روسیه نوریلسک نیکل درگیر در قطب شمال سوخت نشت

کارگران بازرسی سایت depressurized خط لوله است. عکس: Tass/زوما پرس توسط Ann M. Simmons نزدی

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 23 تیر 1399

کارگران بازرسی سایت depressurized خط لوله است.

عکس: Tass/زوما پرس

مسکو—مقامات روسیه در قطب شمال منطقه اعلام محلی وضعیت اضطراری پس از نشت سوخت حمل و نقل هوایی به نزدیکی مخازن تنها چند هفته پس از فاجعه بار دیزل نشت در همان منطقه است.

مقامات در Taimyr Dolgano-Nenets منطقه از راه دور کراسنویارسک منطقه گفت: تقریبا 45 تن سوخت جت به بیرون درز به داخل زمین از یک خط لوله متعلق به معدن غول پیکر نوریلسک نیکل, یا Nornickel. همان شرکت ریخته 20000 تن دیزل از یک مخزن نگه داشتن در یکی از آن دیگر تاسیسات در مه.

Nornickel گفت: در شخصی که حادثه رخ داده در روز یکشنبه پس از یک خط لوله پمپاژ سوخت حمل و نقل هوایی depressurized. آن گفت: این خط لوله متعلق به شرکت تابعه آن Norilsktransgaz و منجر به سوخت مرخص شدن حدود 15 دقیقه.

مقامات محلی در بیانیه ای گفت که سوخت پمپ شدن به سوخت و روان کننده انبار زمانی که نشت رخ داده است.

مقامات در Nornickel بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اطراف نشت.

در بیانیه این شرکت گفت: آن را بلافاصله مطلع خدمات اورژانس و وجود دارد "هیچ تهدید به زندگی و سلامت مردم در این سرزمین است." آن گفت: تحقیقات داخلی به علت نشت در راه و تمام کارهای مربوط به انتقال سوخت به حال معلق شده است.

تمام اقدامات ممکن برای تسریع در مجموعه ای از ریخته سوخت گرفته اند ،

مقامات محلی گفت: سوخت به حال چشمانداز به نزدیکی یک دریاچه و یک جریان اما شده بود موضعی بود و حال موجود با رونق موانع و مواد جاذب.

کمیته تحقیق روسیه باز کرده است یک پرونده جنایی بر امکان نقض ایمنی محیط زیست قوانین و مقررات.

این حادثه می آید هفته پس از دولت روسیه دستور داد Nornickel به پرداخت 2 میلیارد دلار خسارت برای پاکسازی از 20000 تن نشت نفت از قطب شمال گیاه و اجرا توسط یکی دیگر از شعبه های آن در این شهر از راه دور در نوریلسک.

این شرکت ابراز مخالفت با این 2 میلیارد دلار جریمه و سرزنش مارس 29 حادثه ناگهانی شکست از پست های که پشتیبانی زیرزمین یک سوخت-مخزن ذخیره سازی پس از پرمافراست به حال شروع به گرم شدن. آن وعده داده شده به پرداخت هزینه برای پاکسازی و کار با دولت فدرال و نهادهای مستقل را به طور کامل بازیابی اکوسیستم.

نشت آلوده به یک راه باریک از زمین و چندین محیط زیست مهم بدن از آب است. روسیه شعبه صلح سبز آن را به نام بدترین نشت نفت در قطب شمال دیده می شود.

این فاجعه باعث شد رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به اعلام یک دولت ملی اضطراری در منطقه کراسنویارسک که در آن نوریلسک واقع شده است و پس از یادگیری از نشت نفت در اوایل ماه ژوئن است.

"ما نگران هستند که این حوادث شروع به رخ می دهد در اغلب موارد" گفت: ولادیمیر مربوط به chuprov پروژه مدیر در شعبه صلح سبز.

زودتر

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرد یک دولت ملی اضطراری بیش از 20 ، 000 تن از ریخته سوخت دیزل در سیبری یک عمل است که دولت گرفته در طول coronavirus بیماری همه گیر. عکس: خدمات امداد و نجات دریایی/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ (در اصل منتشر شده در 5 ژوئن 2020)

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب