مدارس گزارش 300 COVID-19 موارد در میان ورزشکاران و کارکنان به ECOWATCH

گرجستان مدارس گزارش داده اند که حدود 300 مثبت COVID-19 آزمون در میان ورزشکاران و ورزشی کارکنان پس از تابستان م

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 25 تیر 1399

گرجستان مدارس گزارش داده اند که حدود 300 مثبت COVID-19 آزمون در میان ورزشکاران و ورزشی کارکنان پس از تابستان مطبوع آغاز شد ژوئن 8, گرجستان دبیرستان انجمن, مدیر اجرایی, رابین Hines روز سه شنبه گفت.

از ECOWATCH را 469 عضو مدارس 90 را مثبت گزارش موارد پس از Hines' 25 ژوئن درخواست برای اطلاعات. گزارش اجباری نیست.

Hines گفت: تعداد کسانی که بودند تعجب آور نیست و نمی توان او را بیشتر یا کمتر خوش بینانه در مورد سقوط ورزش است. او گفت: 300 نشان دهنده درصد کمی از بیش از 400 ، 000 دانش آموزان دبیرستانی که شرکت در ECOWATCH ورزشی اگر چه نه همه ورزشکاران در تابستان تمرینات که داوطلبانه است.

"همه ما در حال تلاش برای انجام با این اطلاعات است که به دنبال روند" Hines گفت. "این یک راه برای ارائه امتیاز داده به ما ورزشی-پزشکی کمیته مشورتی که من با دیدار تو در هر هفته. آن را نشان دهنده یک بخش کوچک از ورزشکاران ما هستند که در آموزش و آن را حدیثی و ناقص اما این برای ما مهم است به آن نگاه کنید."

مثبت آزمایش شامل ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی اگر چه فوتبال بزرگترین تابستان مشارکت.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از موارد منجر تیم به حالت تعلیق در تمرینات. چندین مدرسه در Gwinnett, Fulton و کاب شهرستان مانند Parkview, Hillgrove و میلتون ادامه تمرینات بدون وقفه زیر تست مثبت از مربیان و ورزشکاران است. میلتون مربی آدم کلاک نشان داد خود را مثبت COVID-19 آزمون این هفته است. تیم خود را ادامه داده است و بدون او.

دیگر مدارس مانند مری افراد Glynn, آکادمی, نیوبرانزویک, شهرستان افینگهم و شهرستان را لغو شیوه برای دو هفته و سپس از سر گرفته پس از دانش آموزان یا کارکنان آزمایش مثبت است.

این ECOWATCH برگ کسانی که تصمیم به منطقه مدرسه سیاست است.

"آن را به آنها را به کسانی که قصد دارد, و آن را یک چیز جدید" Hines گفت. "آنها تا به حال یک H1N1 و سارس. من فقط می توانید می گویند که ما واقعا خوشحال با راه که مدارس ما را گرفته اند این در و مراقبت های بزرگ گرفته شده برای صفحه نمایش این بچه ها به صورت روزانه به مطمئن شوید که آنها در حال انجام خوب است. ما واقعا افتخار از آنها است."

تفاوت در مدرسه-منطقه سیاست تبدیل خواهد شد بیشتر قابل توجه پس از بازی شروع به مدارس تعطیل برای دو هفته ممکن است به تعویق انداختن یا لغو بازی. Hines گفت: این موارد می تواند به عنوان به آنها شده است با دیگر شرایط اضطراری خارج از کنترل.

"هنگامی که ما تا به حال طوفان که wreaked ویران در جنوب غربی گرجستان (2018) در اطراف بینبریج و قاهره اگر این طوفان باعث لغو بازی ما بهترین های ما به را تشکیل می دهند بازی اما وجود خواهد داشت هیچ جبران و یا جریمه تحمیل" Hines گفت: از یک فصل که دیدم ده ها تن از غیر منتظره ورزشی تغییرات برنامه. "اگر کسی به جریمه یک بازی (به دلیل COVID) وجود دارد نمی شود یک پنالتی برای شکستن یک قرارداد است."

اجباری شیوه ممکن است شروع جولای 27 برای فوتبال و اوت. 1 برای دیگر سقوط, ورزش, که, والیبال, مقطع کشور, پورنو با یک گروه پشتیبانی و سریع-زمین سافتبال.

Hines گفت: گام بعدی خواهد بود به اجازه می دهد scrimmages بین مدارس. که به طور معمول مجاز در تابستان اما در مقابل زمان ECOWATCH دستورالعمل به دلیل بیماری همه گیر.

Hines گفت: او معتقد بود تیم های ورزشی می تواند به صورت عادی در آن رسمی شروع به اجباری شیوه های ساخته شده اما هیچ وعده.

"ما امیدواریم که ما دیدار با تقویم است که در مجموعه" Hines گفت. "این چیزی است که هدف تمام طول شده است. ما شده ایم آهسته و اندازه گیری در تابستان مطبوع و ما هنوز آهسته و اندازه گیری, اما در همان زمان اگر ما می توانید بر روی برنامه و به دنبال تقویم ما است که می تواند ما را در مسیر عادی قرار می گیرند."

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

درباره نویسندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن