افزایش Coronavirus موارد در برلین سوخت نگرانی در مورد موج دوم

برلین دروازه براندنبورگ در روز جمعه. به عنوان محدودیت برای محدود کردن گسترش جدید کروناویروس ها برداشت

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 تیر 1399

برلین دروازه براندنبورگ در روز جمعه. به عنوان محدودیت برای محدود کردن گسترش جدید کروناویروس ها برداشته تعداد مورد افزایش یافته است در برخی از مناطق.

عکس: Maja Hitij/گتی ایماژ

برلین—ارتجاعی در Covid-19 نفر در برلین و در جای دیگر در اروپا سوخت رسانی در میان نگرانی های عمومی-مقامات بهداشت درباره موج دوم از عفونت پس از بلند کردن اجسام از مستندات در سراسر این قاره است.

در برلین روزانه جدید کروناویروس موارد شات بازگشت به سطح گذشته دیده می شود در ماه آوریل پس از هفته ثابت قرار می گیرند. برلین دولت در روز سه شنبه گفت: این امر شروع به اعمال جریمه برای نقض یک ماسک-پوشیدن نیاز است که در جای خود برای هفته اما نه اجرا.

در پرتغال مقامات مقصر افزایش عفونت های جدید در احزاب و دیگر رویدادهای اجتماعی و پایتخت آن لیسبون در روز دوشنبه ممنوع تجمع بیش از 10 نفر و دستور کافه ها و مغازه ها به 8 p. m.

این قیمت در دو پایتخت در حالی که نسبتا کوچک و در عین حال قابل مشاهده در سراسر اروپا می تواند دلیلی برای نگرانی در شهرستانها ایالات متحده آمریکا مانند نیویورک که در حال حاضر به آرامی بازگشایی پس از ضربه سخت توسط ویروس.

برلین هرگز coronavirus نقطه داغ و عفونت در حال افزایش است از بسیار پایین پایه ساخت آن را سخت به تشخیص این که آیا افزایش است که بخشی از یک روند پایدار یا موقت بر روی صفحه رادار. روزانه موارد جدید در برلین آمار پست-مستند اوج 130 روز جمعه پس از افتادن به تک رقمی در اوایل ممکن است.

مقامات در غرب آلمان قرار دادن شهر Gütersloh و همسایه شهرستان تحت یک مستند جدید در روز سه شنبه بعد از 1500 نفر متصل به یک محلی گوشت پردازش بوته آزمایش مثبت برای ویروس.

در حالی که برلین را تمدید شیوع بسیار کوچکتر از آن است که مربوط به دانشمندان دلیل آن به نظر می رسد نسبتا گسترش در سراسر شهرستان است که می تواند آن را سخت تر باشد.

دانشمندان فکر می کنم این افزایش می تواند عوامل متعددی از جمله افزایش غیر قانونی احزاب در هفته های اخیر بزرگ و منظم آخر هفته تظاهرات که پلیس تلاش کرده اند برای به اجرا درآوردن اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و بیشتر جدا شیوع بیماری های مذهبی و جوامع مهاجر.

یک تجمع در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع جلب انتقاد پس از 15,000 شرکت کنندگان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک و ایستاده شانه به شانه پر این شهر الکساندر مربع در 6 ژوئن.

"ما باید فرض کنیم که تجمعات از مردم نما قبر خطر بالقوه برای Covid-19 عفونت" گفت: سخنگوی وزارت بهداشت برلین دولت است.

Andreas Geisel, برلین, وزیر کشور, در پخش مصاحبه مقصر افزایش عفونت در "تستوسترون رانده مردان جوان" اشاره به گسترش غیر قانونی احزاب دیوانه در شهر, پارک, پس, تاریک, پس از بسته شدن در برلین باشگاه در ماه مارس است.

برلین پارک در روز یکشنبه.

عکس: Markus شرایبر/آسوشیتد پرس

شهردار برلین Michael Müller گفت: هر کسی گرفتار پوشیدن ماسک در مناطق تعیین شده مانند مغازه ها و قطار رفت و آمد می شود و جریمه بین €50 €500 ($57 $570).

"وجود دارد مناطق مسکونی که در آن عفونت تعداد در حال افزایش بسیار سریع اگر ساکنان بی دقت هستند و اصلا به دنبال قوانین" او گفت:. "در این بازگشایی فاز ما نیاز به نشان دادن مسئولیت نه فقط برای خودمان بلکه برای همسایگان ما است."

حداقل دو مسکونی بلوک در چند منطقه از شهر در حال حاضر تحت آزادانه اجرا قرنطینه پس از بیش از 100 نفر تست مثبت برای کوروناویروس. این مستند باعث تظاهرات از ساکنان.

Covid-19 و اروپا

  • عددی زبان Covid-19: A Primer
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس آزمون, درمان و واکسن
  • آلمان می بیند بزرگترین محلی Covid-19 شیوع پس از بلند کردن اجسام مستند (17 ژوئن)
  • آلمان حرکت می کند به تمیز کردن صنعت گوشت در میان Coronavirus موج (20 مه)

برخی از دانشمندان فکر می کنم این افزایش در موارد نیاز منجر به یک ویرانگر موج دوم عفونت, اما نشان می دهد که موارد می تواند به افزایش دوباره زمانی که محدودیت ها برداشته حتی پس از کاهش هفته وادار کردن مقامات به طور موقت reimpose برخی از اقدامات برای حفظ شعله ور شدن یو پی اس در چک.

دولت ها و جوامع خواهد شد و باید برای رسیدن به چنین عقب و جلو و باید همچنان به تمرین و اجرای اساسی پیشگیری از قوانین جدید اگر مستندات به اجتناب شود گفت: Jonas اشمیت-Chanasit یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه هامبورگ.

این می تواند یک چالش برای مقامات که آمده اند تحت تحت فشار اقتصادی و سیاسی به عقب حبس اقدامات است. روز سه شنبه در حالی آغاز اجرای ماسک-پوشیدن, برلین همچنین لغو برخی از محدودیت در مجامع عمومی به عنوان دیگر اسلامی و دولت انجام داده اند در هفته های اخیر.

آلمان اصلی اپیدمیولوژی موسسه رابرت کخ انستیتو گفت: این کشور از نزدیک تماشا coronavirus تولید مثل تعداد—اندازه گیری که چگونه سریع آن را در جمعیت افزایش یافته بود از زیر یکی به 2.88 تا حد زیادی با توجه به بسته بندی گوشت می آمد گیاه خوشه ای.

Lothar Wieler رئیس این موسسه گفت: آزمایش, برای تماشای ظاهر Covid-19 علائم حفظ فاصله فیزیکی و با پوشیدن ماسک در برخی از تنظیمات کلیدی برای اجتناب از موج دوم از عفونت.

"من مطمئن هستم که ما می توانیم جلوگیری از موج دوم اگر ما با استفاده از ابزار است که ما در حال حاضر تسلط حتی بدون درمان یا واکسن," او گفت:.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب