سنا تحریم لایحه در چین بیش از هنگ کنگ قانون

سناتور. کریس ون Hollen (D., Md.), همراه با سن. پت Toomey (R. Pa.), حمایت یک لایحه که قرار دادن تحریم

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 5 تیر 1399

سناتور. کریس ون Hollen (D., Md.), همراه با سن. پت Toomey (R. Pa.), حمایت یک لایحه که قرار دادن تحریم مقامات چینی کسب و کار و بانک ها که تضعیف استقلال از هنگ کنگ.

عکس: مایکل Brochstein/زوما پرس

مجلس سنای ایالات متحده تصویب به اتفاق آراء رضایت یک لایحه دو حزبی که قرار دادن تحریم مقامات چینی کسب و کار و بانک ها که تضعیف دلار هنگ کنگ را محدود استقلال از پکن است.

تحت قوانین مجلس سنا یک اعتراض سناتور می تواند مسدود کرده اند این لایحه است. سناتور. کوین کرامر (R. N. D.) مسدود شده بود آن را در اوایل این ماه و با اشاره به نیاز به بازخورد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما هیچ یک پا برای انجام این کار در روز پنج شنبه و از آن گذشت با صدای رای دادن.

این قانون با حمایت و توسط سناتور. کریس ون Hollen (D., Md.) و از سوی دیگر ، پت Toomey (R. Pa.), با هدف دفاع از حقوق بشر در هنگ کنگ و فشار چین برای حفظ قلمرو ویژه وضعیت.

حامیان مالی می گویند چین معرفی جدید امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ ساخته شده این قانون ضروری تر. کسانی که قوانین آنها می گویند برخورد یک ضربه به این سرزمین خودمختاری به عنوان پکن حرکت می کند برای جلوگیری از دموکراسی تظاهرات که به چالش کشیده اند رئیس جمهور چین.

کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مربوط تصویری

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه," محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر مالی جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

یک سخنگوی سفارت چین در واشنگتن نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این لایحه ارائه یک چالش برای آقای ترامپ که سخت خود را از تن در چین و سرزنش آن برای گسترش coronavirus. اما رئیس جمهور نیز تمایلی به در آغوش اقدامات به دنبال کنگره برای ترس آنها می تواند ناراحت معامله تجارت به نظر او یک دستاورد بزرگ.

این لایحه خواهد شد در ادامه به خانه که در آن یک همراه و همدم لایحه معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه براد شرمن (D. کالیفرنیا.) و تد Yoho (R., Fla.).

آقای ون Hollen گفت: این لایحه ایجاد یک مجموعه ای از اجباری تحریم.

"آن نیاز دولت برای شناسایی تمام افرادی که مقصر هستند و همدستی در نظر گرفتن حقوق مردم در هنگ کنگ," او گفت:. "و بیشتر از آن خواهد تحریم این بانک که اجازه می دهد افراد برای انجام کسب و کار است."

"این یک بازی اکشن که در آن حداقل این احتمال وجود دارد که دولت چین گوش خواهد داد چرا که آنها درک کنند که این فقط یک بیانیه توسط این کشور ایالات متحده آمریکا; آنها درک این بیانیه با مجازات" او اضافه شده است.

این لایحه اعمال تحریم بر مردم و یا اشخاص که دولت شناسایی به عنوان کمک مادی به خلاف چین به تعهدات خود برای حفظ هنگ کنگ استقلال. ثانویه تحریم خواهد بود اعمال شده بر بانک ها است که انجام "معاملات قابل توجه" با چنین اشخاص. به گفته آقای Toomey های نمونه شامل یک واحد پلیس سرکوب معترضان یا چینی حزب کمونیست مقامات که اجرای امنیت ملی و قانون است.

این قانون همچنین شامل nonbinding زبان است که اجازه می دهد پشتیبانی از مردم در هنگ کنگ که با آزار و اذیت روبرو از چین برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای ورود قانونی به آمریکا

مجلس سنا نیز به اتفاق آرا با تصویب قطعنامه ای روز پنج شنبه در محکومیت جدید چین امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ ارائه شده توسط سناتور. جاش هاولی (R., Mo.).

"این ممکن است آخرین فرصت برای ماندن در پکن دست قبل از آن را از بین می برد چه مانده است از آزادی در این شهرستان است. پکن باید بدانند که اقدامات آن عواقب" آقای هالی گفت.

مدت کوتاهی قبل از تحریم, تصویب, آقای Toomey تشکر وزارت خزانه داری گفت: حامیان آن بود "به طور گسترده برای رسیدن به نقطه جایی که آنها در توافق با این قانون."

او گفت که امیدوار است هر دو قطعنامه و تحریم "در راه خود را به زودی به رئیس جمهور میز برای خود امضا می کند."

قانون موثر باشد آقای ون Hollen گفت: دولت باید به دنبال قانون و تحمیل تحریم آن حکم.

این سناتور دموکرات گفت: دولت "در حال حاضر قدرت برای تحمیل تحریم علیه چین برای اقدامات خود را در هنگ کنگ بر اساس قانون است که این بدن در سال گذشته تصویب و رعایت صوتی حقوق بشر و حقوق دموکراتیک برای مردم هنگ کنگ است."

"با وجود برخی اظهارات وزیر امور خارجه دولت هنوز اقدامات," او اضافه شده است.

یک سخنگوی وزارت خارجه نمی بلافاصله اظهار نظر در تصویب این لایحه و یا گروه موضع نسبت به این قانون است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo مکرر منتقد پکن روز پنجشنبه گفت که آمریکا مایل به پیوستن به ویژه گفت و گو با اتحادیه اروپا برای مقابله با ناخواسته چینی سیاست و دفاع از دموکراسی است.

آقای کرامر جمهوری co-حمایت از تحریم ایران گفت: سیاسی در یک مصاحبه که در کاخ سفید از او خواسته بود تا برای جلوگیری از آن در تاریخ 17 ژوئن در حالی که دولت سعی مذاکره فنی و تغییر سیاست.

پس از تصویب این لایحه در روز پنج شنبه آقای کرامر نشان داد او دیگر هیچ مشکلی با آن و سپاسگزار دوستان و همکاران وزارت خزانه داری قادر به آن را بهبود بخشد.

"آن تأکید ما برای حمایت از مردم هنگ کنگ که در حال مبارزه برای آزادی خود را," او گفت:. "من مصرانه از این خانه به آن و ارسال آن به رئیس جمهور میز."

نوشتن به لیندسی عاقلانه در lindsay.wise@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن