روسیه تصویب آنفولانزا دارو استفاده در برابر Covid-19

تصویب favipiravir باعث می شود آن را در میان برای اولین بار در یک مسابقه جهانی به پیدا کردن درمان برای

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 11 خرداد 1399

تصویب favipiravir باعث می شود آن را در میان برای اولین بار در یک مسابقه جهانی به پیدا کردن درمان برای کوروناویروس.

عکس: آندره Rudakov/مهر نیوز

روسیه وزارت بهداشت در روز شنبه تایید شده آنفلوآنزای دارو برای استفاده در مبارزه با کروناویروس پس از انتخابات گفت: تست های اولیه نشان داد بیماران بستری در بیمارستان که در زمان قرص بهبود سریع تر.

مواد مخدر شناخته شده به عنوان favipiravir حال تولید نتایج امیدوار کننده ای در برابر coronavirus در آزمایش اولیه در روسیه است. تصویب آن باعث می شود آن را در میان برای اولین بار در یک مسابقه جهانی به پیدا کردن درمان موثر و در نهایت یک واکسن برای ویروس.

دانشمندان غربی گفت: آنها می خواستند برای بررسی داده ها از favipiravir تست قبل از قضاوت در مورد اینکه کشورهای دیگر باید آن اضافه کردن به زرادخانه خود را از Covid-19 درمان است.

روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق دولت مستقل-ثروت صندوق ارائه شده است که تامین مالی به ChemRar گروه شرکت داروسازی پشت favipiravir دادگاه گفت: مواد مخدر در حال دریافت گواهینامه ثبت نام موقت تا پایان سال پس از نمایش "اثر بخشی بالا در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در طول آزمایش های بالینی."

موقت گواهی ثبت اجازه استفاده رایگان از این دارو بدون انتظار برای تکمیل تمام مطالعات به طور معمول مورد نیاز است.

این دارو را توسعه گفت: این دارو استفاده کرد و فقط در بیمارستان تنظیمات.

Favipiravir در ابتدا توسعه یافته به عنوان یک درمان آنفلوانزا توسط یک واحد از ژاپن Fujifilm منابع Corp. تحت نام Avigan. اصلی ثبت اختراع در مواد مخدر که با این نسخهها کار با محدود کردن توانایی RNA ویروس ها به تکرار منقضی شده آخرین سال, باز کردن راه برای دیگر شرکت ها برای توسعه آن است.

مسابقه Coronavirus درمان

  • ژاپن و چین با یکدیگر رقابت می شود تامین کننده جهانی از اثبات نشده Coronavirus مواد مخدر
  • FDA اجازه اضطراری استفاده از جلعاد مواد مخدر Remdesivir برای Covid-19 بيمار
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس آزمون, درمان و واکسن

"آن یافت شده است در آزمایشگاه تنظیمات به اثربخشی در برابر تعدادی از ویروس ها از جمله مواد مخدر-مقاوم در برابر آنفلوانزا تب هموراژیک مانند ابولا و Covid-19" دکتر گفت: Eric Coomes از بخش بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو است.

محققان در ژاپن و چین نیز تست favipiravir اثر در coronavirus. و کاخ سفید نشان داده است منافع قوی در فشار favipiravir به استفاده در ایالات متحده آمریکا وال استریت ژورنال گزارش کرده است.

ژاپنی محاکمه تمدید شده است به سه مکان در ماساچوست است.

ژاپن تایید Avigan به عنوان یک آنفولانزا مواد مخدر در سال 2014. آن را تنها به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه و درمان داده نشده برای بسیاری از بیماران تا حدودی به دلیل اینکه حیوانات آزمایش نشان داد آن را به طور بالقوه می تواند باعث نقص هنگام تولد.

دکتر Coomes گفت: در حالی که آن را هیجان انگیز بود برای دیدن امیدوار کننده مواد مخدر محاکمه جلوتر حرکت به سرعت جامعه علمی مورد نیاز به بررسی favipiravir داده و درک کنند که چگونه محاکمه شد, ساختار به ارزیابی نتایج.

"ما دیده ایم بسیاری از اطلاعات اولیه در مورد مطالعات قبل از انتشار و در قالب مطبوعات," او گفت:. "در نهایت آنچه که ما قضاوت خواهد کرد که همکار-بررسی نسخ خطی و با کیفیت از این روش است. ما در کار داده است."

در ایالات متحده Gilead Sciences , Inc.'s remdesivir اعطا شد اضطراری با استفاده از مجوز اوایل این هفته پس از یک کارآزمایی بالینی نشان داد آن کوتاه شدن زمان بهبودی بیماران بستری.

Remdesivir به صورت داخل وریدی تجویز شده است در حالی که favipiravir داده شده است به عنوان یک قرص.

روسیه با نزدیک به 400 ، 000 تایید coronavirus موارد کار کرده است برای پیدا کردن درمان موثر برای ویروس.

این کشور رتبه سوم در جهان برای تایید موارد پس از ایالات متحده و برزیل با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است. در حالی که تعدادی از عفونت های جدید شروع به فروکش کردن این کشور است که هنوز ثبت نام حدود 8000 نفر در روز است. بیش از 4500 نفر فوت کرده اند, مقامات روسی می گویند.

این کشور همچنین مسابقه برای تست های مختلف واکسن تلاش است که درگیر نظامی است. مقامات دولتی گفته اند که آنها به امید شروع یک کمپین واکسیناسیون با سقوط قبل از موج دوم عفونت می تواند ضربه زدن به کشور است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

"این کاملا مشخص است که مواد مخدر را به نظر می رسد قبل از واکسن اما کار باید انجام شود در هر دو جهت" دیمیتری Pushkar وزارت بهداشت مقام مسئول پژوهش به مواد مخدر در روسیه گفت: دولت مستند در یک dvd ریا نووستی هفته گذشته است.

روسیه و وزارت بهداشت گفته است: "زمان آن طول می کشد به راه اندازی favipiravir در بازار است. این RDIF و ChemRar گروه می گویند که بیش از 60 ، 000 مواد مخدر بسته عرضه خواهد شد و به بیمارستان های سراسر کشور در ماه ژوئن.

مواد مخدر توزیع خواهد شد در روسیه تحت نام Avifavir و رایگان خواهد بود برای شهروندان روسیه.

این دارو "را کاهش می دهد بار در مراکز درمانی و با توجه به ما تخمین می زند را نیز کاهش تعداد epidemiologically خطرناک بیماران حدود 50 ٪" کیریل Dmitriev, RDIF را اجرایی کنند.

در روسیه اولین کارآزمایی بالینی تصادفی از 40 coronavirus بيماران 65 درصد از کسانی که مصرف favipiravir آزمایش منفی برای این ویروس در عرض پنج روز حدود نیمی از زمان آن را در زمان برای درمان بیماران به بهبود این RDIF گفت. برخی از 90% از افراد مورد آزمایش منفی پس از 10 روز.

درجه حرارت بدن از 68% از بیماران مصرف favipiravir بازگشت به حالت عادی نصف به عنوان سریع به عنوان کسانی که در گروه کنترل این صندوق گفت.

تست و سپس پیشرفته به مرحله بعدی شامل 330 نسبتا بد بیماران در مسکو, سنت پترزبورگ و مناطق دیگر. که مطالعه ادامه دارد.

روسیه همچنین تست های مختلف coronavirus واکسن. تحقیقات بالینی در یکی از واکسن نامزدها توسعه یافته به طور مشترک توسط وزارت بهداشت و درمان و نظامی روسیه قرار است برای نتیجه گیری در پایان ماه ژوئیه.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: در اواسط ماه مه است که او امیدوار است که دیگر واکسن طراحی شده توسط Vector دولت مرکز تحقیقات ویروس شناسی و بیوتکنولوژی خواهد بود ثبت شده در ماه سپتامبر و خواسته است تا این مرکز در نظر گرفتن احتمال copyrighting آن است.

نوشتن به Lukas I. Mathslice در lukas.alpert@wsj.com و Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de