کاهش نرخ بهره به پایین ترین رکورد

روسیه به بانک مرکزی کاهش آن معیار نرخ بهره را با 0.25 درصد در روز جمعه. عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 4 مرداد 1399

روسیه به بانک مرکزی کاهش آن معیار نرخ بهره را با 0.25 درصد در روز جمعه.

عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

مسکو—روسیه, بانک مرکزی, کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم به عنوان coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا اقتصاد را به یک رکود عمیق, وادار کردن ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این هفته به تاخیر انداختن گل سرسبد $360 میلیارد برنامه های توسعه ملی توسط شش سال است.

این بانک در روز جمعه کاهش آن معیار نرخ بهره را با 0.25 درصد به 4.25% زیر یک درصد-نقطه برش در ماه ژوئن به یک فروپاشی شوروی سابق کم است. بانک حرکت باعث می شود وام به کسب و کار و مصرف کنندگان ارزان تر در اقتصاد ضربه سخت دوقلو اعتصاب مستندات و کاهش قیمت نفت است.

در یکی از starkest تصاویر اقتصادی خرید اینترنتی آقای پوتین روز سه شنبه خود را تنظیم مجدد سنگ بنای برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی اقتصاد و نصف فقر است. شناخته شده به عنوان پروژه های ملی این برنامه به تعویق افتاد تا سال 2030 از یک هدف اصلی از 2024 و دولت کاهش یافته و برخی از اهداف خود از جمله یک هدف برای روسیه تبدیل به یکی از پنج اقتصاد بزرگ. روسیه در حال حاضر در جهان 11-بزرگترین اقتصاد به عنوان اندازه گیری توسط اسمی تولید ناخالص داخلی در پشت کانادا و برزیل با توجه به داده های بانک جهانی.

تاخیر در پروژه های ملی که شامل توسعه در مقیاس بزرگ مانند جدید جاده های بین شهری با سرعت بالا راه آهن خطوط و گاز لینک قرار می دهد فشار اقتصادی بر آقای پوتین که در حال حاضر در مواجهه با مخالفت های مردمی پس از برنده شدن در یک همه پرسی در اوایل این ماه به او اجازه می دهد برای گسترش حکومت خود را تا 2036.

در هفته های اخیر تظاهرات توده ای در روسیه و شرق دور باعث دستگیری محبوب منطقه ای فرماندار باید دارای عقاید به یک موج نارضایتی رو به رشد خود را بیش از قانون است. مسکو نیز دیده می شود تظاهرات علیه همه پرسی نتیجه و نارضایتی آقای پوتین که با صرف بیش از دو دهه در این کشور داریم.

کاهش استانداردهای زندگی باید سوخت گسترده نارضایتی عمومی در سال های اخیر و کمک به کاهش آقای پوتین را تایید امتیاز به پایین ترین سطح در دو دهه این بهار. اقتصاد بیشتر شده است تا توسط این ویروس با روسیه ضبط چهارم-بیشترین تعداد Covid-19 عفونت شمارش در جهان با بیش از 800,000. در همین حال جست و خیز در قیمت نفت در این سال آمار تولید صنعتی و بودجه درآمد یک سوم است که روسیه مشتق شده از نفت-و-گاز خرید و فروش.

به عنوان یک نتیجه تولید ناخالص داخلی روسیه کاهش 9.6 درصد به صورت سالانه در سه ماهه دوم سال جاری خود را ضعیف ترین عملکرد را در بیش از یک دهه با توجه به داده های رسمی. روسیه بانک مرکزی در روز جمعه گفت که انتظار دارد تولید ناخالص داخلی روسیه به کاهش 4.5 درصد به 5.5 درصد در این سال به عنوان یک کل. بیکاری افزایش یافت و به هشت سال اخیر از 6.2 درصد در ماه ژوئن.

در طول بیش از 20 سال در قدرت ولادیمیر پوتین مواجه شده است و تعدادی از چالش ها در حالی که هل دادن به گسترش نفوذ روسیه است. اما coronavirus همه گیر ممکن است بزرگترین آزمون به رهبری او در عین حال به عنوان او حرکت می کند احتمالا تمدید ریاست جمهوری او تا 2036. عکس: گتی ایماژ

"بین المللی اقتصادی گرایش بسیار نامطلوب" سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov روز سه شنبه گفت. "بدون شک خاص تنظیم مجدد [برنامه] مورد نیاز است."

بانک مرکزی در روز جمعه گفت که هر گونه بهبود اقتصادی خواهد بود ناپایدار با توجه به کاهش درآمد و محتاط تمایلات کسب و کار و اضافه کرد که آن را ممکن است در نظر گرفتن کاهش بیشتر نرخ در آینده جلسات.

"عدم اطمینان قابل توجهی باقی مانده است—هر دو در مورد طبیعت از رکود اقتصادی و همچنین بهبود در روسیه و اقتصاد جهانی" الویرا Nabiullina روسیه, بانک مرکزی, رئیس, گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. بازگشت به precrisis سطوح را حداقل یک سال و نیم او گفت:.

پرده برداری در سال 2018 پروژه های ملی با هدف کاهش نرخ فقر از بالای 12 درصد در سال گذشته به 6.6 درصد و در ذهن مجسم افزایش میانگین امید به زندگی به 78 سال 73 در سال 2018 است.

در حال حاضر علاوه بر تاخیر در اجرای شش سال برخی از اهداف اولیه شده اند تماس گرفته شده, عقب, از جمله با هدف بالا بردن بهره وری نیروی کار و افزایش نوآوری های دیجیتال است.

تحلیلگران گفت که دولت مجبور شده است برای تغییر مسیر هزینه برای کوتاه مدت اجتماعی جزوه مانند معافیت وام و پشتیبانی مالی برای خانواده های کم درآمد به کاهش اقتصادی درد.

"ما قطعا نیاز به در نظر گرفتن حقایق جدید و شرایط به ویژه کسانی که مربوط به همه گیر و زیر واقعیت های اقتصادی, بحران اقتصادی روند فعلی در اقتصاد جهانی و در کشور ما" آقای پوتین گفت: در هفته گذشته.

به عنوان یک نتیجه از تجدید سازمان این طرح توسعه را فراهم خواهد کرد کندتر آسانسور به اقتصاد از ابتدا امیدوار تحلیلگران گفت.

"این پروژه قرار بود برای افزایش رشد و درآمد شده اند که در یک روند رو به پایین گفت:" نیکولای مارکوف یک روسیه متمرکز اقتصاددان در Pictet مدیریت دارایی ها. "در حال حاضر افزایش خواهد بود بسیار کندتر و این همه مشروط در نتیجه همه گیر."

آقای مارکوف تخمین می زند که در فرم اولیه این طرح را مطرح پتانسیل رشد تولید ناخالص داخلی به یک درصد در سال است. در حال حاضر که افزایش بوده است به نصف کاهش می یابد به 0.5 درصد است.

نوشتن به Georgi Kantchev در georgi.kantchev@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن