عربستان سعودی ضربه با نفت سقوط و گیر پرتاب خطوط

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان را مقابله با 23 کشور برای کاهش تولید نفت تا کنون موفق به افزایش قیمت.

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 16 اردیبهشت 1399

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان را مقابله با 23 کشور برای کاهش تولید نفت تا کنون موفق به افزایش قیمت.

عکس: اندی باران/استخر/شاتر

عربستان سعودی در نظر گرفتن اقدامات بی سابقه برای کوسن ضربه پایین سنگ قیمت نفت و جدید کروناویروس همه گیر به عنوان سلطنت به دنبال رها کردن پادشاهی از آن بدترین وضع مالی در دهه.

قیمت نفت سقوط کرده از اوایل ماه مارس در بخشی به دلیل تاج شاهزاده محمد بن سلمان راه اندازی شد نفت-قیمت جنگ با روسیه فقط به عنوان coronavirus قفل کردن اقتصاد عربستان و sapped تقاضای جهانی برای نفت خام است. شاهزاده محمد پادشاهی را روز به روز حاکم بعد در راه برگشت به رویارویی موافقت مارس 12 به مقابله با 23 کشور برای کاهش تولید.

اما این حرکت تا کنون شکست خورده است به افزایش قیمت ها. دولت متعلق به شرکت نفت سعودی آرامکو بیشتر کاهش تولید و ده ها تن از روغن لادن supertankers شناور idly در دریا. کوچکتر درآمدهای نفتی به معنای برتر جهان نفت صادر کننده را به منظور جلب کردن 32 میلیارد دلار از منابع خارجی در سال جاری و قرض گرفتن میلیاردها دلار بیشتر از بازار بدهی.

کسب و کار است که تا به حال موقعیت خود را برای یک جدید عربستان سعودی تحت شاهزاده محمد اجتماعی و اقتصادی اساسی—کافی شاپ ورزشگاه سینما و آژانس های مسافرتی—در حال تقلا برای دولت حیاتی به شناور باقی می ماند. بحران نیز مجبور است از کاهش هزینه در پرنس انتقال از اقتصاد دور از نفت است.

"پادشاهی است در مواجهه با چنین بحران—نه healthwise و نه از نظر مالی برای چندین دهه" وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: دولت متعلق به گوینده العربیه در روز شنبه. "تا زمانی که ما دست نزنید نیازهای اساسی مردم, همه گزینه ها باز است."

عربستان سعودی بازار سهام کاهش یافت 7.4% یکشنبه پس از وزیر ،

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران همچنین در روز جمعه کاهش داد ارزیابی خود از عربستان سعودی رتبه اعتباری منفی به نقل از شوک شدید به تقاضای جهانی نفت و همه گیر. پادشاهی نیاز به روغن قیمت از $76 در هر بشکه به تعادل بودجه خود را در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول. قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی شد در $26.31 در بعد از ظهر دوشنبه در لندن است.

مردم به دنبال اجتماعی-فاصله نشانه گذاری به عنوان آنها به انتظارنشسته بودند تا در ریاض مرکز خرید در روز شنبه پس از به دولت اجازه داده فروشگاه به بازگشایی شده است.

عکس: احمد yosri/ایسنا

به کوسن اقتصادی با عربستان سعودی راه اندازی کرده است بی سابقه داخلی محرک. آن است که کمک به حمایت از حقوق furloughed کارگران در بخش خصوصی و در ادامه به پرداخت بخش عمومی حقوق. کسب و کارهای گفته شده برای به تعویق انداختن فروش مالیات غیر مستقیم و مالیات بر درآمد. بانک مرکزی ارائه کرده است نقدینگی به بانک ها به طوری که آنها می تواند به بازسازی بدهی و ارائه deferrals در بازپرداخت وام. دولت نیز چشم پوشی جاست هزینه برای استخدام اتباع خارجی و کاهش قیمت ابزار.

عربستان سعودی محرک ممکن است به معنای اقتصاد آن رنج می برد کمتر از دیگر کشورها است. صندوق بین المللی پول پیش بینی های این کشور به تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد و 2.3 درصد در سال جاری در مقایسه با 5.9 درصد در ایالات متحده و 3% در سراسر جهان.

عربستان سعودی قصد دارد برای ساخت Neom یک اینده megacity در وسط صحرا. اما ساکنان مقاوم در برابر اخراج و یک سقوط تاریخی قیمت نفت مطرح کرده اند سوال جدید در مورد این پروژه است.

هنوز پادشاهی کسری بودجه است که انتظار می رود به بالون به حدود 13 درصد از خروجی و دولت موافقت کرده است به منظور بالا بردن خودخواسته بدهی به تولید ناخالص داخلی سقف 50% از 30%. عربستان سعودی ذخایر کاهش یافته است توسط یک رکورد 24 میلیارد دلار در ماه مارس به $479 میلیارد دلار است.

تا کنون شده است وجود دارد کمی محبوب در واکنش به موانع اقتصادی. عربستان سعودی را ستوده اند دولت در پاسخ به Covid-19 خصوص تعهد به پرداخت هزینه برای درمان کسانی که از آن رنج می برند. Coronavirus آلوده 24,079 مردم و کشته شدن 169.

اما خطرات ناشی از یک مقاومت برای پادشاهی سعودی در حال افزایش است. دولت بدتر شدن موقعیت مالی می تواند به معنای آن است که مجبور به قطع بخش عمومی حقوق و دستمزد. که تهدید طولانی مدت پیمان اجتماعی در عربستان سعودی: خانواده آل سعود در دهه های توزیع کشور از نفت و ثروت و از طریق یارانه و آسان مشاغل دولتی در ازای یک نرم جمعیت و قدرت مطلق.

"وجود دارد یک حساب" گفت: کارن جوان ساکن محقق با تمرکز بر خاورمیانه در آمریکا سازمانی موسسه واشنگتن فکر می کنم تانک. "آینده به نظر می رسد متفاوت است. درآمد متوسط پایین تر خواهد بود. جوان مردم را نمی خواهد زندگی می کنند راه پدر و مادر خود بود."

شاهزاده محمد آگاهانه از پادشاهی وابستگی به محدود نفت و ثروت تلاش کرده است در سال های اخیر به بازسازی اقتصاد به دور از نفت است. او کاهش یارانه ها و تلاش برای انتقال بخش عمومی کارگران به بخش خصوصی است.

تلاش تولید کرده مخلوط نتایج. چند میلیارد دلاری پروژه های طراحی شده برای تقویت صنایع جدید مانند حمل و نقل هوایی و گردشگری و سرگرمی نیست و در عین حال باعث رشد اقتصادی میشود. که هنوز هم وابسته به دولت هزینه بیش از نیمی از آن در بخش دستمزد زیر بنای هزینه های مصرف کننده با توجه به اقتصاددانان.

"ما نمی دیدن این آمدن" مونا al-سليمان صاحب جده بر اساس Boho کافه گفت و مرگ ناگهانی اقتصادی downdraft. "هیچ کس انجام داد."

عربستان سعودی نیاز به $76 در هر بشکه برای نفت خود را به تعادل بودجه خود را در این سال می گوید: صندوق بین المللی پول. در بعد از ظهر دوشنبه در لندن نفت خام برنت برای تحویل در $26.31.

عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

تا شش هفته پیش از کسب و کار در Boho پررونق بود به عنوان ضیافت بهره مند از عربستان دولت اصلاحات که برای اولین بار مجاز موسیقی زنده در کافه ها و جنس های مختلف به مخلوط آزادانه ، آن را پس از تبدیل به دولت عربستان به شناور باقی می ماند به عنوان فروش را غرق 95% و آن را تا به حال به کاهش دستمزد یک سوم. دولت وعده داده شده به پرداخت تا 60 درصد از حقوق furloughed سعودی ها در بخش خصوصی است.

فیصل Dalati مدیر کل در نخبگان مواد غذایی شرکت ، به همین ترتیب است که با استفاده از دولت کردند برنامه ای برای عربستان سعودی, اگر چه او می گوید حمایت نمی خواهد به اندازه کافی برای نگه داشتن شناور 24 بازی گاه به گاه-رسانه های ناهار خوری.

آقای Dalati فکر می کند این بخش نمی خواهد به حالت عادی بازگشت و تا ماه سپتامبر و به ماندن در کسب و کار امیدوار به دریافت اعتبار از طریق بانک مرکزی برنامه ای برای دریافت وام دهی بانک ها به کسب و کارهای کوچک. "در غیر این صورت هیچ کس نمی خواهد آن را تا زمانی که تاریخ," او گفت:.

برای اطمینان از عربستان می تواند محرک و حفظ پرداخت دستمزد اقتصاددانان می گویند بسیاری از پرنس پت پروژه های مربوط به اقتصادی و اجتماعی-برنامه اصلاحات را باید کوچک به عقب و یا اوراق در دسترس نباشد. پروژه های متفاوت در هزینه و جاه طلبی از یک طرح برای بیشتر فضاهای سبز در پایتخت ریاض به یک کلان شهر با پارک های تفریحی و ورزشی stadia در صحرا به کل یک شهر جدید-دولت با قوانین خاص خود را دارد دوبله Neom.

هنوز هم سنگین محرک اقتصادی دولت در حال حاضر کمک به مکان هایی مانند Rayan Ghalayini را جده مبتنی بر تناسب اندام, جای بدنسازی, زنده ماندن.

او سوار یک موج جدید از آگاهی در سراسر زندگی سالم, اما پس از مستند او به درب اجاره تجهیزات خود را به مشتریان و محوری آنلاین. او در زمان استفاده از یک تعطیلات در اجاره پرداخت کردند برنامه و دیگر برنامه فراهم می کند که حمایت مالی برای 36 ماه برای سعودی ها هنوز هم مشغول به کار است.

"ما در واقع پول بیشتری در حال حاضر," او گفت:.

نوشتن به روری جونز در rory.jones@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن