتصادی و ریشه کنی ویروس تلاش. عکس: چن Zhonghao/زوما پرس

آن را به عنوان اولین بار در اطراف اقتصادی درد است به احتمال زیاد به طور نامتناسبی به عهده بخش خدمات به خصوص رستوران ها. بسیاری از آنها شده است به موضوع دقیق coronavirus محدودیت های اجتماعی و فاصله. ضمن بسیاری از مشتریان در حال انتخاب به دور ماندن از ترس عفونت است.

در غرب پکن Xicheng محبوب رستوران و متخصص در گوشت گوسفند و گوشت اردک کباب شده بود و تنها فقط شروع به انتخاب کنید تا حرکت پس از اولین coronavirus مربوط به خاموش کردن.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

چند روز پیش از این رستوران تا به حال بازگشایی آن اتاق ضیافت برای گروه های بزرگتر و تعدادی از شام تا به حال بازگشت به 80 درصد از پیش همه گیر سطوح گفت: خانم او یک مدیر در رستوران که تنها به نام خانوادگی او.

"پس از این اتفاق افتاده است" او آهی کشید. هر چند او تا به اطمینان مشتریان که رستوران نیست, منبع, مواد تشکیل دهنده آن از Xinfadi بازار بیش از یک دوجین اخیر موارد بیمار رستوران کارگران در سراسر شهر باید ترس را به مشتریان. در یک خوشه از عفونت هفت کارگران در یک رستوران تایید شد به کروناویروس; یکی بود بازدید Xinfadi بازار است.

در حال حاضر این شهر در حال کار به اداره نوکلئیک اسید تست برای همه از این شهر رستوران کارگران است.

پزشکی کارگر آماده به آزمون مردم برای Covid-19 در موقت مرکز آزمون در پکن در روز پنج شنبه.

عکس: stringer/شاتر

به عنوان با بسیاری دیگر از eateries Xicheng رستوران به سختی جان سالم به در اولین مستند دوره با فروش و ارائه lunchboxes با کباب کردن گوشت و برنج و سبزیجات است.

"ما فقط فشار دادن دندانها دندان های ما و معلق در آن وجود دارد" خانم گفت. "هر کس امیدوار بودم این به زودی پایان خواهد بود اما به نظر می رسد بی پایان در حال حاضر."

رهبران چین به ویژه در مورد کسب و کارهای کوچک که پر, خدمات, صنعت, که حساب برای بخش عمده ای از این کشور شغل و بسیاری از آنها کمتر از یک کوسن های مالی به آب و هوا از یک رکود طولانی مدت.

چین صنعت غذا تولید 4.7 تریلیون یوان ($664 میلیارد دلار فروش در سال گذشته, با توجه به برآورد توسط چین سرمایه بین المللی Corp. یک بانک سرمایه گذاری. داده پکن 4 درصد سهم ملی تولید ناخالص داخلی ، گلدمن ساکس اقتصاددانان گفت: مشتریان از روز شنبه که سیاست گذاران ممکن است به رول کردن بیشتر کاهش سیاست برای جبران این شهر را تنگ تر coronavirus کنترل.

در یک جلسه سه شنبه لی کچیانگ نخست وزیر چین متعهد به اطمینان حاصل شود که کوچکتر ارائه دهندگان خدمات یک دسته است که شامل رستوران ها می تواند به نفع از سیاست های جدید طراحی شده برای ارائه دسترسی آسان تر به کاهش هزینه های بودجه. او همچنین گفت: دولت با آزاد کردن پول بیشتر برای بانک ها به قرض دادن به شرکت های کوچکتر.

یک جامعه کارگر بازرسی ضد عفونی شیوه در یک رستوران در پکن Fengtai این هفته است.

عکس: لی شین/زوما پرس

آن را نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای لیانگ Xiaogang, 33, که قادر به بازگشایی کوچک خود را به رستوران ژاپنی در پکن Chaoyang در آوریل فاصله مشتریان خود را بیش از یک متر از هم جدا—به این معنی که او تنها قادر به جای نیم دوجین شام در یک زمان.

آقای لیانگ تا به حال به غیر روحانی کردن آشپز و پیشخدمت. او در بر داشت آن را سخت به انجام همه چیز را با خود و مبارزه با شام' شکایت کند اما او چند گزینه های دیگر.

همه گیر شده است به خصوص سخت برای او به دلیل آن نیست این نوع از کسب و کار است که به خوبی به تحویل. "این همه در مورد ناهار خوری در تجربه نزدیک شدن به یکدیگر و بهره گیری از خاطر" گفت: آقای لیانگ.

برای جبران از دست رفته ماه درآمد برخی از رستوران ها به کار ساعت های طولانی تر و آمد تا با راه های خلاقانه تولید فروش بیشتر.

دو هفته پیش مدیر یک برنج-ماکارونی رستوران در شمال پکن تصمیم به باز کردن برای صبحانه در بخشی به جبران ضرر و زیان از ماه درآمد از دست رفته در طول همه گیر اولین موج.

بازرسان طلبه ضد عفونی سوابق از یک رستوران در پکن Haidian منطقه در روز چهارشنبه.

عکس: رن چائو/زوما پرس

در حال حاضر با تجدید حیات spooking مشتریان او نگران در مورد نیاز به خاموش کردن دوباره.

"من امیدوارم که این است که برای پایان دادن به زودی" مدیر که شناسایی خود را به عنوان آقای یانگ, گفت:, و اضافه کرد که ترافیک پا تا به حال کاهش یافته است بیش از نیمی از آخر هفته گذشته. در طول چهار ساعت ناهار دو سوم از این رستوران دو ده جداول—به طور معمول full—sat اشغال نشده است.

اگر موج دوم گسترش عفونت در سراسر کشور و یا همچنان ادامه دارد برای چند هفته یا بیشتر آن شیرجه می تواند بسیاری از خدمات و صنعت و کارگران در حال حاضر در آستانه, به عمیق تر مشکل است.

وانگ Xiaoyou یک پکن از مانیکورزن هوبئی مرکزی در چین استان است که اولیه کانون شیوع کروناویروس در حال بازگشت به خانه قبل از سال جدید قمری در ماه ژانویه است. پس از coronavirus ضربه او صرف سه ماه در خانه بدون هر گونه کار یا درآمد.

هنگامی که این محدودیت برداشته شد, او با عجله به پکن با اتوبوس. اما در حالی که ناخن سالن که در آن خانم وانگ آثار بازگشایی در مه, کسب و کار نیست بازگشت به قبل از ویروس سطوح.

سرآشپزها در روز پنج شنبه منتظر در صف برای گرفتن تست های گرد جدید کروناویروس.

عکس: noel celis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با تنها ناچیز حقوق و دستمزد پایه و کمتر کمیسیون از حد معمول—خانم وانگ شد به طور متوسط دو مشتریان یک روز او نگران پوشش اجاره ماهیانه 5000 یوان ($705).

در حال حاضر ظهور مجدد coronavirus فلج کرده است, کسب و کار دوباره. برای دو روز گذشته خانم وانگ و پنج زن دیگر که فراموش ناخن و مژه در سالن دیده می شود مشتریان به صفر سقوط.

"تابستان به طور معمول زمان نخست برای ما اما در این سال می تواند بسیار سخت برای ما اگر ویروس همچنان به گسترش" گفت: خانم وانگ که آوردن خانه-ناهار پخته شده به کار به صرفه جویی در پول.

"در این سال است که واقعا بیش از حد سخت" او گفت:.

بازرسان در بازدید از بازارها و رستوران ها در روز چهارشنبه به پکن جنگ یک چشم انداز مثبت در Covid-19 موارد است.

عکس: رن چائو/زوما پرس

به اشتراک گذاری افکار خود را

اگر منطقه خود را باز کرده است تا شما نگران آن است که یک دوم shutdown ممکن است مورد نیاز است ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن