سرنا ویلیامز می گوید که او بازی خواهد کرد آمریکا باز

نیویورک — سرنا ویلیامز در حال برنامه ریزی برای بازی در سال 2020 آمریکا باز است. 23-زمان گرند اسلم تک آهنگ قه

توسط ISTGAHESHOMAREYEK در 28 خرداد 1399

23-زمان گرند اسلم تک آهنگ قهرمان گفت: در یک ویدئو نشان داده شده در انجمن تنیس ایالات متحده را در مسابقات ارائه پنج شنبه که او "نمی تواند صبر کنید برای بازگشت" به نیویورک برای مسابقات قهرمانی بزرگ او موفق به کسب شش بار.

38 ساله آمریکایی بود runner-up در مرغزار فلاشینگ هر یک از دو سال گذشته.

ایالات متحده باز به طور معمول چهارم و نهایی مسابقات گراند اسلم از هر فصل. از آن خواهد شد بدون تماشاگر از اوت. 31 سپتامبر. 13 ساخت آن بود که عمده دوم از سال 2020 زیر باز استرالیایی به این نتیجه رسیدند که در اوایل فوریه.

باز فرانسوی به تعویق افتاد از ممکن است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال حاضر برنامه ریزی برای اجرا از سپتامبر. 27 اکتبر. 11. ویمبلدون لغو شد در مجموع برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در سال 1945.

___

بیشتر AP تنیس: https://apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de