عربستان سعودی تحمیل ریاضت به عنوان اقتصاد بنیانگذاران

یک فروشگاه در هفته گذشته در یک مرکز خرید در پایتخت عربستان ریاض به عنوان اقتصاد می پردازد مستند اقدام

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 22 اردیبهشت 1399

یک فروشگاه در هفته گذشته در یک مرکز خرید در پایتخت عربستان ریاض به عنوان اقتصاد می پردازد مستند اقدامات است.

عکس: fayez nureldine/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

عربستان سعودی روز دوشنبه گفت: این امر سه برابر ارزش افزوده, نرخ مالیات و حذف کمک هزینه دولت برای کارگران اتخاذ اقدامات ریاضتی با هدف تقویت مالی دولت بروز بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش قیمت نفت است.

این اقدامات با هدف ساخت تا تفاوت بین پایین تر از حد انتظار درآمد و هزینه های بالاتر برای مبارزه با تاثیر از کروناویروس جدید از جمله دستمزد برای حمایت از کارگران و تعویق وام برای شرکت های.

اما آنها در معرض خطر دامن زدن به نارضایتی فقط به عنوان برتر جهان نفت صادر کننده چهره آن بدترین وضع مالی در دهه. جهانی قیمت های نفت خام را پس از سقوط پادشاهی در اوایل سال جاری راه اندازی جنگ قیمت با روسیه در همان زمان به عنوان تقاضا شد sapped با این بیماری همه گیر. عربستان سعودی در نهایت توافق بر تولید-برش مقابله با کشورهای مختلف اما قیمت ها پایین باقی می ماند.

پایین تر نفت خام درآمد ميانگين عربستان سعودی را به منظور جلب کردن از ذخایر خارجی این سال قرض میلیاردها دلار بیشتر و کاهش هزینه های ولیعهد امضای پروژه های. پادشاهی کسری بودجه است که انتظار می رود به بالون به حدود 13 درصد از خروجی و صندوق بین المللی پول پیش بینی تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد 2.3% این سال است.

مالیات بر کالا و خدمات است به افزایش به 15% از 5% در ماه ژوئیه وزیر دارایی محمد Jadaan گفت. ماهانه هزینه زندگی پرداخت کارکنان دولت معرفی شده زمانی که مالیات اعمال می شود و در سال 2018 خواهد بود معلق از ماه ژوئن است.

کاهش به برنامه های دولت از جمله ولیعهد و محمد بن سلمان را بلند پروازانه چشم انداز 2030 دستور کار برای تغییر شکل پادشاهی را متکی به نفت و اقتصاد و عملکرد برخی از 100 میلیارد دلار کاهش یافت ($26.6 میلیارد دلار) در صرفه جویی مالی وزیر گفت.

"اقدامات انجام شده امروز, هر چند دردناک هستند لازم و تسهیل مالی و ثبات اقتصادی" گفت: آقای Jadaan.

عربستان سعودی را به چالش

  • عربستان سعودی ضربه با نفت سقوط و Coronavirus پرتاب طناب نجات (مارس 5)
  • عربستان ساکنان فشار در برابر تاج و تخت شاهزاده Megacity طرح (20 آوریل)
  • عربستان سعودی مجموعه ای برای جمع آوری 7 میلیارد دلار در اوراق قرضه به فروش پلاگین صرف فاصله (15 آوریل)

"پنج درصد بود که در حال حاضر بسیاری برای بسیاری از مشتریان ما. آنها در آمده, دیدن مالیات بر ارزش افزوده قرار دادن قطعه در مقابله و ترک" گفت: ابو بندر طلا و جواهر فروشنده در جده را Albalad بازار است. "پانزده درصد است فقط بیش از حد. آنها در حال رفتن به علت مناسب در فروشگاه ما هنگامی که ما به آنها بگویید."

اوایل روز دوشنبه تحت کنترل دولت شرکت نفت آرامکو عربستان کاهش سوخت داخلی با قیمت نزدیک به 50 درصد است. عربستان سعودی بعد گفت: آن را برش ژوئن تولید نفت خام یک میلیون بشکه در روز است.

تحت شاهزاده محمد, عربستان سعودی روز به روز حاکم دولت اقدامات در سال های اخیر برای افزایش آن موقعیت مالی تحمیل مالیات ها و هزینه ها در حالی که برش یارانه سوخت و برق و آب.

اما او تا به حال حمایت از بخش هایی از این برنامه است که باید ثابت منفور با کسب و کارهای محلی و معمولی عربستان است ،

"هزینه زندگی در, کمک هزینه شد یک علامت آنها کمی با احتیاط برخورد خانواده ها بیش از حد سخت" گفت: Jason Tuvey مستقر در لندن اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. "اما در حال حاضر به نظر می رسد آنها متوجه شدم که خانواده ها باید برای به اشتراک گذاشتن کمی بیشتر از بار از آنها قبل از."

عربستان سعودی قصد دارد برای ساخت Neom یک اینده megacity در وسط صحرا. اما ساکنان مقاوم در برابر اخراج و یک سقوط تاریخی قیمت نفت مطرح کرده اند سوال جدید در مورد این پروژه است.

او گفت: سرمایه کاهش هزینه می تواند فشار ولیعهد اقتصادی اهداف. "این ممکن است در نهایت تبدیل شدن به چشم انداز 2035 یا چشم انداز 2040 در این نقطه است."

پس از اعلام برخی از سعودیها ابراز اعتماد به نفس در پادشاهی رهبران, عکس های از پادشاه و ولیعهد آنلاین.

پادشاهی ثبت 1,966 فتح coronavirus عفونت در دوشنبه بالاترین روزانه پرش آوردن آن شمارش به بیش از 41,000 موارد با 255 مرگ و میر. مقامات کاسته مستندات در چندین محله در طول هفته گذشته در آوردن آنها در خط با 16 ساعت منع رفت و آمد در سایر نقاط کشور است.

عربستان سعودی معرفی مالیات بر ارزش افزوده در سال 2018 در همان زمان به عنوان امارات متحده عربی. همسایه, بحرین, کویت, عمان, قطر در نظر گرفته شده بود به اعمال مشابه مالیات در همان زمان اما به تاخیر افتاد برنامه های خود را در بخشی به دلیل نگرانی در مورد هزینه های زندگی. بحرین اتخاذ مالیات بر ارزش افزوده در سال گذشته است.

نوشتن به استفان Kalin در stephen.kalin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب