روسیه به دنبال ثبت اولین Covid-19 واکسن در ماه اوت

یک داوطلب در یک coronavirus آزمایش واکسن در مسکو در اواسط ماه ژوئن. روسیه انتظار دارد که یک واکسن بای

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 9 مرداد 1399

یک داوطلب در یک coronavirus آزمایش واکسن در مسکو در اواسط ماه ژوئن. روسیه انتظار دارد که یک واکسن باید در دسترس عموم در ماه سپتامبر.

عکس: سچنوف (دهانه) دانشگاه علوم پزشکی/TASS/زوما پرس

مسکو—روسیه به دنبال تبدیل شدن به اولین کشور برای تولید یک واکسن برای استفاده گسترده در برابر رمان coronavirus به عنوان یک مسکو-بر اساس تحقیقات موسسه قصد دارد برای ثبت نام نامزد خود را در دو هفته اول ماه اوت است.

این واکسن که از دو مرحله تست است و انتظار می رود به ثبت نام با وزارت بهداشت در آگوست 14, گفت: Kirill Dmitriev سر از روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق یا RDIF.

RDIF در حال توسعه و تولید این واکسن با دولتی Gamaleya موسسه اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی و کنگلومرا Sistema.

"ما باید بسیار دقیق مراحل و آنها را به دنبال خواهد داشت همه آنها" گفت: آقای Dmitriev. "من خیلی با اعتماد به نفس در من واکسن تزریق آن خودم."

واکسن تهیه شده از طریق آزمون داوطلب سربازان یکی از دو واکسن تحت اواخر مرحله محاکمه در روسیه است.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

در روسیه, ثبت نام از مواد مخدر مهم ترین گام با وزارت بهداشت به منظور بررسی ایمنی خود را و آن را در دسترس برای استفاده های پزشکی مشابه به تایید سازمان غذا و دارو در ایالات متحده آمریکا

شواهد چگونه حفاظتی واکسن است نبود فورا در دسترس است.

مقامات در Gamaleya موسسه نیست نظر در دسترس نیست. Sistema در بیانیه ای گفت: این امر می تواند درگیر در تولید واکسن پس از آن ثبت شده بود و آماده برای تولید انبوه است.

ضربه گیر روسیه, استخدام نیروهای مسلح, کوتاه آزمایشی تصویب زمان و با سرعت بالا بالینی ارزیابی در تلاش برای دفاع از خود در یک مسابقه برای یک واکسن.

"ما اعتماد به واکسن باید مطلق" گفت: رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز شنبه صحبت با اعضای دولت در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی. در اوایل سال جاری رهبر روسیه اصرار داشت که برای اولین بار واکسن ثبت شده توسط سپتامبر یک جدول زمانی عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان گفت: بسیار کوتاه و مطرح می تواند خطرات بهداشتی اگر یک واکسن بالقوه عوارض جانبی نیست مطالعه گسترده است.

مسکو مواجه شده است و انتقادات بین المللی در تلاش های خود برای توسعه واکسن و کرملین اتهامات را رد کرده در ماه گذشته از انگلستان به ایالات متحده و کانادا است که آن را تا به حال هک به نهادهای بین المللی به سرقت Covid-19 واکسن اطلاعات است.

روسیه که به طور خلاصه ثبت دومین-بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان در اوایل سال جاری تلاش کرده است با این بیماری زور زدن کارگران بیمارستان و تخت ظرفیت. در حال حاضر آن را تا چهارم بیشترین تعداد از کل عفونت در جهان با بیش از 820,000 موارد است.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 100 بالقوه واکسن و بیش از 10 فعال در محاکمه برخی از آن ها را وارد سومین مرحله تست. بزرگ تست برنامه در ایالات متحده آمریکا و انگلستان شده است نورد از به توسعه یک واکسن اما هیچ کدام هنوز اثبات بی خطر و موثر است.

دانشمندان و مقامات از جمله Anthony Fauci دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری, متخصص, داده اند یک جدول زمانی از یک سال تا 18 ماه با خیال راحت به توسعه یک واکسن.

آقای Dmitriev گفت RDIF در پیشرفته مذاکرات با یک تعداد انگشت شماری از کشورهای آمریکای جنوبی و آفریقا و خاورمیانه و آسیا به انتقال تکنولوژی از واکسن بنابراین می توان آن را در جای دیگر تکرار. او گفت: داده های بالینی خواهد بود ساخته شده برای عموم در اوایل ماه اوت.

بعد از واکسن ثبت شده است با وزارت بهداشت و درمان یک سوم آزمون مرحله انجام خواهد شد در پشت سر هم با داوطلبانه واکسیناسیون روسیه و بهداشت کارگران است. تولید واکسن برای استفاده عمومی است که انتظار می رود در ماه سپتامبر گفت: معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

واکسن خواهد بود مشروط ثبت نام که به معنی آن می تواند به یاد می آورد و اگر پس از آن آزمایشات نشان می دهد آن را به شمار هر گونه خطرات بهداشتی گفت: آقای Dmitriev.

"اگر شما شامل تمام کارکنان بهداشتی که دریافت واکسن شما در حال صحبت کردن در مورد ده ها هزار نفر از مردم" گفت: آقای Dmitriev.

دوم واکسن تحت اواخر مرحله محاکمه در روسیه در حال طراحی و توسعه توسط مسکو مبتنی بر بردار و مرکز تحقیقات است که در مسیر تولید انبوه اکتبر خانم Golikova گفت.

الکساندر Gintsburg مدیر Gamaleya موسسه گفت که هیچ عوارض جانبی واکسن مشاهده شد در دور اول تست جدا از علائم سرماخوردگی و قرمزی در تزریق این سایت با توجه به مسکو رسمی روسی گازتا.

اتحادیه اروپا با حمایت بیشتر رویکرد چند جانبه گفت: مالکیت فکری در پشت هر واکسن باید به اشتراک گذاشته شده در سطح جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در عین حال تحت فشار قرار دادند برای آمریکایی ها به اولویت دسترسی سقوط هدایت بیش از 2 میلیارد دلار به شرکت های دارویی در هر دو ایالات متحده و اروپا را به مطمئن شوید که حتی پیشرفت در خارج از کشور به نفع ایالات متحده آمریکا

مسکو در مقابل تا حد زیادی از بین رفته آن را به تنهایی تا کنون شمارش دولت روسیه و شرکت های خصوصی برای توسعه و تولید واکسن در ماه.

بیشتر در Coronavirus واکسن

  • شرکت گزارش پیش بینی پایدار تقاضا برای Covid-19 واکسن
  • چگونه به زودی وجود خواهد داشت یک Covid-19 واکسن? (July 28)
  • مدرن, Pfizer Coronavirus واکسن شروع Final-مرحله تست (جولای 27)
  • یک ناشناخته در Covid-19 واکسن توسعه: چه مدت طول خواهد حفاظت گذشته است ؟ (26 جولای)

نوشتن به توماس بیشه در thomas.grove@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب