ریورساید نظامی باقی می ماند خوش به رغم فوتبال shutdown

نیک گرت بود یک مربی فوتبال دبیرستان در جنوب کالیفرنیا سه سال پیش زمانی که یکی از دوستان دوران کودکی خود را, Ja

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 خرداد 1399

نیک گرت بود یک مربی فوتبال دبیرستان در جنوب کالیفرنیا سه سال پیش زمانی که یکی از دوستان دوران کودکی خود را, Jason لذت بخش به نام او به گرجستان.

"ما بزرگ شدیم با هم" گرت گفت: از لذت های P. E. صندلی در کنار رودخانه نظامی در گینسویل. "او دلیل من برای این کار است. او گفت: ما می توانیم تاریخ را اگر شما استعداد خود را در اینجا."

و آنها را انجام داد. گرت نقل مکان کرد و در سراسر کشور برای تبدیل شدن به رودخانه نظامی مربی فوتبال در سال 2017 ساخته شده و دلپذیر خود دفاع هماهنگ کننده. در فصل دوم ریورساید برنده اول آن ECOWATCH بازی حذفی در تاریخ است.

این هفته زمانی که دیگر ECOWATCH تیم های فوتبال شروع مطبوع برای سال 2020 نجومی گرت باقی مانده بود به مقابله با خیره کننده اخبار — ریورساید نخواهد زمینه یک تیم فوتبال این سقوط به دلیل COVID-19.

با اعلام در مه, رودخانه شد اولین و تنها تا کنون ECOWATCH مدرسه برنامه ریزی به سقوط تیم های ورزشی.

"واکنش اولیه من این بود شوک در فکر داشتن یک فصل به خصوص با این گروه از سالمندان ما و آنچه که ما می خواهم انجام شده در طول چند فصل" گرت گفت. "در حال حاضر من فقط گذراندن وقت با پدر و مادر و بازیکنان و مربیان ساخت مطمئن شوید که آنها در حال OK و مربع دور و تکمیل یک طرح برای هر یک از آنها."

ریورساید یک مدرسه حدود 500 دانش آموزان در کلاس های 7-12. آن را اشغال همان دانشگاه در آن تاسیس شد در سال 1907. ریورساید دانشجویان تگرگ از 25 آمریکا و 30 کشور جهان است. حدود 90 درصد از آنها شبانه روزی بنابراین ایمنی چالش های محیط زیست که بیشتر از معمولی ECOWATCH-عضو مدارس.

چند سالمندان را انتخاب کرده اند به حرکت در. یکی Shad Dabney سه ستاره فوتبال استخدام با 27 دانش ارائه می دهد. Dabney به ثمر رساند 30 touchdowns آخر پاییز شد و همه امور خارجه بازیکن در فوتبال و بسکتبال. Dabney اعلام کرد هفته گذشته که او بازی خود را در فصل ارشد در چروکی بلوف زدن یک مدرسه دولتی در سالن شهرستان که در آن او بزرگ شده.

"این نوع از قلب شکستن که آنها لغو فصل" Dabney گفت. "آن را به سختی قادر به بازی با هم تیمی ها و مربی گارت و مربی دلپذیر است. من تا به حال ساخته شده است و روابط و ما احساس می کنیم می خواهم سال خوبی داشته باشید."

Dabney گفت: او هنوز هم مذاکرات به طور منظم با گرت و لذت بخش به خصوص برای مشاوره در استخدام. خود را ارائه می دهد عبارتند از: قدرت 5 و FBS برنامه های خدمات آکادمی و حتی مدارس آیوی لیگ. او 4.0 معدل.

Dabney گفت: او دوست داشت وقت خود را در کنار رودخانه. "این یک مدرسه خوب," او گفت:. "این کمک می کند تا ساخت, شخصیت, مدیریت زمان و چیزهایی شبیه آن. سپس شما باید این ورزش جنبه ای از آن است. وجود مربیان بزرگ تمام راه را در اطراف. این یک جای خوب."

گرت معتقد است این یک جای خوب بیش از حد. در غیر این صورت او ممکن است نقل مکان کرده ایم خود را. گرت شده است یک مدرسه بالا سر مربی در کالیفرنیا و کالج دستیار در مدارس. او ضرب و شتم از 70 محلی متقاضیان برای ریورساید ،

"وجود دارد کاملا چند از مدارس که رسیده و پرسید: اگر من می خواهم علاقه مند" گرت گفت. "اما من می خواهم به انجام آنچه که بهترین برای مدرسه. من اعتقاد راسخ در وفاداری و من می خواهم همه چیز را درست برای کسانی که بچه های باقی مانده به خصوص در این زمان از COVID و ناآرامی های اجتماعی است. ما قصد داریم برای ایجاد یک برنامه برای آموزش بچه های ما و همدلانه به آنها نیاز دارد."

ریورساید ندارد تابستان تمرینات و حتی در زمان عادی پس offseason مطبوع که از روز دوشنبه شروع برای بسیاری از ECOWATCH مدارس یک نگرانی نیست.

گرت هنوز هم قصد دارد به تمرین فوتبال این سقوط به امید اینکه دوباره به حالت عادی در بهار 2021. ریورساید تیم بسکتبال یک دولت حذفی مقدماتی دو فصل گذشته می تواند رزومه کاری در ماه اکتبر. آهنگ-و-زمینه برنامه که برنده یک دولت عنوان در سال 2018 است و انتظار می رود به قوی دوباره.

"من همیشه خوشبین نوع فرد" گرت گفت. "این است که یک جامعه نزدیک گره در اینجا — نظامی بخشی از آن دانشگاهیان دو و میدانی پدر و مادر همه کار با هم بسیار نزدیک است. ورزشی بسیار حیاتی برای سلامتی روحی از هر مرد جوان. من قصد دارم به آن را در اینجا اتفاق می افتد. آنچه من گفتن مردم در اینجا این است که ما هنوز به آمده است."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب